KK „Baltis“ į KKML Rudens taurės finalą žengia pusfinalyje nukovęs „Artstone“ krepšininkus

2022 m. lapkričio 9 d.

Po dviejų savaičių pertraukos grįžusiame KKML Rudens taurės turnyre buvo sužaistas pirmasis pusfinalio mačas.

Akistatoje dėl bilieto į didįjį finalą užsivedę KK „Baltis“ krepšininkai rezultatu 71:53 nukovė „Artstone“ ekipą.

Gerą toną rungtynėms KK „Baltis“ davė jau pirmajame kėlinyje, kurio metu paspruko dviženkliu taškų skirtumu, ir nors įpusėjus mačui „Artstone“ išlygino rungtynių eigą, lemiamą smūgį „Baltis“ sudavė po ilgosios pertraukos.

Trečią kėlinį 18:5 laimėjusi ekipa užsivedė pergalei, kurią laikė savo rankose iki pat finalinės sirenos.

Nugalėtojus į priekį vedė Lukas Armonas - 16 tšk., Rytis Andriuška ir Matas Puotkalis - po 13 tšk. „Artstone“ ekipoje išsiskyrė 18 taškų pelnęs Ignas Krukonis.

KK „Baltis“ KKML Rudens taurės finale susitiks su „American Pizza“ ir „Konsus“ poros nugalėtojais, kurie paaiškės lapkričio 13 dieną.