Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Moksleivių grupės 2023-2024 :: 2013 m. grupė 
2023-2024

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Emilis Bložė (Tornado KM I) 0,07 14
2 Martynas Gaižauskas (KM Perkūnas) 0,07 15
3 Oskaras Poderys (KM Perkūnas) 0,06 16
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Gustas Milišauskas (KM Žalgiris) 0,06 17
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Ugnius Butautas (Tornado KM II) 11 82,35 14 / 17
2 Jokūbas Survila (KA Snaiperis I) 17 81,58 62 / 76
3 Donatas Baziukas (KM Žalgiris II) 12 75,00 33 / 44
4 Adas Vaitekauskas (KM Žalgiris II) 15 75,00 30 / 40
5 Ernestas Daukša (NKA - Metalinox) 16 70,42 50 / 71
6 Dovydas Kičas (KM Žalgiris II) 15 66,67 44 / 66
7 Adomas Vybornas (KM Žalgiris) 16 66,67 22 / 33
8 Martynas Gaižauskas (KM Perkūnas) 15 65,00 13 / 20
9 Aronas Tumosas (KA Snaiperis I) 19 61,76 21 / 34
10 Adomas Gervė (KM Žalgiris) 14 61,11 22 / 36
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Jonas Kalpokas (NKA - Metalinox) 17 1700,00 34 / 2
2 Rytis Buinickas (NKA - Metalinox) 19 0,00 95 / 0
3 Aronas Tumosas (KA Snaiperis I) 19 0,00 93 / 0
4 Benas Gasparavičius (KM Žalgiris II) 14 0,00 83 / 0
5 Dovydas Kičas (KM Žalgiris II) 15 0,00 72 / 0
6 Adomas Gervė (KM Žalgiris) 14 0,00 71 / 0
7 Jokūbas Survila (KA Snaiperis I) 17 0,00 67 / 0
8 Pijus Serkevičius (Tornado KM I) 12 0,00 67 / 0
9 Ernestas Daukša (NKA - Metalinox) 16 0,00 63 / 0
10 Bernardas Memėnas (KM Perkūnas) 13 0,00 61 / 0
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Pijus Serkevičius (Tornado KM I) 12 0,00 29 / 0
2 Dovydas Kičas (KM Žalgiris II) 15 0,00 21 / 0
3 Benas Gasparavičius (KM Žalgiris II) 14 0,00 20 / 0
4 Adas Vaitekauskas (KM Žalgiris II) 15 0,00 18 / 0
5 Jokūbas Survila (KA Snaiperis I) 17 0,00 17 / 0
6 Aronas Tumosas (KA Snaiperis I) 19 0,00 14 / 0
7 Rėjus Šiurkus (KM Žalgiris) 14 0,00 11 / 0
8 Ernestas Daukša (NKA - Metalinox) 16 0,00 10 / 0
9 Simonas Maurutis (KA Snaiperis I) 20 0,00 9 / 0
10 Martynas Gaižauskas (KM Perkūnas) 15 0,00 8 / 0