Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Moksleivių grupės 2023-2024 :: 2010-2011 m. grupė 
2023-2024

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Joris Peleckis (Tornado KM - 2010 - II) 0,20 10
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Haroldas Vyšniauskas (KM Žalgiris 2010 III) 0,10 10
2 Augustas Dirsė (NKA - Klinkera) 0,08 12
3 Nedas Gegeckas (NKA II - Festo) 0,08 13
4 Žygimantas Bočkus (Tornado KM - 2010 - II) 0,06 16
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Danielius Jasikevičius (NKA-2010 I) 4 91,67 11 / 12
2 Marius Lesauskas (KA Snaiperis 2011) 13 83,87 26 / 31
3 Jonas Valančius (Tornado KM - Sharp) 13 81,48 22 / 27
4 Karolis Montvila (NKA - Klinkera) 12 80,00 12 / 15
5 Rokas Cikanavičius (KA Snaiperis 2010) 13 76,92 20 / 26
6 Joris Meškys (NKA-2010 I) 10 72,41 21 / 29
7 Romas Ušanevas (KM Perkūnas 2010) 15 72,22 26 / 36
8 Neidas Ivanovas (KA Snaiperis 2011) 14 71,74 33 / 46
9 Lukas Valauskis (NKA II - Festo) 8 71,43 10 / 14
10 Augustinas Kanišauskas (NKA II - Festo) 14 69,81 37 / 53
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Ignas-Herkus Jonynas (KM Perkūnas 2010) 16 0,00 100 / 0
2 Klaidas Juočepys (KM Perkūnas 2010) 15 0,00 80 / 0
3 Žygimantas Bočkus (Tornado KM - 2010 - II) 16 0,00 70 / 0
4 Albertas Letukas (KA Snaiperis 2010) 14 0,00 66 / 0
5 Benas Šetkus (KM Perkūnas 2010) 15 0,00 61 / 0
6 Gabrielius Juškevičius (Tornado KM - Sharp) 14 0,00 56 / 0
7 Jokūbas Bujavičius (NKA-2010 I) 12 0,00 51 / 0
8 Ditas Palubinskas (NKA - Klinkera) 13 0,00 50 / 0
9 Gvidas Grenda (KM Perkūnas 2011) 12 0,00 50 / 0
10 Danielius Lužinas (KA Snaiperis 2010) 12 0,00 48 / 0
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Kajus Mackevičius (NKA II - Festo) 11 0,00 24 / 0
2 Augustinas Kanišauskas (NKA II - Festo) 14 0,00 22 / 0
3 Romas Ušanevas (KM Perkūnas 2010) 15 0,00 21 / 0
4 Klaidas Juočepys (KM Perkūnas 2010) 15 0,00 21 / 0
5 Arminas Maziliauskas (Tornado KM - 2010 - II) 15 0,00 19 / 0
6 Kristupas Kavolis (NKA II - Festo) 11 0,00 17 / 0
7 Nojus Čėsna (KA Snaiperis 2010) 13 0,00 16 / 0
8 Dominykas Juška (KM Perkūnas 2010) 13 0,00 15 / 0
9 Jokūbas Parnarauskas (KA Snaiperis 2010) 13 0,00 15 / 0
10 Marius Lesauskas (KA Snaiperis 2011) 13 0,00 15 / 0