Savaitgalio lygos Pavasario čempionate triumfavo užtikrintai link titulo žygiavęs „Notomas“

2023 m. gegužės 13 d.

Vos kartą sezono pradžioje pralaimėjęs, o vėliau penkiolika pergalių paeiliui pasiekęs „Notomas“ iškovojo Savaitgalio lygos Pavasario čempionato nugalėtojų titulą. Didžiajame finale „Notomas“ rezultatu 86:68 pranoko „Didvyrius“.

Reikalus finale „Notomo“ krepšininkai ėmė spręsti jau pirmajame kėlinyje, kurio metu į priekį truktelėjo jau 16 taškų skirtumu. Besivejančių vaidmenyje buvusiems „Didvyriams“ du kartus pavyko deficitą apkarpyti iki vienženklio skaičiaus, tačiau ženklesnės varžovų apgulties neįvykdė.

Finalo naudingiausiu žaidėju buvo pripažintas Rokas Ruškys - 24 tšk., 10 atk. k., 4 rez. p., 24 naud. b.

14 taškų surinko Rokas Norkus, 12 - Rytis Adžgauskas.

„Didvyriuose“ išsiskyrė Tomas Vyšniauskas - 22 tšk.

Rungtynėse dėl bronzos medalių aistrų buvo kur kas daugiau. Permainingame mače pirmaujanti komanda keitėsi keliolika kartų, tačiau galiausiai „UKG Stadioną“ aplenkė ir rezultatu 95:89 triumfavo „No Name krepšininkai.

Laimėti rungtynėse daugiau šansų turėjo „UKG Stadionas“, trečiajame kėlinyje turėjęs didžiausią to vakaro 11 taškų persvarą. Visgi ketvirtajame kėlinyje jėgos išsilygino, o galutinius akcentus paskutinėmis sekundėmis sudėjo Gabrieliaus Kreimerio taiklus tritaškis bei Manto Čipo pelnyti taškai.

„No Name“ komandoje 29 taškus pelnė Aidas Makūnas (7/12 tritaškiai), Gabrielius Kreimeris surinko 22, Mantas Čipas - 18, Gintautas Mažeika - 13.

„UKG Stadionas“ ekipoje išsiskyrė Aivaras Pūras - 28 tšk., Mantas Sinkevičius - 20, Karolis Jankus - 12.