Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusių grupės 2023-2024 :: B lyga 
2023-2024

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Šarūnas Vasiliauskas (SK Minbra) 32,56 9
2 Lukas Grabauskas (UNITED) 30,44 16
3 Jonas Mačiulis (Reunion) 29,70 10
4 Rokas Ūzas (SK Minbra) 27,50 8
5 Karolis Pupinis (KTK-Autodita) 22,85 13
6 Eivydas Aleksa (SK Minbra) 22,33 12
7 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 21,80 10
8 Justas Vazalis (Reunion) 20,60 10
9 Osvaldas Braždžionis (UNITED) 19,56 9
10 Paulius Blieka (Kauno kolegija) 19,27 11
REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Šarūnas Vasiliauskas (SK Minbra) 28,89 9
2 Lukas Grabauskas (UNITED) 25,38 16
3 Jonas Mačiulis (Reunion) 23,00 10
4 Rokas Ūzas (SK Minbra) 19,88 8
5 Mindaugas Košelis (Kauno kolegija) 18,59 17
6 Andrius Gedminas (UNITED) 18,42 12
7 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 17,90 10
8 Justas Vazalis (Reunion) 17,70 10
9 Robertas Balčius (KTK-Autodita) 17,35 17
10 Erikas Stulpinas (Kauno kolegija) 16,40 15
ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Jonas Mačiulis (Reunion) 14,60 10
2 Rokas Ūzas (SK Minbra) 12,25 8
3 Karolis Pupinis (KTK-Autodita) 11,85 13
4 Paulius Blieka (Kauno kolegija) 10,27 11
5 Giedrius Jevstignejevas (UNITED) 9,25 16
6 Eivydas Aleksa (SK Minbra) 8,92 12
7 Lukas Grabauskas (UNITED) 8,75 16
8 Arnoldas Januška (67ers) 8,43 14
9 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 8,30 10
10 Osvaldas Braždžionis (UNITED) 8,11 9
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Matas Lisajevičius (UNITED) 8,88 16
2 Jonas Mačiulis (Reunion) 7,10 10
3 Šarūnas Vasiliauskas (SK Minbra) 6,67 9
4 Rokas Ūzas (SK Minbra) 6,50 8
5 Kostas Damijonaitis (UNITED) 6,10 10
6 Ignas Krukonis (KTK-Autodita) 5,85 13
7 Eimantas Aukštikalnis (KTK-Autodita) 5,13 15
8 Dominykas Ramonas (Kauno kolegija) 4,57 14
9 Karolis Pupinis (KTK-Autodita) 4,31 13
10 Justas Vazalis (Reunion) 4,20 10
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Eimantas Aukštikalnis (KTK-Autodita) 2,80 15
2 Ignas Krukonis (KTK-Autodita) 2,69 13
3 Rokas Ūzas (SK Minbra) 2,38 8
4 Mantas Zubavičius (67ers) 2,23 13
5 Lukas Grabauskas (UNITED) 2,06 16
6 Arnoldas Januška (67ers) 2,00 14
7 Martynas Bružas (Kauno kolegija) 2,00 14
8 Kostas Damijonaitis (UNITED) 2,00 10
9 Mindaugas Košelis (Kauno kolegija) 1,88 17
10 Gediminas Ratkevičius (SK Minbra) 1,73 11
BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Paulius Blieka (Kauno kolegija) 2,09 11
2 Karolis Pupinis (KTK-Autodita) 2,08 13
3 Rokas Ūzas (SK Minbra) 1,38 8
4 Gediminas Ratkevičius (SK Minbra) 1,27 11
5 Eivydas Aleksa (SK Minbra) 1,17 12
6 Jokūbas Stanaitis (KTK-Autodita) 1,15 13
7 Renatas Issak (SK Minbra) 1,09 11
8 Martynas Bružas (Kauno kolegija) 1,07 14
9 Laurynas Pumputis (LKSK) 0,76 17
10 Germantas Bumblys (KTU-2) 0,75 8
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Lukas Grabauskas (UNITED) 6,25 16
2 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 5,50 10
3 Jonas Mačiulis (Reunion) 4,90 10
4 Mindaugas Košelis (Kauno kolegija) 4,82 17
5 Šarūnas Vasiliauskas (SK Minbra) 4,11 9
6 Paulius Blieka (Kauno kolegija) 3,64 11
7 Renatas Issak (SK Minbra) 3,45 11
8 Arnas Malakauskas (67ers) 3,44 16
9 Arnoldas Januška (67ers) 3,43 14
10 Dominykas Ramonas (Kauno kolegija) 3,43 14
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Jonas Mačiulis (Reunion) 4,90 10
2 Matas Lisajevičius (UNITED) 4,81 16
3 Rokas Ūzas (SK Minbra) 4,75 8
4 Lukas Grabauskas (UNITED) 3,13 16
5 Nedas Zaniauskas (Kauno kolegija) 3,11 18
6 Ignas Bytautas (SK Minbra) 3,00 10
7 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 3,00 10
8 Gediminas Žukas (LKSK) 2,93 15
9 Eivydas Aleksa (SK Minbra) 2,92 12
10 Benas Šimanauskas (LKSK) 2,89 9
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Eimantas Gudkovas (Reunion) 0,30 10
2 Gediminas Velička (SK Minbra) 0,25 8
3 Karolis Birieta (LKSK) 0,25 16
4 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 0,20 10
5 Karolis Pupinis (KTK-Autodita) 0,15 13
6 Lukas Grabauskas (UNITED) 0,13 16
7 Rokas Ūzas (SK Minbra) 0,13 8
8 Robertas Balčius (KTK-Autodita) 0,12 17
9 Ignas Bytautas (SK Minbra) 0,10 10
10 Paulius Orda (LKSK) 0,10 10
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Šarūnas Vasiliauskas (SK Minbra) 9 96,30 26 / 27
2 Eimantas Aukštikalnis (KTK-Autodita) 15 87,88 29 / 33
3 Ainaras Budginas (KTU-2) 21 84,38 27 / 32
4 Matas Lisajevičius (UNITED) 16 80,65 25 / 31
5 Gabrielius Kaubrys (KTU-2) 18 77,42 24 / 31
6 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 9 76,92 30 / 39
7 Erikas Stulpinas (Kauno kolegija) 15 75,86 44 / 58
8 Matas Edgaras Staniukaitis (KTK-Autodita) 11 74,36 29 / 39
9 Mindaugas Košelis (Kauno kolegija) 17 71,79 56 / 78
10 Karolis Pupinis (KTK-Autodita) 13 70,45 31 / 44
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Šarūnas Vasiliauskas (SK Minbra) 9 76,12 51 / 67
2 Robertas Balčius (KTK-Autodita) 17 66,94 81 / 121
3 Gustas Blinkinas (KTU-2) 16 65,66 65 / 99
4 Lukas Grabauskas (UNITED) 16 64,40 123 / 191
5 Arminas Bareckas (KTU-2) 18 64,29 63 / 98
6 Augustas Gaivenis (KTU-2) 20 62,65 104 / 166
7 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 10 62,35 53 / 85
8 Martynas Bružas (Kauno kolegija) 14 61,97 44 / 71
9 Dovydas Šemeklis (Reunion) 13 61,04 47 / 77
10 Giedrius Jevstignejevas (UNITED) 16 60,42 58 / 96
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Jonas Lekšas (Reunion) 9 46,03 29 / 63
2 Andrius Gedminas (UNITED) 12 43,87 68 / 155
3 Gabrielius Kaubrys (KTU-2) 18 41,56 32 / 77
4 Justas Vazalis (Reunion) 10 40,51 32 / 79
5 Šarūnas Vasiliauskas (SK Minbra) 9 40,00 44 / 110
6 Taurantas Tamošiūnas (Reunion) 12 38,96 30 / 77
7 Lukas Damušis (KTK-Autodita) 16 37,70 46 / 122
8 Lukas Grabauskas (UNITED) 16 37,50 30 / 80
9 Julius Kigas (67ers) 15 37,12 49 / 132
10 Vincas Aleknavičius (KTU-2) 18 36,47 31 / 85