Lygos
STATISTIKA :: Suaugusiųjų grupės 2026-2027 :: C lyga 2026-2027
Palyginti
Tai yra komandų statistikos palyginimas. Norėdami palyginti konkrečių komandų statistikas, pažymėkite jas ir spauskite PALYGINTI.
| Pavadinimas | rung. | PTS | 1A | %1 | 2A | %2 | 3A | %3 | REB | AS | TO | ST | BS | PF | FD | TF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baudelė 1 | 3 | 184 | 11 / 27 | 40.74% | 43 / 118 | 36.44% | 29 / 126 | 23.02% | 106 | 43 | 32 | 21 | 4 | 42 | 32 | 0 |
| BC Kauno Stumbrai | 2 | 162 | 16 / 25 | 64% | 40 / 92 | 43.48% | 22 / 78 | 28.21% | 112 | 29 | 37 | 21 | 8 | 38 | 24 | 1 |
| Skanumynų stotelė&Straight | 3 | 177 | 29 / 46 | 63.04% | 53 / 94 | 56.38% | 14 / 64 | 21.88% | 101 | 50 | 33 | 28 | 5 | 24 | 41 | 0 |
| BC UNDERDOGAI | 3 | 149 | 37 / 53 | 69.81% | 29 / 85 | 34.12% | 18 / 56 | 32.14% | 68 | 14 | 28 | 34 | 6 | 47 | 41 | 2 |
| Gyvenu Gerai airsystems.lt | 3 | 167 | 27 / 61 | 44.26% | 58 / 132 | 43.94% | 8 / 64 | 12.5% | 128 | 44 | 76 | 30 | 7 | 75 | 59 | 5 |
| Pikenpokas | 2 | 82 | 15 / 24 | 62.5% | 17 / 42 | 40.48% | 11 / 36 | 30.56% | 44 | 21 | 23 | 9 | 0 | 31 | 20 | 0 |
| KK Šliužai | 3 | 207 | 28 / 37 | 75.68% | 46 / 88 | 52.27% | 29 / 74 | 39.19% | 86 | 56 | 27 | 25 | 2 | 39 | 33 | 0 |
| Klimato sprendimai | 4 | 265 | 43 / 71 | 60.56% | 75 / 139 | 53.96% | 24 / 92 | 26.09% | 155 | 73 | 65 | 46 | 18 | 33 | 57 | 0 |
| Kauno oro uostas | 3 | 178 | 27 / 55 | 49.09% | 47 / 84 | 55.95% | 19 / 59 | 32.2% | 85 | 36 | 31 | 19 | 9 | 31 | 45 | 3 |
| Partizanai | 2 | 201 | 12 / 32 | 37.5% | 60 / 111 | 54.05% | 23 / 63 | 36.51% | 110 | 47 | 27 | 29 | 4 | 21 | 32 | 0 |
| Aktyvistai | 4 | 165 | 16 / 33 | 48.48% | 43 / 125 | 34.4% | 21 / 98 | 21.43% | 121 | 44 | 59 | 29 | 6 | 43 | 31 | 1 |
| SPORTO PĖDOS / ŠLIENAVA | 3 | 274 | 41 / 73 | 56.16% | 67 / 128 | 52.34% | 33 / 98 | 33.67% | 129 | 77 | 53 | 44 | 7 | 55 | 59 | 0 |
| Santa Barbara | 4 | 234 | 29 / 55 | 52.73% | 59 / 130 | 45.38% | 29 / 94 | 30.85% | 111 | 57 | 41 | 25 | 12 | 50 | 53 | 0 |
| Tie geresni | 4 | 202 | 26 / 63 | 41.27% | 64 / 128 | 50% | 16 / 73 | 21.92% | 124 | 55 | 47 | 40 | 2 | 31 | 59 | 0 |
| Alpha | 4 | 223 | 35 / 62 | 56.45% | 58 / 119 | 48.74% | 24 / 94 | 25.53% | 101 | 40 | 49 | 30 | 8 | 55 | 57 | 2 |
| Anarkistai | 3 | 214 | 26 / 50 | 52% | 64 / 137 | 46.72% | 20 / 77 | 25.97% | 138 | 33 | 60 | 40 | 9 | 59 | 40 | 2 |
| Valpainiai | 2 | 158 | 11 / 21 | 52.38% | 42 / 92 | 45.65% | 21 / 72 | 29.17% | 113 | 46 | 25 | 8 | 7 | 33 | 23 | 0 |
| Baudelė 2 | 4 | 170 | 26 / 50 | 52% | 42 / 110 | 38.18% | 20 / 101 | 19.8% | 116 | 28 | 78 | 32 | 6 | 58 | 43 | 1 |
| Žalia-Balta | 4 | 318 | 47 / 72 | 65.28% | 83 / 182 | 45.6% | 35 / 108 | 32.41% | 175 | 70 | 54 | 22 | 2 | 58 | 64 | 1 |
| Košmaras | 2 | 93 | 8 / 17 | 47.06% | 17 / 63 | 26.98% | 17 / 65 | 26.15% | 78 | 16 | 45 | 10 | 4 | 33 | 28 | 2 |
| Jaučakiai | 2 | 158 | 14 / 26 | 53.85% | 33 / 56 | 58.93% | 26 / 80 | 32.5% | 72 | 42 | 37 | 25 | 4 | 44 | 25 | 0 |
| Dust2 | 2 | 173 | 29 / 34 | 85.29% | 36 / 64 | 56.25% | 24 / 75 | 32% | 76 | 24 | 13 | 9 | 5 | 24 | 36 | 0 |
| LIK | 2 | 145 | 24 / 46 | 52.17% | 47 / 118 | 39.83% | 9 / 45 | 20% | 89 | 32 | 46 | 35 | 2 | 47 | 36 | 1 |
| LSU SA - EuroAtletas | 3 | 244 | 22 / 42 | 52.38% | 69 / 139 | 49.64% | 28 / 105 | 26.67% | 138 | 46 | 45 | 36 | 5 | 57 | 47 | 1 |
| Chaosas | 3 | 244 | 47 / 85 | 55.29% | 67 / 134 | 50% | 21 / 85 | 24.71% | 164 | 67 | 59 | 22 | 3 | 52 | 62 | 1 |
| Žalgirio Garbės Klubas | 4 | 186 | 24 / 44 | 54.55% | 54 / 121 | 44.63% | 18 / 101 | 17.82% | 132 | 43 | 62 | 27 | 6 | 50 | 47 | 0 |
| BC Kaunas | 4 | 239 | 57 / 105 | 54.29% | 52 / 107 | 48.6% | 26 / 94 | 27.66% | 132 | 53 | 71 | 32 | 9 | 50 | 85 | 0 |
| 67ers | 2 | 87 | 13 / 19 | 68.42% | 16 / 30 | 53.33% | 14 / 47 | 29.79% | 48 | 17 | 16 | 8 | 2 | 14 | 15 | 1 |
rung.: viso rungtynių,
avg PTS: taškų vidurkis per rungtynes,
PTS: viso įmestų taškų skaičius, 1A: mesta baudų metimų, 1M: pataikyta baudos metimų, %1: baudų pataikymo procentas, 2A: mesta dvitaškių metimų, 2M: pataikyta dvitaškių metimų, %2: dvitaškių pataikymo procentas, 3A: mesta tritaškių metimų, 3M: pataikyta tritaškių metimų, %3: tritaškių pataikymo procentas, REB: atkovotų kamuolių skaičius, AS: rezultatyvūs perdavimai, TO: klaidos, ST: perimti kamuoliai, BS: blokuoti metimai, PF: pražangų kiekis, FD: išprovokuotos pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos.