Lygos
NKA - Hovus (2013 m. grupė)
Treneris: Matas Raipa, tel. 8 646 11443
Miestas: Kaunas
Komanda įkurta: 2021 m.
Interneto svetainė: www.nka.lt
Miestas: Kaunas
Komanda įkurta: 2021 m.
Interneto svetainė: www.nka.lt
| Nr. | Vardas, Pavardė | Ūgis | Svoris | Pozicija | Gimimo data | Statistika |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arijus Sabanskis | 168 | 55 | Gynėjas | 2013-01-14 |
|
| 2 | Matas Kondrotas | 172 | 59 | Krašto puolėjas | 2013-04-09 | |
| 3 | Dominykas Žuklys | 135 | 36 | Gynėjas | 2015-01-21 | |
| 4 | Deividas Palubinskas | 152 | 47 | Atakuojantis gynėjas | 2013-09-04 |
|
| 5 | Arnas Krūminas | 164 | 52 | Gynėjas | 2013-03-23 |
|
| 6 | Rytis Buinickas | 160 | 35 | Gynėjas | 2013-05-11 |
|
| 7 | Aidis Chatkevičius | 149 | 40 | Gynėjas | 2014-11-23 | |
| 8 | Domas Neifaltas | 155 | 40 | Krašto puolėjas | 2013-08-05 | |
| 9 | Ignas Rabij | 140 | 40 | Gynėjas | 2013-05-27 | |
| 10 | Benas Šlyžius | 148 | 35 | Gynėjas | 2013-11-25 |
|
| 11 | Titas Peckus | 150 | 40 | Gynėjas | 2013-04-04 |
|
| 12 | Ignas Martusevičius | 145 | 32 | Gynėjas | 2013-12-27 |
|
| 13 | Danielius Galinskas | 177 | 65 | Centro puolėjas | 2013-05-28 |
|
| 14 | Germantas Meškinis | 166 | 56 | Krašto puolėjas | 2013-04-20 |
|
| 15 | Orestas Danisevičius | 168 | 18 | Krašto puolėjas | 2013-02-13 | |
| 16 | Marijus Megelinskas | 160 | 50 | Gynėjas | 2013-12-30 | |
| 17 | Kajus Bieliauskas | 160 | 41 | Gynėjas | 2013-03-14 |
|
-
Šiam žaidėjui licencija negalioja
-
Žaidėjas rungtyniauja aukštesnio meistriškumo lygoje
Informacija ruošiama...
| Žaidėjas | R | PTS | avg PTS | 1A | 2A | 3A | REB | AS | TO | ST | BS | PF | FD | TF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arijus Sabanskis | 19 | 201 | 10.58 |
22 / 25 88% |
70 / 0 0% |
13 / 0 0% |
0.05 | 0.05 | 0.00 | 0.05 | 0.00 | 2.68 | 0.00 | 0.00 | 12.11 |
| Marijus Megelinskas | 18 | 124 | 6.89 |
25 / 32 78% |
42 / 0 0% |
5 / 0 0% |
0.06 | 0.06 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 1.06 | 0.06 | 0.00 | 8.06 |
| Orestas Danisevičius | 17 | 135 | 7.94 |
11 / 19 58% |
47 / 0 0% |
10 / 0 0% |
0.18 | 0.00 | 0.18 | 0.06 | 0.00 | 1.94 | 0.00 | 0.00 | 8.94 |
| Germantas Meškinis | 16 | 32 | 2.00 |
2 / 2 100% |
15 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.06 | 0.00 | 0.13 | 0.00 | 0.00 | 1.38 | 0.13 | 0.00 | 1.63 |
| Danielius Galinskas | 15 | 56 | 3.73 |
6 / 10 60% |
25 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.47 | 0.07 | 0.13 | 0.00 | 0.07 | 1.67 | 0.00 | 0.00 | 3.93 |
| Ignas Martusevičius | 12 | 128 | 10.67 |
29 / 24 121% |
45 / 0 0% |
3 / 0 0% |
0.25 | 0.08 | 0.33 | 0.08 | 0.00 | 1.92 | 0.17 | 0.00 | 13.42 |
| Titas Peckus | 16 | 58 | 3.63 |
11 / 13 85% |
22 / 0 0% |
1 / 0 0% |
0.38 | 0.13 | 0.06 | 0.19 | 0.00 | 1.56 | 0.00 | 0.00 | 4.00 |
| Benas Šlyžius | 16 | 50 | 3.13 |
4 / 9 44% |
11 / 0 0% |
8 / 0 0% |
0.19 | 0.06 | 0.00 | 0.06 | 0.00 | 0.44 | 0.06 | 0.00 | 3.94 |
| Ignas Rabij | 15 | 20 | 1.33 |
2 / 3 67% |
9 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.07 | 0.00 | 0.00 | 0.67 | 0.00 | 0.00 | 1.13 |
| Domas Neifaltas | 13 | 33 | 2.54 |
1 / 1 100% |
13 / 0 0% |
2 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.46 | 0.00 | 0.00 | 3.23 |
| Aidis Chatkevičius | 15 | 13 | 0.87 |
1 / 1 100% |
6 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.47 | 0.00 | 0.00 | 0.80 |
| Rytis Buinickas | 2 | 44 | 22.00 |
8 / 8 100% |
12 / 0 0% |
4 / 0 0% |
2.00 | 2.50 | 2.50 | 2.00 | 0.00 | 1.00 | 2.50 | 0.00 | 35.50 |
| Arnas Krūminas | 2 | 25 | 12.50 |
7 / 7 100% |
3 / 0 0% |
4 / 0 0% |
0.50 | 0.00 | 1.50 | 1.00 | 0.00 | 2.50 | 1.50 | 0.00 | 15.00 |
| Deividas Palubinskas | 8 | 61 | 7.63 |
3 / 2 150% |
23 / 0 0% |
4 / 0 0% |
0.63 | 0.50 | 0.00 | 0.38 | 0.00 | 1.25 | 0.00 | 0.00 | 11.38 |
| Dominykas Žuklys | 0 | 0.00 |
0 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| Matas Kondrotas | 18 | 98 | 5.44 |
6 / 8 75% |
46 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.89 | 0.00 | 0.00 | 7.00 |
| Kajus Bieliauskas | 19 | 74 | 3.89 |
5 / 5 100% |
30 / 0 0% |
3 / 0 0% |
0.16 | 0.05 | 0.37 | 0.16 | 0.00 | 1.05 | 0.05 | 0.00 | 4.63 |
rung.: viso rungtynių,
avg PTS: taškų vidurkis per rungtynes,
PTS: viso įmestų taškų skaičius, 1A: mesta baudų metimų, 1M: pataikyta baudos metimų, %1: baudų pataikymo procentas, 2A: mesta dvitaškių metimų, 2M: pataikyta dvitaškių metimų, %2: dvitaškių pataikymo procentas, 3A: mesta tritaškių metimų, 3M: pataikyta tritaškių metimų, %3: tritaškių pataikymo procentas, REB: atkovotų kamuolių skaičius, AS: rezultatyvūs perdavimai, TO: klaidos, ST: perimti kamuoliai, BS: blokuoti metimai, PF: pražangų kiekis, FD: išprovokuotos pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos.