1998-1999 metų moksleivių čempionate lengva KM „Aisčių" II pergalė prieš KM „Perkūną" 1999-2

2016 m. spalio 22 d.

Penktadienio popietę B. Brazdžionio pagrindinės mokyklos salėje įvyko dar vienos moksleivių 1998-1999 metais gimusių vaikinų čempionato rungtynės. Šį kartą jėgas išmėgino KM „Aisčiai" II, kurie gan lengvai įveikė KM „Perkūno" 1999-2 ekipą, rezultatu 90:63.

Nuo pat rungtynių pradžios daug užtikrinčiau žaidę „Aisčiai" iš karto perėmė iniciatyvą į savo rankas. Komandiškai žaidę ir vis skyles „Perkūno" gynyboje rasdavę „Aisčiai" jau po pirmojo kėlinio išsiveržė į priekį solidžiu 17 taškų pranašumu: 30:13.

Tiesa, antrajame kėlinyje „Perkūnas" pademonstravo, jog patrankų mėsa jie šiandien netaps. Pakeitę gynybos sistemą ir pradėje spausti savo varžovus, jie įgavo galimybę pelnyti lengvus taškus ir taip sumažinti skirtumą iki vienženklio: 38:30.

Vis dėlto, trečiasis kėlinys parodė, jog krepšinio mokyklos „Aisčiai" šiandien yra tiesiog pranašesni. Pradėje šaudyti vieną po kito tolimus metimus ir lengvai įveikdavę varžovų zoninį presingą, jie vėl susikrovė dviženklį taškų pranašumą: 67:48.

Ketvirtajame rungtynių ketvirtyje „Aisčiai" ir toliau dominavo aikštelėje. Užtikrintai žaidę ir vis didinę pranašumą, jie užtikrintai čiupo pirmąją pergalę, šių metų moksleivių čempionate.