Lygos
KA Žalgiris (2014 m. grupė)
| Nr. | Vardas, Pavardė | Ūgis | Svoris | Pozicija | Gimimo data | Statistika |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Emersonas Koženevskis | 148 | 37 | Gynėjas | 2014-08-23 |
|
| 2 | Martynas Juknys | 151 | 35 | Gynėjas | 2014-09-21 | |
| 3 | Tito Bourgade | 142 | 33 | Gynėjas | 2014-10-05 | |
| 4 | Tauras Cicėnas | 154 | 39 | Gynėjas | 2014-07-16 |
|
| 5 | Oskaras Buckus | 160 | 42 | Krašto puolėjas | 2014-02-08 |
|
| 6 | Ignas Velička | 160 | 45 | Gynėjas | 2015-02-16 |
|
| 7 | Aras Rimas Paulavičius | 162 | 49 | Krašto puolėjas | 2014-03-01 | |
| 8 | Jokūbas Jurkšaitis | 154 | 39 | Gynėjas | 2014-08-25 |
|
| 9 | Nojus Janulis | 154 | 40 | Gynėjas | 2014-02-22 | |
| 10 | Gratas Krygeris | 166 | 50 | Krašto puolėjas | 2014-01-22 | |
| 11 | Auktumas Rimkus | 154 | 45 | Gynėjas | 2014-11-07 | |
| 12 | Markas Zigmantavičius | 147 | 45 | Gynėjas | 2014-08-05 | |
| 13 | Daugirdas Šiaučiulis | 157 | 50 | Krašto puolėjas | 2014-11-17 | |
| 14 | Adas Marčiulionis | 160 | 50 | Krašto puolėjas | 2014-01-08 | |
| 15 | Majus Kasiliauskas | 155 | 47 | Gynėjas | 2014-06-13 | |
| 16 | Simonas Nėnius | 147 | 31 | Gynėjas | 2015-01-28 | |
| 17 | Matėjas Mamėnas | 162 | 55 | Krašto puolėjas | 2014-02-25 | |
| 18 | Atas Bazevičius | 155 | 39 | Gynėjas | 2014-04-24 | |
| 19 | Augustas Tretjekovas | 167 | 51 | Krašto puolėjas | 2014-06-09 |
-
Šiam žaidėjui licencija negalioja
-
Žaidėjas rungtyniauja aukštesnio meistriškumo lygoje | 2026-05-10 | KA Žalgiris - Tornado KM 2014 II | 65 - 57 |
| 2026-04-29 | KA Žalgiris - Tornado KM 2014 II | 69 - 55 |
| 2026-04-15 | KA Žalgiris - Tornado KM 2014 I | 70 - 81 |
| 2026-04-13 | KA Žalgiris - NKA | 77 - 83 |
| 2026-03-21 | KM Perkūnas - KA Žalgiris | 45 - 79 |
| 2026-03-16 | KA Žalgiris - KA Snaiperis II | 72 - 38 |
| 2026-02-18 | Tornado KM 2014 III - KA Žalgiris | 6 - 47 |
| 2026-02-11 | KA Žalgiris - Tornado KM 2014 II | 97 - 60 |
| 2026-01-20 | Tornado KM 2014 I - KA Žalgiris | 83 - 76 |
| 2026-01-12 | KA Žalgiris - KA Snaiperis I | 66 - 55 |
| 2026-01-07 | KA Žalgiris - KM Perkūnas | 74 - 56 |
| 2025-12-03 | KA Snaiperis II - KA Žalgiris | 53 - 89 |
| 2025-11-24 | KA Snaiperis I - KA Žalgiris | 62 - 76 |
| 2025-11-11 | NKA - KA Žalgiris | 100 - 86 |
| 2025-10-26 | KA Žalgiris - Tornado KM 2014 III | 52 - 12 |
| 2025-10-15 | KA Žalgiris - Tornado KM 2014 II | 69 - 44 |
Informacija ruošiama...
| Žaidėjas | R | PTS | avg PTS | 1A | 2A | 3A | REB | AS | TO | ST | BS | PF | FD | TF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emersonas Koženevskis | 13 | 188 | 14.46 |
14 / 18 78% |
63 / 0 0% |
16 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.46 | 0.00 | 0.00 | 18.77 |
| Atas Bazevičius | 12 | 22 | 1.83 |
5 / 7 71% |
7 / 0 0% |
1 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.92 | 0.00 | 0.00 | 1.42 |
| Matėjas Mamėnas | 15 | 73 | 4.87 |
7 / 7 100% |
27 / 0 0% |
4 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.13 | 0.00 | 0.00 | 4.80 |
| Simonas Nėnius | 8 | 28 | 3.50 |
5 / 5 100% |
7 / 0 0% |
3 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.75 | 0.00 | 0.00 | 4.00 |
| Majus Kasiliauskas | 15 | 52 | 3.47 |
5 / 5 100% |
19 / 0 0% |
3 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 3.93 |
| Adas Marčiulionis | 16 | 58 | 3.63 |
1 / 1 100% |
27 / 0 0% |
1 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.25 | 0.00 | 0.00 | 4.13 |
| Daugirdas Šiaučiulis | 15 | 55 | 3.67 |
7 / 7 100% |
24 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.33 | 0.00 | 0.00 | 3.93 |
| Markas Zigmantavičius | 11 | 17 | 1.55 |
6 / 6 100% |
4 / 0 0% |
1 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.27 | 0.00 | 0.00 | 0.73 |
| Auktumas Rimkus | 12 | 32 | 2.67 |
3 / 3 100% |
13 / 0 0% |
1 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.17 | 0.00 | 0.00 | 2.67 |
| Gratas Krygeris | 13 | 57 | 4.38 |
9 / 14 64% |
18 / 0 0% |
4 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.46 | 0.00 | 0.00 | 4.23 |
| Nojus Janulis | 11 | 67 | 6.09 |
9 / 9 100% |
23 / 0 0% |
4 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.82 | 0.00 | 0.00 | 6.73 |
| Jokūbas Jurkšaitis | 16 | 92 | 5.75 |
28 / 28 100% |
29 / 0 0% |
2 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.31 | 0.00 | 0.00 | 5.38 |
| Aras Rimas Paulavičius | 5 | 42 | 8.40 |
9 / 11 82% |
15 / 0 0% |
1 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.20 | 0.00 | 0.00 | 10.00 |
| Ignas Velička | 11 | 72 | 6.55 |
12 / 12 100% |
21 / 0 0% |
6 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.45 | 0.00 | 0.00 | 8.55 |
| Oskaras Buckus | 15 | 104 | 6.93 |
15 / 15 100% |
40 / 0 0% |
3 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.47 | 0.00 | 0.00 | 8.33 |
| Tauras Cicėnas | 11 | 123 | 11.18 |
14 / 17 82% |
47 / 0 0% |
5 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.18 | 0.00 | 0.00 | 13.45 |
| Tito Bourgade | 5 | 10 | 2.00 |
2 / 2 100% |
4 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.60 | 0.00 | 0.00 | 1.20 |
| Martynas Juknys | 8 | 20 | 2.50 |
3 / 4 75% |
7 / 0 0% |
1 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.63 | 0.00 | 0.00 | 2.75 |
| Augustas Tretjekovas | 9 | 53 | 5.89 |
8 / 8 100% |
21 / 0 0% |
1 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 7.33 |
rung.: viso rungtynių,
avg PTS: taškų vidurkis per rungtynes,
PTS: viso įmestų taškų skaičius, 1A: mesta baudų metimų, 1M: pataikyta baudos metimų, %1: baudų pataikymo procentas, 2A: mesta dvitaškių metimų, 2M: pataikyta dvitaškių metimų, %2: dvitaškių pataikymo procentas, 3A: mesta tritaškių metimų, 3M: pataikyta tritaškių metimų, %3: tritaškių pataikymo procentas, REB: atkovotų kamuolių skaičius, AS: rezultatyvūs perdavimai, TO: klaidos, ST: perimti kamuoliai, BS: blokuoti metimai, PF: pražangų kiekis, FD: išprovokuotos pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos.