Lygos
Tornado KM 2012 II (2012 m. grupė)
| Nr. | Vardas, Pavardė | Ūgis | Svoris | Pozicija | Gimimo data | Statistika |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arnas Čepukaitis | 187 | 66 | Krašto puolėjas | 2012-04-01 | |
| 2 | Jokūbas Janušauskas | 167 | 54 | Gynėjas | 2012-10-21 |
|
| 3 | Domantas Ragaišis | 181 | 67 | Gynėjas | 2012-05-30 | |
| 4 | Jonas Veliulis | 169 | 70 | Gynėjas | 2012-06-25 | |
| 5 | Augustinas Mikaila | 176 | 50 | Gynėjas | 2012-12-03 | |
| 6 | Arvydas Markauskas | 175 | 84 | Gynėjas | 2012-10-13 | |
| 7 | Adomas Čepokas | 156 | 42 | Gynėjas | 2012-12-24 | |
| 8 | Ugnius Šafikovas | 167 | 57 | Gynėjas | 2012-03-18 | |
| 9 | Dominykas Čereškevičius | 160 | 46 | Gynėjas | 2012-03-17 | |
| 10 | Julius Leščiauskas | 162 | 45 | Gynėjas | 2012-08-09 | |
| 11 | Emilis Rimkus | 172 | 55 | Gynėjas | 2012-01-31 | |
| 12 | Dominykas Mockus | 177 | 72 | Krašto puolėjas | 2012-07-27 | |
| 13 | Ignas Lekauskas | 150 | 40 | Gynėjas | 2012-05-01 | |
| 14 | Aronas Piatinas | 171 | 50 | Gynėjas | 2012-06-27 | |
| 15 | Matas Raibikis | 169 | 70 | Krašto puolėjas | 2012-07-05 | |
| 16 | Ridas Tebėra | 160 | 45 | Gynėjas | 2012-05-12 | |
| 17 | Motiejus Degulis | 149 | 34 | Gynėjas | 2012-07-15 | |
| 18 | Oskaras Šaluga | 164 | 50 | Gynėjas | 2012-11-06 |
-
Šiam žaidėjui licencija negalioja
-
Žaidėjas rungtyniauja aukštesnio meistriškumo lygoje | 2026-05-10 | KA Žalgiris II - Tornado KM 2012 II | 84 - 70 |
| 2026-05-07 | Tornado KM 2012 II - KA Žalgiris II | 53 - 82 |
| 2026-04-18 | Tornado KM 2013 I - Tornado KM 2012 II | 76 - 80 |
| 2026-04-10 | KA Žalgiris III - Tornado KM 2012 II | 50 - 90 |
| 2026-03-16 | Tornado KM 2012 II - Kėdainių SC 2012 | 77 - 85 |
| 2026-03-12 | Tornado KM 2012 II - NKA I - Agave | 70 - 133 |
| 2026-03-07 | KA Žalgiris I - Tornado KM 2012 II | 44 - 61 |
| 2026-02-28 | Tornado KM 2012 II - KA Snaiperis I | 61 - 82 |
| 2026-01-15 | Tornado KM 2012 II - KA Žalgiris-Garliava | 82 - 99 |
| 2026-01-07 | Tornado KM 2012 II - KA Žalgiris III | 69 - 46 |
| 2025-12-20 | Tornado KM 2012 II - Kėdainių SC 2012 | 85 - 90 |
| 2025-12-07 | Tornado KM 2012 II - Tornado KM 2013 I | 71 - 76 |
| 2025-11-23 | KA Snaiperis I - Tornado KM 2012 II | 110 - 44 |
| 2025-11-06 | Tornado KM 2012 II - KA Žalgiris I | 78 - 70 |
| 2025-10-13 | NKA I - Agave - Tornado KM 2012 II | 92 - 85 |
| 2025-10-10 | KA Žalgiris-Garliava - Tornado KM 2012 II | 100 - 82 |
Informacija ruošiama...
| Žaidėjas | R | PTS | avg PTS | 1A | 2A | 3A | REB | AS | TO | ST | BS | PF | FD | TF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arnas Čepukaitis | 11 | 20 | 1.82 |
4 / 4 100% |
8 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.82 | 0.00 | 0.00 | 1.73 |
| Motiejus Degulis | 13 | 74 | 5.69 |
13 / 21 62% |
20 / 0 0% |
7 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 6.15 |
| Ridas Tebėra | 15 | 113 | 7.53 |
19 / 24 79% |
29 / 0 0% |
12 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.07 | 0.00 | 0.00 | 8.87 |
| Matas Raibikis | 13 | 111 | 8.54 |
22 / 28 79% |
37 / 0 0% |
5 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.46 | 0.00 | 0.00 | 8.85 |
| Aronas Piatinas | 13 | 110 | 8.46 |
8 / 9 89% |
51 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.85 | 0.00 | 0.00 | 11.46 |
| Ignas Lekauskas | 13 | 38 | 2.92 |
16 / 18 89% |
11 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.54 | 0.00 | 0.00 | 2.08 |
| Dominykas Mockus | 13 | 118 | 9.08 |
10 / 10 100% |
48 / 0 0% |
4 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.92 | 0.00 | 0.00 | 11.15 |
| Emilis Rimkus | 14 | 47 | 3.36 |
17 / 18 94% |
9 / 0 0% |
4 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.93 | 0.00 | 0.00 | 3.29 |
| Julius Leščiauskas | 10 | 31 | 3.10 |
5 / 6 83% |
4 / 0 0% |
6 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.80 | 0.00 | 0.00 | 3.20 |
| Dominykas Čereškevičius | 12 | 21 | 1.75 |
2 / 2 100% |
8 / 0 0% |
1 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.17 | 0.00 | 0.00 | 1.33 |
| Ugnius Šafikovas | 10 | 84 | 8.40 |
19 / 21 90% |
19 / 0 0% |
9 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.60 | 0.00 | 0.00 | 8.40 |
| Adomas Čepokas | 12 | 22 | 1.83 |
5 / 7 71% |
4 / 0 0% |
3 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.25 | 0.00 | 0.00 | 1.00 |
| Arvydas Markauskas | 8 | 31 | 3.88 |
3 / 3 100% |
14 / 0 0% |
0 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.75 | 0.00 | 0.00 | 3.88 |
| Augustinas Mikaila | 11 | 64 | 5.82 |
0 / 0 0% |
14 / 0 0% |
12 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.91 | 0.00 | 0.00 | 7.27 |
| Jonas Veliulis | 16 | 123 | 7.69 |
32 / 40 80% |
41 / 0 0% |
3 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3.25 | 0.00 | 0.00 | 6.69 |
| Domantas Ragaišis | 12 | 64 | 5.33 |
17 / 19 89% |
19 / 0 0% |
3 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.25 | 0.00 | 0.00 | 4.75 |
| Jokūbas Janušauskas | 14 | 73 | 5.21 |
16 / 16 100% |
18 / 0 0% |
7 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.64 | 0.00 | 0.00 | 5.36 |
| Oskaras Šaluga | 8 | 14 | 1.75 |
3 / 4 75% |
4 / 0 0% |
1 / 0 0% |
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.88 | 0.00 | 0.00 | 0.38 |
rung.: viso rungtynių,
avg PTS: taškų vidurkis per rungtynes,
PTS: viso įmestų taškų skaičius, 1A: mesta baudų metimų, 1M: pataikyta baudos metimų, %1: baudų pataikymo procentas, 2A: mesta dvitaškių metimų, 2M: pataikyta dvitaškių metimų, %2: dvitaškių pataikymo procentas, 3A: mesta tritaškių metimų, 3M: pataikyta tritaškių metimų, %3: tritaškių pataikymo procentas, REB: atkovotų kamuolių skaičius, AS: rezultatyvūs perdavimai, TO: klaidos, ST: perimti kamuoliai, BS: blokuoti metimai, PF: pražangų kiekis, FD: išprovokuotos pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos.