Lygos

Naujienos

27-asis Kauno krepšinio mėgėjų lygos sezonas – jau ne už kalnų!

2018 Rugpjūčio mėn. 28 d.
27-asis Kauno krepšinio mėgėjų lygos sezonas – jau ne už kalnų!

Su nekantrumu laukiame naujo 2018-2019 m. krepšinio sezono, kuris Kauno krepšinio mėgėjų lygai bus jau 27-asis! Sieksime, jog šis sezonas būtų įsimintinas visiems – žaidėjams, komandoms, žiūrovams, kolektyvo nariams ir visiems kitiems, besidomintiems krepšinio gyvenimu Kaune.

Mūsų lyga su kiekvienais metais tampa vis stipresnė ir patrauklesnė čempionato dalyviams. KKML yra didžiausia mėgėjų lyga Kaune ir viena didžiausių visoje Lietuvoje. Kasmet organizuojame per 20 įvairaus lygmens čempionatų bei kitus krepšinio turnyrus, o per sezoną krepšinio mėgėjai sužaidžia net 2 tūkstančius rungtynių.

Tradiciškai KKML varžybas aptarnaus geriausi Kauno krepšinio teisėjai ir sekretoriato darbuotojai, be KKML dirbsiantys Eurolygoje, FIBA čempionatuose, LKL, NKL, RKL bei kitose lygose.

Šįmet sieksime Jus nudžiuginti dar didesniu dėmesiu kiekvienam čempionato dalyviui. Jūsų laukia daugiau kokybiškų nuotraukų, vaizdo reportažų bei interviu su čempionato dalyviais. Visa tai galėsite rasti mūsų nuolat tobulinamame internetiniame puslapyje, Facebook profilyje arba sekti naujoje Instagram paskyroje.

Svarbiausias ir išskirtines dvikovas akcentuosime „Savaitės rungtynių“ rubrikoje, kurioje rungtynės bus įvairiapusiškai aptartos ir iškirtinai pateiktos kuo platesnei auditorijai. „Dienos žaidėjo“ rubrikoje ypatingas dėmesys atiteks ir geriausius rezultatus pademonstravusiems žaidėjams.

Jau netrukus paskelbsime daugelio čempionatų nuostatus, tad sekite informaciją, rinkite draugų būrį bei registruokite savo komandą, nes mūsų visų laukia dar vienas galingas sezonas!

Iki greitų pasimatymų!


Komentarai: