Top Sport - Kauno Krepšinio Megėjų Lyga
YouTube
Facebook
Instagram
Prisijunkite
Prisijungimas
Prisijungti
Registracija
Pamiršote slaptažodį?
KKML
Šokėjos
Remėjai
Sekretoriatas
Teisėjai
Archyvas
Apie KKML
Kontaktai
Parama 1,2%
Tvarkaraštis/Rezultatai
Naujienos
Žaidėjų birža
Teisėjų mokykla
Media
Video
Foto
Šiandien
Vakar
Gegužės 11
Gegužės 10
Gegužės 9
Gegužės 8
Gegužės 7
Rungtynės
LIVE
Pradžia:
17:15 val.
KM Žalgiris - Garliava
KM Žalgiris III
Pradžia:
18:45 val.
KK Šliužai
BC Euroatletas
Rezultatas
57
KA Snaiperis 2011
74
KM Perkūnas 2011
Rezultatas
81
Tornado KM 2007 - II
58
KM Perkūnas 2008
Rezultatas
70
KA Snaiperis 2012 - I
45
NKA IV - REGANAS
Rezultatas
69
Tarptautinė gimnazija
88
Didvyriai
Rezultatas
107
Ramybėlė
90
No Name-Mazgas
Rezultatas
57
NKA IV - REGANAS
77
KA Snaiperis 2012 - I
Rezultatas
75
KM Perkūnas I
84
VALPAINIAI
Rezultatas
118
KK Baltis
82
SST Express
Rezultatas
85
NKA - AGAVE
59
NKA 2012 - II
Rezultatas
77
Artstone
82
Notomas
Rezultatas
39
KM Perkūnas 2011
74
KM Žalgiris 2010 III
Rezultatas
55
KA Snaiperis I
69
KM Žalgiris II
Rezultatas
75
KM Perkūnas II
72
BC Rhino
Rezultatas
66
KM Perkūnas 2010
64
KA Snaiperis 2010
Rezultatas
61
Košmaras
55
Slow Motion
Rezultatas
53
KA Snaiperis 2012 - II
59
KM Žalgiris II
Rezultatas
96
A. Banionio ŪKIS
94
VALPAINIAI
Rezultatas
63
Slow Motion
51
Tie geresni
Rezultatas
83
BC Export Monkeys
81
Tornado KM 2006
Rezultatas
60
SK Ežerietis
91
KK Šliužai
Rezultatas
79
Jaučakiai
82
Šlienava
Rezultatas
100
KTU-2
107
GZP - 3
Rezultatas
89
Notomas
85
SST Express
Lygos
Suaugusių grupės
Pavasario taurės turnyras
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Turnyro lyderiai
Atkrintamosios
Savaitgalio Pavasario lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
B lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
C lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
D lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Verslo įmonių lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Savaitgalio lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Veteranų 35+ lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Veteranų 40+ lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Veteranų 50+ lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Moksleivių grupės
Gimnazijų taurė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Čempionato geriausieji
Atkrintamosios
Jaunimo lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2010-2011 m. grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2012 m. grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2013 m. grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2014 m. ir jaunesnių grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
Taurių turnyrai
„Perkūno“ taurė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Turnyro geriausieji
Atkrintamosios
KKML Rudens taurė
Nuostatai
Tvarkaraščiai
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Turnyro geriausieji
Atkrintamosios
„PERKŪNIUKŲ“ turnyrai
2009-2010 m. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
2011-2012 m. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
2013-2014 m. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
2015 m. ir jaun. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
XXXIX SELL STUDENT GAMES
Regulations
Schedule
Results tables
Standings tables
Playoff
Puslapis nerastas