Lygos
KA Žalgiris III (2013 m. grupė)
Treneris: Remigijus Bardauskas +370 671 14568
| Nr. | Vardas, Pavardė | Ūgis | Svoris | Pozicija | Gimimo data | Statistika |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Justas Tamošiūnas | 154 | 40 | Gynėjas | 2013-06-11 |
|
| 2 | Denas Šlajus | 148 | 33 | Gynėjas | 2013-08-26 |
|
| 3 | Justas Jucaitis | 150 | 33 | Gynėjas | 2013-04-10 | |
| 4 | Radvilas Kolčiuginas | 170 | 50 | Gynėjas | 2013-07-05 |
|
| 5 | Rojus Mieldažys | 158 | 52 | Gynėjas | 2013-11-11 | |
| 6 | Pijus Pakštys | 150 | 40 | Gynėjas | 2013-11-11 |
|
| 7 | Benas Žilinskas | 150 | 40 | Gynėjas | 2013-08-01 | |
| 8 | Dominykas Nutautas | 150 | 40 | Gynėjas | 2013-11-15 |
|
| 9 | Domas Vičiauskas | 150 | 40 | Gynėjas | 2013-05-17 | |
| 10 | Danielius Gumauskas | 147 | 34 | Gynėjas | 2013-02-10 |
|
| 11 | Dominykas Lapinskas | 145 | 40 | Gynėjas | 2013-11-07 | |
| 12 | Matas Poška | 157 | 50 | Gynėjas | 2013-01-17 |
|
| 13 | Dominykas Survila | 152 | 38 | Gynėjas | 2013-07-28 |
|
| 14 | Ugnius Valasevičius | 141 | 31 | Gynėjas | 2013-07-18 |
|
| 15 | Einius Anskaitis | 150 | 40 | Gynėjas | 2013-10-14 | |
| 16 | Ąžuolas Jančiauskas | 150 | 35 | Gynėjas | 2013-08-03 | |
| 17 | Robertas Norvilas | 152 | 38 | Gynėjas | 2013-01-07 | |
| 18 | Domantas Šeškas | 142 | 32 | Gynėjas | 2013-07-26 | |
| 19 | Augustas Račkauskas | 144 | 35 | Gynėjas | 2013-08-30 |
|
| 20 | Tomas Kojenets | 162 | 51 | Gynėjas | 2013-12-05 |
|
-
Šiam žaidėjui licencija negalioja
-
Žaidėjas rungtyniauja aukštesnio meistriškumo lygoje | 2026-05-07 | NKA - Hovus - KA Žalgiris III | 68 - 54 |
| 2026-04-27 | KA Žalgiris III - NKA - Hovus | 57 - 52 |
| 2026-04-15 | KA Snaiperis 2013 I - KA Žalgiris III | 63 - 50 |
| 2026-03-21 | NKA - Metalinox - KA Žalgiris III | 53 - 94 |
| 2026-02-23 | KA Žalgiris III - KM Perkūnas 2013 | 94 - 40 |
| 2026-02-14 | KA Žalgiris III - Tornado KM 2013 II | 54 - 43 |
| 2026-02-09 | KA Žalgiris III - NKA - Hovus | 52 - 49 |
| 2026-01-26 | Tornado KM 2012-2013 Šilainiai - KA Žalgiris III | 58 - 67 |
| 2026-01-12 | KA Žalgiris III - KA Snaiperis II | 61 - 28 |
| 2025-12-20 | KA Žalgiris III - NKA - Metalinox | 88 - 53 |
| 2025-12-19 | KA Snaiperis II - KA Žalgiris III | 43 - 77 |
| 2025-11-29 | NKA - Hovus - KA Žalgiris III | 80 - 82 |
| 2025-11-24 | KA Žalgiris III - KA Snaiperis 2013 I | 64 - 82 |
| 2025-11-15 | KM Perkūnas 2013 - KA Žalgiris III | 38 - 91 |
| 2025-10-26 | KA Žalgiris III - Tornado KM 2012-2013 Šilainiai | 92 - 58 |
| 2025-10-18 | Tornado KM 2013 II - KA Žalgiris III | 57 - 77 |
Informacija ruošiama...
| Žaidėjas | R | PTS | avg PTS | 1A | 2A | 3A | REB | AS | TO | ST | BS | PF | FD | TF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Tamošiūnas | 11 | 50 | 4.55 |
5 / 7 71% |
18 / 0 0% |
3 / 0 0% |
0.27 | 0.00 | 0.09 | 0.09 | 0.00 | 1.09 | 0.00 | 0.00 | 5.45 |
| Matas Poška | 12 | 235 | 19.58 |
14 / 14 100% |
67 / 0 0% |
29 / 0 0% |
0.50 | 0.00 | 0.42 | 0.33 | 0.00 | 2.17 | 0.08 | 0.00 | 25.92 |
| Dominykas Survila | 15 | 12 | 0.80 |
1 / 2 50% |
4 / 0 0% |
1 / 0 0% |
0.13 | 0.07 | 0.00 | 0.07 | 0.00 | 0.87 | 0.07 | 0.00 | 0.53 |
| Ugnius Valasevičius | 16 | 83 | 5.19 |
8 / 11 73% |
15 / 0 0% |
15 / 0 0% |
0.44 | 0.06 | 0.31 | 0.19 | 0.00 | 1.88 | 0.06 | 0.00 | 5.44 |
| Einius Anskaitis | 5 | 8 | 1.60 |
0 / 0 0% |
4 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.80 | 0.00 | 0.00 | 1.60 |
| Ąžuolas Jančiauskas | 0 | 0.00 |
0 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| Robertas Norvilas | 2 | 0 | 0.00 |
0 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Domantas Šeškas | 7 | 21 | 3.00 |
2 / 2 100% |
5 / 0 0% |
3 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.86 | 0.00 | 0.00 | 2.29 |
| Augustas Račkauskas | 13 | 72 | 5.54 |
6 / 6 100% |
27 / 0 0% |
4 / 0 0% |
0.15 | 0.15 | 0.31 | 0.15 | 0.00 | 1.92 | 0.23 | 0.00 | 6.38 |
| Dominykas Lapinskas | 13 | 65 | 5.00 |
2 / 4 50% |
27 / 0 0% |
3 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.92 | 0.00 | 0.00 | 6.23 |
| Danielius Gumauskas | 15 | 99 | 6.60 |
5 / 5 100% |
35 / 0 0% |
8 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.87 | 0.13 | 0.00 | 8.73 |
| Denas Šlajus | 16 | 141 | 8.81 |
28 / 30 93% |
46 / 0 0% |
7 / 0 0% |
0.19 | 0.06 | 0.38 | 0.13 | 0.00 | 1.56 | 0.25 | 0.00 | 10.69 |
| Justas Jucaitis | 12 | 69 | 5.75 |
3 / 3 100% |
24 / 0 0% |
6 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.50 | 0.00 | 0.00 | 6.75 |
| Radvilas Kolčiuginas | 10 | 63 | 6.30 |
7 / 9 78% |
28 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.30 | 0.10 | 0.10 | 0.10 | 0.00 | 1.70 | 0.10 | 0.00 | 7.70 |
| Rojus Mieldažys | 8 | 34 | 4.25 |
2 / 3 67% |
16 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.13 | 0.00 | 0.00 | 1.25 | 0.00 | 0.00 | 4.75 |
| Pijus Pakštys | 7 | 24 | 3.43 |
1 / 1 100% |
7 / 0 0% |
3 / 0 0% |
0.43 | 0.00 | 0.14 | 0.29 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 4.43 |
| Benas Žilinskas | 2 | 5 | 2.50 |
0 / 0 0% |
1 / 0 0% |
1 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 3.00 |
| Dominykas Nutautas | 10 | 27 | 2.70 |
3 / 3 100% |
12 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.10 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 1.50 | 0.00 | 0.00 | 2.40 |
| Domas Vičiauskas | 13 | 59 | 4.54 |
0 / 0 0% |
25 / 0 0% |
3 / 0 0% |
0.08 | 0.00 | 0.08 | 0.08 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 5.77 |
| Tomas Kojenets | 12 | 87 | 7.25 |
4 / 4 100% |
40 / 0 0% |
1 / 0 0% |
0.17 | 0.00 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 1.67 | 0.17 | 0.00 | 9.17 |
rung.: viso rungtynių,
avg PTS: taškų vidurkis per rungtynes,
PTS: viso įmestų taškų skaičius, 1A: mesta baudų metimų, 1M: pataikyta baudos metimų, %1: baudų pataikymo procentas, 2A: mesta dvitaškių metimų, 2M: pataikyta dvitaškių metimų, %2: dvitaškių pataikymo procentas, 3A: mesta tritaškių metimų, 3M: pataikyta tritaškių metimų, %3: tritaškių pataikymo procentas, REB: atkovotų kamuolių skaičius, AS: rezultatyvūs perdavimai, TO: klaidos, ST: perimti kamuoliai, BS: blokuoti metimai, PF: pražangų kiekis, FD: išprovokuotos pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos.