Lygos

Naujienos

Registracija į 32-ąjį KKML sezoną prasideda: išsirinkite patraukliausią čempionatą savo komandai! (NAUJIENA! KKML D lyga)

2023 m. rugsėjo 19 d.
KKML 2023-2024 season.jpg
Registracija į 32-ąjį KKML sezoną prasideda: išsirinkite patraukliausią čempionatą savo komandai! (NAUJIENA! KKML D lyga)

Artėjant naujam KKML sezonui kviečiame nedvejoti, burtis į komandas bei registruotis į įvairaus pajėgumo čempionatus! O nuo šiol siūlome ir naujieną - KKML D lygą!

Krepšinio pirmenybės organizuojamos visiems norintiems žaisti ir gerai praleisti laisvalaikį, pradedant moksleiviais ir baigiant krepšinio veteranais, tad didelei KKML bendruomenei priklauso praktiškai visi Kauno krepšininkai mėgėjai.

Kodėl KKML?

Patirtis. Kauno krepšinio mėgėjų lyga veiklą pradėjo dar 1992 metais ir šiemet skaičiuoja jau 32-ąjį sezoną. Per ilgus metus sukaupėme didelę patirtį, tad pažadame, jog čempionatai vyks sklandžiai bei profesionaliai.

Profesionalumas. KKML pirmenybėse teisėjauja geriausi Kauno krepšinio teisėjai ir sekretoriato darbuotojai. Naujame sezone dirbs virš 25 Kauno krepšinio arbitrų iš LKL, NKL ir RKL lygų, o taip pat perspektyviausi Kauno regiono krepšinio teisėjai.

Taip pat KKML dirba vieni geriausių sekretoriato darbuotojų Lietuvoje. Daugelis iš jų turi aukščiausio lygio patirties (Eurolyga, FIBA, LKL, NKL). Visi arbitrai ir sekretoriato darbuotojai kasmet tobulina žinias seminaruose, laiko testus, susipažįsta su atnaujintomis krepšinio taisyklėmis. Taigi rungtynių aptarnavimo profesionalumą – garantuojame!

Lygų pasirinkimas. Per sezoną sužaidžiama ne mažiau dvidešimt įvairaus pajėgumo čempionatų bei turnyrų, tad kiekvienas KKML dalyvis tikrai gali rasti sau tinkamo pajėgumo čempionatą ar dalyvauti net keliuose iš jų.

Informatyvi svetainė. KKML internetinėje svetainėje itin paprastai ir lengvai rasite reikiamą informaciją. Svarbiausi pranešimai, naujienos, statistika, rezultatai, tvarkaraščiai – po ranka!

Didelė media sklaida. KKML korespondentai toliau aktyviai viešins KKML gyvenimą įvairiuose media kanaluose. Profesionalūs foto ir video reportažai, aktualios ir išskirtinės naujienos, spalvingi Facebook ir Instagram puslapiai – visa tai tam, kad KKML dalyviai turėtų geriausią patirtį mūsų čempionatuose!

Trumpai apie vykdomus pagrindinius sezono čempionatus:

Ruoštis sezonui, kaip įprasta, iš anksto padeda rugsėjo antroje pusėje startuosiantys „Perkūno“ ir KKML Rudens taurių turnyrai. KKML Rudens taurės turnyre dalyvauja pačių tikriausių krepšinio mėgėjų komandos, o „Perkūno“ taurės turnyre kovoja stipriausios krepšinio mėgėjų komandos.

„Perkūno“ taurės NUOSTATAI
KKML „Rudens“ taurės NUOSTATAI

KKML A lyga

KKML A lygoje rungtyniauja stipriausios Kauno regiono krepšinio mėgėjų komandos. Per eilę metų komandoms yra atstovavę tokie žinomi krepšininkai kaip D. Songaila, S. Štombergas, D. Lukminas, R. Brazdauskis,  V. Ginevičius, V. Jurgilas, D. Sirtautas ir kt. Šalia stipriausių krepšinio mėgėjų komandų, kaip „UNITED“, „Sporto manija“ ar SK „Minbra“, tradiciškai A lygoje žaidžia aukštųjų mokyklų (VDU, LSU, Kauno kolegija) komandos, o taip pat krepšinio mokyklų rinktinės.

KKML A lygoje save realizuoja karjerą baigę profesionalai, o taip pat savo potencialą įrodinėja jauni ir perspektyvūs krepšininkai. Be apribojimų KKML A lygoje gali žaisti visi krepšininkai mėgėjai, visi be išimties RKL žaidėjai, taip pat galima registruoti du NKL krepšininkus.

KKML B lyga

Antra pagal pajėgumą KKML lyga, kurios privalumas – daug panašaus pajėgumo dalyvaujančių komandų. KKML B lygoje praktiškai visos komandos gali įveikti viena kitą, o tai suteikia didelę intrigą tiek reguliaraus sezono, tiek atkrintamųjų varžybų metu.

Etatiniai KKML B lygos dalyviai – „Hegelmann Litauen“, LSMU „Medikas“, „Sporto manija“, „Reunion“, „UNITED-2“, „KTK-Autodita“, „GZP“, „67'ers“, „Asistentai“ ir kt.

NUOSTATAI

KKML C lyga

Tai lyga, skirta patiems tikriausiems krepšinio mėgėjams. C lyga turi didžiausią populiarumą KKML, nes joje tradiciškai varžosi apie 30-40 komandų. C lygoje žaidėjams taikomi dideli meistriškumo apribojimai, todėl įdomios kovos čia vyksta tarp žemesnio meistriškumo ekipų, o savo vietą lygoje randa studentų, moksleivių, firmų, klubų, organizacijų ar tiesiog susibūrusių draugų komandos.

C lygoje kasmet prie puikiai pažįstamų komandų prisijungia ir nemažai naujų kolektyvų, pvz. „Kamuolys Rankose“, „SST Express“, „Lankstukas“, „Laipsniai“, www.riesutaijums.lt, „Partizanai“, „Tie Geresni“, „Alligator“, VDU „Akademija-AgroVis“, „iTo-Tasker“ ir kt.

NUOSTATAI

Naujiena! KKML D lyga

Sulyg kiekvienu sezonu stiprėjanti C lyga pastūmėjo sukurti dar vieną čempionatą. D lyga skirta patiems tikriausiems krepšinio mėgėjams! Tikimės sulaukti jūsų susidomėjimo, o mes prižadame, jog šioje lygoje galėsite varžytis su sau lygiais varžovais.

NUOSTATAI

KKML Verslo įmonių lyga

Tai lyga, kurioje varžosi Kauno regiono įmonių ir organizacijų krepšinio komandos. Dalyvavimas KKML Verslo įmonių lygoje, tai ne tik varžymasis krepšinio aikštelėje su kitų firmų komandomis, bet ir įmonių reklama, vardo žinomumo didinimas.

Tradiciniai KKML Verslo įmonių lygos dalyviai – „ARV auto“, „Plastena“, „Nowaco“, „Lietuviški patiekalai“, „Kauno tiltai“, „KUN&KAMS“, „RePlaza“, „Extradent“, Kauno „Policija“, „Teltonika“, „Skirgesa-ONNINEN“ ir kt. Taip pat sėkmingai į čempionatą įsiliejo Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, „Baltic Transline“, „Coca Cola“, „Baltic Logistic Solutions“, „BITĖ Lietuva“, „E-Bros“, „TransUnion“.

NUOSTATAI

Savaitgalio lyga

Didelio populiarumo sulaukusios Savaitgalio lygos išskirtinis bruožas – visos rungtynės vyksta tik savaitgaliais, komandoms nereikia nuomotis sporto salių, rungtynės aprūpinamos Eurolyginiais „Spalding“ kamuoliais. Savaitgalio lyga populiarėja: jei pirmame turnyre dalyvavo 10 komandų, tai pastaraisiais metais buvo sulaukta rekordinio 24 komandų skaičiaus.

NUOSTATAI

KKML Veteranų lygos

Mėgėjų krepšinis neįsivaizduojamas ir be veteranų grupių, kuriose varžosi buvę profesionalai ar tiesiog amžinai jauni bei krepšiniui prijaučiantys veteranai. KKML veteranai šįmet varžysis trijose amžiaus grupėse.

Veteranų 35+ lygos NUOSTATAI
Veteranų 40+ lygos NUOSTATAI
Veteranų 50+ lygos NUOSTATAI

Gimnazijų taurė

Kauno gimnazijų krepšinio pirmenybės pasižymi itin azartiškomis kovomis. Kiekvienose rungtynėse sporto salės lūžta nuo žiūrovų skaičiaus, o geriausi mokyklų krepšininkai demonstruoja aukšto lygio dvikovas.

NUOSTATAI

KKML moksleivių krepšinio pirmenybės

KKML moksleivių pirmenybės vyksta įvairiose amžiaus grupėse – nuo pradinukų iki mokyklas jau baigiančiųjų.

2008-2009 m. grupės NUOSTATAI
2010-2011 m. grupės NUOSTATAI
2012 m. grupės NUOSTATAI
2013 m. grupės NUOSTATAI
2014 m. ir jaun. grupės NUOSTATAI

Registracija į visus čempionatus ir turnyrus jau prasidėjo. Detalesnę informaciją apie kiekvieną čempionatą, jo vykdymą ir sąlygas rasite jų nuostatuose.

Taip pat informacija teikiama telefonu 8 684 38738 (d. d. 10.00-16.00 val.) arba 8 698 14300.