Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Moksleivių grupės 2022-2023 :: 2011 m. grupė 
2022-2023

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Augustas Čepelevičius (KM Žalgiris II) 0,67 3
2 Kasparas Šiaulaitis (KM Žalgiris I) 0,33 3
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Bernardas Memėnas (KM Perkūnas 2012) 1 100,00 4 / 4
2 Armandas Bičius (KA Snaiperis) 2 100,00 2 / 2
3 Ąžuolas Gedgaudas (KM Žalgiris III) 1 100,00 2 / 2
4 Vijus Vyšniauskas (Tornado KM 2011 I) 3 100,00 1 / 1
5 Augustas Čepelevičius (KM Žalgiris II) 3 85,71 6 / 7
6 Jokūbas Zablockis (Tornado KM 2011 I) 3 80,00 4 / 5
7 Motiejus Pumputis (KM Žalgiris I) 2 75,00 3 / 4
8 Domantas Paškevičius (Tornado KM 2011 I) 3 75,00 3 / 4
9 Gvidas Grenda (KM Perkūnas 2011) 4 69,23 9 / 13
10 Jokūbas Urniežius (NKA 2011 III) 4 66,67 6 / 9
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Gustas Grenda (KM Perkūnas 2011) 4 800,00 8 / 1
2 Gustas Bartašius (KM Perkūnas 2012) 3 600,00 6 / 1
3 Jokūbas Urniežius (NKA 2011 III) 4 400,00 4 / 1
4 Donatas Barzda (KM Perkūnas 2012) 3 383,33 23 / 6
5 Kasparas Šiaulaitis (KM Žalgiris I) 3 350,00 14 / 4
6 Dovydas Kasparavičius (KM Žalgiris I) 3 300,00 6 / 2
7 Kajus Antanavičius (KM Žalgiris III) 5 300,00 3 / 1
8 Rokas Žiburys (NKA 2011 III) 3 266,67 8 / 3
9 Faustas Šiupienis (KM Žalgiris I) 3 266,67 8 / 3
10 Augustas Vainauskas (NKA 2011 III) 4 225,00 9 / 4
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Gustas Bartašius (KM Perkūnas 2012) 3 200,00 2 / 1
2 Matas Tuškevičius (KM Žalgiris I) 2 200,00 2 / 1
3 Gabrielius Vitkauskas (KM Žalgiris I) 3 100,00 1 / 1
4 Maksimas Senenko (KM Perkūnas 2012) 3 100,00 1 / 1
5 Augustas Vainauskas (NKA 2011 III) 4 100,00 1 / 1
6 Donatas Barzda (KM Perkūnas 2012) 3 0,00 5 / 0
7 Herkus Gasiūnas (KM Žalgiris II) 2 0,00 4 / 0
8 Tadas Žebarauskas (KM Žalgiris I) 2 0,00 3 / 0
9 Nedas Gegeckas (NKA II - Festo) 4 0,00 3 / 0
10 Faustas Lepinaitis (KM Žalgiris II) 3 0,00 3 / 0