Lygos

2023-2024 m. Verslo įmonių lygos NUOSTATAI

   2023-2024 m. sezonas

 „TOPsport“ - KKML “Verslo įmonių lygos” pirmenybių vykdymo

NUOSTATAI

 

I. Tikslas ir uždaviniai

 • Populiarinti krepšinį verslo firmų, įmonių tarpe.
 • Skatinti per krepšinį įmonių tarpusavio bendradarbiavimą.
 • Išaiškinti stipriausias Kauno miesto (apskrities) verslo firmų, įmonių krepšinio komandas.
 • Siekti, kad žiniasklaidos priemonės skelbtų kuo daugiau informacijos apie „TOPsport“ - KKML pirmenybėse dalyvaujančias firmas, jas atstovaujančias komandas, žaidėjus.

II. Pirmenybių vykdymas ir vadovavimas
„TOPsport“ - KKML “Verslo įmonių lygos” pirmenybes organizuoja Kauno krepšinio mėgėjų lyga, o vykdymą koordinuoja  „TOPsport“ - KKML direktorius.

III. Pirmenybių vykdymo vieta ir laikas
Pirmenybės vykdomos 2023 m. spalio – 2024 m. gegužės mėnesiais visų dalyvaujančių komandų turimose arba nuomojamose sporto salėse. Rungtynės gali būti žaidžiamos bet kurią savaitės dieną, tačiau jų pradžia darbo dienomis galima ne anksčiau 17.30 val., o savaitgaliais – ne anksčiau 9.30 val.

Rungtynes galima perkelti iš nurodytos datos apie tai informuojant Lygos vadovus ne vėliau, nei 24 val. iki rungtynių pradžios. Pakeitimai įmanomi tik varžovams sutinkant. Taikomi tokie rungtynių perkėlimo mokesčiai:

 • Likus 24 val. – 3 paroms iki rungtynių pradžios: 50.00 €;
 • Likus 3 – 7 paroms iki rungtynių pradžios: 30.00 €;
 • Likus 7 – 14 parų iki rungtynių pradžios: 20.00 €;

Likus mažiau nei 24 val. iki rungtynių pradžios datos pakeitimas negalimas. Išskyrus nuo organizatorių, rengėjų bei komandos nepriklausančios Force Majeure taisyklės.

IV. Pirmenybėse dalyvaujančios komandos
Pirmenybėse gali dalyvauti Kauno miesto ir apskrities įmonių, firmų bei organizacijų krepšinio komandos. Taip pat galima dviejų įmonių bendra komanda.

V. Pirmenybėse dalyvaujantys žaidėjai
Verslo įmonių lygos komandoms gali atstovauti ir dirbantys, ir nedirbantys įmonėje ar organizacijoje krepšininkai. Dirbančiųjų ir nedirbančiųjų įmonėje žaidėjų skaičius nereglamentuojamas, tik jiems taikomi skirtingi meistriškumo apribojimai.

“Verslo įmonių lygos” žaidėjams, nedirbantiems įmonėje, kurią komandą atstovauja, taikomi meistriškumo apribojimai:
-       negali žaisti krepšininkai, turintys galiojančias 2023-2024 metų sezono užsienio, LKL, NKL, RKL, KKML „B“ lygų licencijas.

Verslo lygos žaidėjams, dirbantiems įmonėje ar organizacijoje, kurią atstovauja taikomos išimtys – jie gali turėti RKL ar  „TOPsport“ - KKML „B“ lygų licencijas, bet tik tuo atveju, jei tai įrodoma dokumentaliai. Be dokumentinio pagrindimo žaidėjui iš aukštesnių lygų dalyvauti „Verslo įmonių lygoje" nebus leista.

Krepšininkas, sezono metu pradėjęs rungtyniauti vienoje iš aukštesnių lygų (užsienio, LKL, NKL, RKL, „TOPsport“ - KKML „B“ lygos), nuo tos dienos netenka teisės žaisti “Verslo įmonių lygoje”, išskyrus atvejį, kai žaidėjas, turi RKL, „TOPsport“-KKML „B“ licenciją ir dirba įmonėje, kurią komanda atstovauja.

Krepšininkai, sezono metu pabaigę žaisti aukštesnėse lygose ir turintys paleidžiamuosius raštus iš paskutinių komandų, kuriose žaidė, gali būti įregistruoti „TOPsport“ - KKML „Verslo įmonių lygos" pirmenybėms, jeigu tik nepasibaigęs naujų žaidėjų registravimo laikas. Tačiau dėl dalyvavimo atkrintamosiose varžybose taikomi tokie patys apribojimai kaip ir aukštesnio statuso žaidėjams.

Atgal įregistruoti žaidėją galima tik bendra tvarka ir jam galioja visos naujų žaidėjų registravimo taisyklės.

Kiekvienos komandos vadovas atsako už savalaikį „TOPsport“ - KKML informavimą apie žaidėjo meistriškumo statuso pasikeitimą.

Krepšininkai, be „TOPsport“ - KKML “Verslo įmonių lygos” licencijų turintys dar bent vieną licenciją žaisti aukščiau minėtose aukštesnėse lygose (RKL, „TOPsport“ - KKML "B"), dalyvauti atkrintamosiose varžybose galės tik tuo atveju, jeigu komandos sudėtyje reguliariajame sezone bus sužaidę ne mažiau 5 reguliaraus sezono rungtynių.

Medicininės pažymos ir kiti raštai, bandantys pateisinti nesužaistas rungtynes - negalioja.

Vienai iš komandų neatvykus į rungtynes, kitos komandos žaidėjams, įtrauktiems į rungtynių  protokolą, užskaitomos sužaistos rungtynės.

„TOPsport“ - KKML administracija turi teisę, kilus abejonėms, sezono metu bet kada paprašyti pateikti papildomus įrodymus dėl komandų žaidėjų darbinio statuso. Žaidėjui iš aukštesnių lygų nutraukus su įmone, kurią komandą atstovavo, darbinius santykius, komandos vadovas privalo apie tai informuoti „TOPsport“ - KKML administraciją.

VI. Pirmenybių vykdymo tvarka.
Pirmenybės vykdomos dviem etapais.

Pirmas etapas
Visos komandos tarpusavyje sužaidžia du ratus (po vienas rungtynes savo ir varžovo aikštelėje). Už pergalę komandai skiriami 2 taškai, už pralaimėjimą – 1 taškas, už neatvykimą (0:20) arba dėl kitų priežasčių, gavus techninį pralaimėjimą (0:20), skiriama 0 taškų bei komanda baudžiama 100 eurų bauda. Baudą privaloma sumokėti ne vėliau kaip likus trims dienoms iki sekančių rungtynių. Komanda, antrą kartą neatvykusi į rungtynes arba dėl kitų priežasčių pralaimėjusi antrą kartą 0:20, šalinama iš pirmenybių.

Antras etapas
Prasideda atkrintamosios varžybos, kuriose dalyvauja 1-6 vietas reguliariajame sezone užėmusios komandos.

1-2 vietas užėmusios komandos iš karto patenka į finalinį ketvertą.

Ketvirtfinalis
Ketvirtfinalyje žaidžia 3v.-6v. ir 4v.-5v. Komandos porose kovoja iki dviejų pergalių. Pirmosios ir, jeigu reikia, trečiosios rungtynės vyksta aukštesnę vietą reguliariajame sezone užėmusios komandos sporto salėje. Ketvirtfinalio porų nugalėtojai patenka į pusfinalį.

Pusfinalis
Pusfinalyje žaidžiama iki dviejų pergalių. Pirmosios ir, jeigu reikia, trečiosios rungtynės vyksta aukštesnę vietą reguliariajame sezone užėmusios komandos sporto salėje.

Finale porose žaidžiamos vienos rungtynės. 

Finalinių rungtynių laiką ir vietą paskiria „TOPsport“ - KKML direktorius.

Atkrintamųjų varžybų schemą rasite čia:

VII. Komandų registracija, paraiškos.
„Verslo įmonių lygos“ komandų registracija tęsis iki rugsėjo 25 dienos.  „TOPsport“ - KKML direktorius pasilieka teisę registraciją pabaigti anksčiau arba ją pratęsti. Komandai įregistruoti būtina pateikti užpildytą PRAŠYMĄ el. p. [email protected] ir  įmokėti 500 EUR garantinį mokestį.

Vardines paraiškas su žaidėjų vardais, pavardėmis ir kitais duomenimis komandos privalo atsiųsti 
el. paštu [email protected] iki rugsėjo 25 dienos.

ATSISIŲSTI VARDINĖS PARAIŠKOS ŠABLONĄ

 • KKML „Verslo įmonių lygos“ paraiškoje gali būti ne daugiau 18 žaidėjų.
 • 12 žaidėjų registruojami nemokamai.
 • Į komandos žaidėjų limitą įskaičiuojami visi krepšininkai, sužaidę bent vienas rungtynes tos komandos sudėtyje. 
 • Išnaudojus 12 žaidėjų limitą – kiekvieno naujo žaidėjo registravimo mokestis 30 eurų.
 • Išnaudojus 16 žaidėjų limitą ir darant keitimą – naujo žaidėjo registracijos mokestis 40 eurų.
 • Iki registracijos pabaigos likus ne daugiau kaip penkioms dienoms – bet kurio žaidėjo registracijos mokestis 50 eurų. Registracijos pabaiga bus paskelbta vėliau Žaidėjų registracija baigiama komandai iki reguliaraus sezono pabaigos likus žaisti penkias rungtynes.
 • Žaidėjo perėjimas iš vienos "Verslo įmonių lygos" komandos į kitą „Verslo įmonių lygos" komandą galimas tik tarp pirmo ir antro rato (jeigu žaidžiami du ratai) arba tarp pirmo ir antro etapo (jeigu žaidžiami du etapai). Žaidėjo perėjimo mokestis – 50 EUR.

Komandos vadovas pateikdamas žaidėjų paraišką yra atsakingas už žaidėjų asmeninių duomenų pateikimą, fizinę būklę ir sveikatos stovį turnyro metu.

Komandos vadovas/treneris užtikrina, kad visi žaidėjai yra pasirašę paraiškos priede dėl sveikatos.

Žaidėjas, pasirašydamas nurodytame priede, patvirtina ir garantuoja, kad jo sveikatos būklė yra tinkama dalyvauti krepšinio varžybose.

Nurodytą priedą su komandos žaidėjų parašais komandos vadovas ar kitas komandos paraišką teikiantis asmuo privalo saugoti neribotą laiką, esant lygos prašymui, nedelsiant pateikti paraiškos priedo patvirtintą kopiją.

VIII. Komandinis dalyvio mokestis
Komanda, dalyvaujanti „Verslo įmonių lygos“ krepšinio pirmenybėse, privalo sumokėti 1490 EUR dalyvio mokestį ne vėliau kaip iki  2023 m. spalio 25 dienos. Garantinis mokestis įskaitomas į šią sumą.

Komandoms, neturinčioms sporto salių, namų rungtynėms salę už papildomą mokestį suteikia „TOPsport“ - Kauno krepšinio mėgėjų lyga.

Komandos vadovas asmeniškai atsako už savalaikį ir pilną dalyvio mokesčio mokėjimą.

Komandos, namų rungtynes žaidžiančios už Kauno miesto ribų, atvykstančiam personalui kompensuoja kelionės išlaidas už kuro sąnaudas, priklausomai nuo atstumo (10 l. 95 kuro/100 km.).

Rekvizitai:
Asociacija Kauno krepšinio mėgėjų lyga
Įmonės kodas 193142347
A/S LT 76 7300 0100 0226 1213
"Swedbank", AB

IX. Pirmenybių teisėjai, sekretoriatas
„TOPsport“ - KKML “Verslo įmonių lygos” pirmenybėms teisėjauja ir sekretoriauja geriausieji Kauno krepšinio teisėjų klubo teisėjai ir sekretoriato darbuotojai, turintys LKL, NKL ir RKL licencijas. Teisėjų ir sekretoriato darbui vadovauja  „TOPsport“ - KKML direktorius arba jo paskirtas pirmenybių vyr. teisėjas.

X. Apdovanojimai
Pasibaigus pirmenybėms komandinius apdovanojimus (taures) gauna 1-3 vietas iškovojusios komandos. Asmeniškai apdovanojami komandų prizininkių žaidėjai (ne daugiau 14 krepšininkų), treneris ir vadovas. Prizais arba asmeninėmis dovanomis apdovanojami geriausieji pirmenybių žaidėjai.

XI. Komandų priėmimo tvarka
Priimanti komanda (žaidžianti namuose) privalo:

 • Paruošti darbo vietą sekretoriatui (stalas, kėdės);
 • Esant salėje švieslentei, priimanti komanda atsako už jos naudojimą.
 • Užtikrinti pagal galimybes rungtynių metu medicininį aptarnavimą (minimaliai sukomplektuota vaistinėlė).

XII. Reikalavimai komandoms, jų vadovams

 • Komandos vadovas atsako už savalaikį startinio mokesčio mokėjimą.
 • Komandos privalo rungtynių metu vilkėti tvarkingomis, vienodomis trumpomis aprangomis su numeriais.
 • Apšilimui komandai turėti 1-2 kamuolius, tarp kurių būtų varžybinis kamuolys. Pirmenybė teikiama “Spalding” firmos kamuoliams;
 • Komandos vadovas pateikdamas žaidėjų paraišką yra atsakingas už žaidėjų asmeninių duomenų pateikimą, fizinę būklę ir sveikatos stovį turnyro metu.
 • “Verslo įmonių lygos” krepšinio pirmenybių organizatoriai neatsako už žaidėjų fizinę būklę, sveikatos sutrikimus čempionato metu.
 • Komandų vadovai/treneriai privalo užtikrinti, kad rungtynių metu žiūrovai (komandų sirgaliai) nenaudotų jokių garso skleidimo priemonių.

Pagal oficialias FIBA krepšinio taisykles visų varžybų metu žiūrovams uždrausta naudoti garsines priemones (įvairias dūdas, būgnus bei kt. garso skleidimo priemones). Procedūra: Rungtynių metu užfiksavus, kad naudojamos garso skleidimo priemonės, rungtynių vyr. teisėjas stabdo rungtynes ir pareikalauja komandų trenerių kreiptis į savo sirgalius, kad šie nebenaudotų draudžiamų garsinių priemonių. Rungtynės neatnaujinamos tol, kol nepašalinamos draudžiamos garsinės priemonės.

Nevykdant vyr. teisėjo nurodymo, rungtynės gali būti nutrauktos, įrašant rezultatą 0:20, priklausomai dėl kurios komandos žiūrovų kaltės buvo nutrauktos rungtynės.

XIII. Baudos. Jų skyrimo ir mokėjimo tvarka
Kiekviena komanda atsakinga už komandos narių ir ją lydinčių sirgalių veiksmus, padarytą žalą organizatoriams, sporto salei, kurioje vyksta rungtynės.

Komandai neatvykus į rungtynes skiriama 100 eurų bauda, kurią privaloma sumokėti ne vėliau kaip likus vienai dienai iki sekančių rungtynių. Komanda, antrą kartą neatvykusi į rungtynes arba dėl kitų priežasčių pralaimėjusi antrą kartą 0:20, šalinama iš pirmenybių.

Techninės pražangos
Žaidėjui, gavusiam techninę (T) pražangą, skiriama 15 EUR bauda. Toliau tęsti pirmenybes krepšininkas galės tik sumokėjęs baudą. Jeigu paaiškėja, kad nesumokėjęs baudos krepšininkas sužaidė rungtynes, jo komandai tose rungtynėse skaitomas pralaimėjimas 0:20, o komanda baudžiama 60 EUR bauda.

Treneriui, gavusiam techninę (C arba B) pražangą dėl savo, atsarginio žaidėjo ar palydinčio asmens nekorektiško elgesio, skiriama 20 EUR bauda. Baudą privaloma sumokėti iki artimiausių rungtynių pagal tvarkaraštį likus ne mažiau kaip 3 dienoms. Laiku nesumokėjus baudos, komandai artimiausiose rungtynėse įskaitomas pralaimėjimas 0:20 ir ji dar baudžiama 60 EUR bauda. Nesumokėjus baudos iki antrų iš eilės pagal tvarkaraštį rungtynių, komandai antrą kartą įskaitomas pralaimėjimas 0:20 ir ji pašalinama iš pirmenybių.

Diskvalifikacinės pražangos
Žaidėjui, gavusiam diskvalifikacinę (D) pražangą, skiriama 60 EUR bauda ir jis privalo praleisti vienas rungtynes (artimiausias pagal tvarkaraštį). Toliau tęsti pirmenybes krepšininkas gali tik sumokėjęs baudą. Jeigu žaidėjas baudos nesumoka, baudą už jį privalo sumokėti komanda, priešingu atveju, tolimesnis komandos dalyvavimas pirmenybėse sustabdomas arba ji pašalinama iš čempionato.

 • Jei žaidėjas rungtynėse buvo nubaustas rungtynių diskvalifikacine (GD) pražanga už dvi technines pražangas, tokiu atveju jam skiriama 30 eurų bauda (2 T pražangos po 15 eurų), žaidėjas sekančių rungtynių nepraleidžia;
 • Jei žaidėjas rungtynėse buvo nubaustas rungtynių diskvalifikacine (GD) pražanga už vieną techninę (T) ir vieną nesportinę (U) pražangą, tokiu atveju skiriama 15 eurų bauda už techninę pražangą ir žaidėjas sekančių rungtynių nepraleidžia;
 • Jei žaidėjas rungtynėse buvo nubaustas  rungtynių diskvalifikacine (GD) pražanga už dvi nesportines (U) pražangas, piniginės baudos mokėti nereikia ir žaidėjas sekančių rungtynių nepraleidžia;

Treneriui, gavusiam diskvalifikacinę (D) pražangą dėl savo, atsarginio žaidėjo ar palydinčio asmens nekorektiško elgesio skiriama 60 EUR bauda. Baudą privaloma sumokėti iki artimiausių pagal tvarkaraštį rungtynių, likus ne mažiau kaip 3 dienoms. Laiku nesumokėjus baudos, komandai artimiausiose rungtynėse įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0:20. Nesumokėjus baudos iki antrų iš eilės pagal tvarkaraštį rungtynių, komandai antrą kartą įskaitomas pralaimėjimas 0:20 ir ji pašalinama iš pirmenybių.

Nepriklausomai dėl kokių priežasčių komanda nebaigia pirmenybių arba yra pašalinama iš jų, sumokėtas starto mokestis negrąžinamas.

Pastaba: Aukščiau išvardintos nuobaudos už technines ar diskvalifikacines pražangas yra minimalios ir priklausomai nuo pražangos pobūdžio, sukeltų pasekmių bei nusižengusio asmens elgesio po pražangos užfiksavimo ir nuobaudos paskyrimo, gali būti žymiai griežtesnės iki žaidėjo arba komandos pašalinimo iš pirmenybių.

 Už gąsdinimą, daromą spaudimą arba agresyvų elgesį, kuris:
- nukreiptas prieš rungtynių teisėjus arba sekretoriato darbuotojus – bauda 50 EUR ir/ar papildomai skiriama diskvalifikacija nuo 1 iki 3 rungtynių.
- nukreiptas prieš kitus asmenis – bauda 50 EUR ir/ar papildoma diskvalifikacija 1 rungtynėms.

Už panaudotą smurtą prieš:
 - rungtynių teisėjus arba sekretoriato darbuotojus –  diskvalifikacija nuo 5 rungtynių iki visiško pašalinimo iš pirmenybių ir  bauda komandai nuo 145 EUR iki 300 EUR.
- varžovus rungtynių metu – nusižengusio asmens diskvalifikacija 5 rungtynėms ir bauda komandai 100 EUR.
- varžovus iki rungtynių arba joms pasibaigus – nusižengusio asmens diskvalifikacija 5 rungtynėms ir bauda komandai 100 EUR.

Už kitus pažeidimus, kurie nėra išvardinti šiuose nuostatuose, baudas skiria  „TOPsport“ - KKML direktorius.

XIII. Protestas. Jo padavimo ir svarstymo tvarka.
Jeigu komanda mano, kad rungtynių metu jos interesus pažeidė teisėjo (vyr. teisėjo ar teisėjo) sprendimas arba koks kitas įvykis žaidimo metu ji turi elgtis taip:

 • Komandos kapitonas tik pasibaigus rungtynėms turi pranešti vyresniajam teisėjui, kad komanda protestuoja rungtynių rezultatą. Kapitonas turi pasirašyti protokolo langelyje vadinamame „Kapitono parašas protesto atveju“.

Detalus protesto motyvas nėra būtinas. Pakanka parašyti, x komanda protestuoja rungtynių tarp x ir x komandų rezultatą. Rungtynių vyr. teisėjas per valandą apie tai privalo informuoti „TOPsport“ - KKML direktorių. Protestuojanti komanda artimiausią darbo dieną privalo „TOPsport“ - KKML direktoriui pateikti protesto tekstą ir įmokėti 30 EUR mokestį. Jei protestas patenkinamas, garantinė įmoka grąžinama. Nepateikus piniginio užstato, joks protestas nepriimamas ir nesvarstomas.

Sprendimą dėl protesto priima „TOPsport“ - KKML direktorius per artimiausias tris darbo dienas.

KKML DALYVIŲ PRIVATUMO POLITIKA IR TAISYKLĖS

Asmeninių duomenų viešinimas
Žaidėjai, registruodamiesi  „TOPsport“ - KKML interneto svetainėje, yra atsakingi už asmeninių duomenų (vardas, pavardė, gimimo data, ūgis ir svoris) bei vizualinės informacijos (asmeninė nuotrauka) tikslumą ir tikrovės atitinkamumą.

Jei žaidėją registruoja komandos vadovas ar treneris, jis yra atsakingas už anksčiau išvardintų žaidėjo asmeninių duomenų bei informacijos pateikimą ir jų tikslumą.

„TOPsport“ - KKML negarantuoja dėl svetainėje pateiktos informacijos visapusiškumo, patikimumo, tikrumo ar neatitikimų.

„TOPsport“ - KKML pasilieka teisę viešinti svetainėje esančią žaidėjų informaciją. Viešinami duomenys yra skirti tik informaciniams tikslams. Šie duomenys lygos svetainėje gali būti prieinami neribotą laiką iki atskiro sprendimo.

Vaizdinės medžiagos viešinimas
Organizuodama viešus renginius, „TOPsport“ - KKML pažymi, kad juose gali būti fiksuojama vaizdinė medžiaga:

 • fotografuojama;
 • filmuojama;
 • rodomos tiesioginės transliacijos „TOPsport“ - KKML Interneto svetainėje ir/arba „TOPsport“ - KKML Socialiniuose tinkluose.

Asmenys, aktyviai (žaidėjai, komandų treneriai, vadovai, aptarnaujantis personalas) ar pasyviai (žiūrovai, žaidėjus lydintys asmenys, tėvai, šeimos nariai) dalyvaujantys  „TOPsport“ - KKML organizuojamuose viešuose renginiuose, automatiškai sutinka su KKML vaizdinės medžiagos viešinimo taisyklėmis.

Vaizdo medžiaga (fotografijos, vaizdo įrašai, iš jų sumaketuoti kiti grafiniai ar video elementai) gali būti viešinama  „TOPsport“ - KKML Interneto svetainėje ir/arba  „TOPsport“ - KKML Socialinėse paskyrose neribotą laiką iki atskiro sprendimo.

„TOPsport“ - KKML viešinama vaizdo medžiaga yra skirta tik informaciniams ir/arba reklaminiams tikslams, nesiekiant pažeisti dalyvių garbės ir orumo.

Socialiniai tinklai
„TOPsport“ - KKML turi teisę informaciją viešinti savo socialiniuose tinkluose. Bet kokia  „TOPsport“ - KKML socialiniuose tinkluose viešinama informacinė arba vaizdinė medžiaga yra skirta tik informaciniams ir/arba reklaminiams tikslams.

Šiuo metu „TOPsport“ - KKML priklauso šios socialinių tinklų paskyros:

Visą informaciją, kurią vartotojai pateikia socialinės žiniasklaidos priemonėmis (įskaitant pranešimus, laukelių „Like“ ir „Follow“ naudojimą, bei kitą komunikaciją), kontroliuoja socialinio tinklo valdytojai.

Rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių privatumo pranešimus ir tiesiogiai susisiekti su paslaugų teikėjais, jei Jums kyla bet kokių klausimų dėl to, kaip jie naudoja Jūsų asmens duomenis.

„Facebook“ privatumo pranešimas;
„Instagram“ privatumo pranešimas;
„Youtube“ privatumo pranešimas.

Komentavimo taisyklės
„TOPsport“ - KKML prižiūri vartotojų rašomus komentarus Interneto svetainėje ir Socialinių tinklų paskyrose bei pasilieka teisę redaguoti arba pašalinti netinkamus komentarus, kuriuose pažymima rasinė/religinė ar kitokia neapykanta, asmens orumo įžeidimas ar bet kokia kita informacija, prieštaraujanti Lietuvos Respublikos įstatymams bei teisės aktams.

Trečiosios šalies medžiaga ir svetainės
„TOPsport“ - KKML interneto svetainėje arba socialiniuose tinkluose gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto svetaines arba socialinius tinklus.  „TOPsport“ - KKML lyga nėra atsakinga už tokių interneto svetainių ir socialinių tinklų turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

„TOPsport“ - KKML informacinėje medžiagoje gali būti informacijos, kurios šaltinis – trečiųjų šalių interneto svetainės. Medžiaga, paimta iš trečiosios šalies svetainės, bus atitinkamai pažymėta, be to, gali būti pateikiama nuoroda į pirminę interneto svetainę.  „TOPsport“ - KKML neprisiimame jokios atsakomybės nei už medžiagą, paimtą ar skelbiamą trečiosios šalies svetainėje, kuri yra pateikiama kaip nuoroda informacinėje medžiagoje, nei už tokios trečiosios šalies naudojamus asmens duomenis.

Lankytis trečiosios šalies svetainėje galite savo pačių rizika. Mes neprisiimame jokios tiesioginės ar netiesioginės atsakomybės nei už turinį, informacijos tikslumą ar nuomones, išreikštas tokiose svetainėse, nei už jose siūlomų prekių ir paslaugų kokybę.