Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Moksleivių grupės 2022-2023 :: 2009 m. grupė 
2022-2023

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Vytis Šliogeris (KM Perkūnas) 6 89,47 17 / 19
2 Dovydas Genys (KA Snaiperis) 10 88,89 8 / 9
3 Šarūnas Knyšius (NKA Hegelmann Litauen) 11 83,33 15 / 18
4 Vilius Garliauskas (KM Žalgiris II) 10 81,82 9 / 11
5 Vakaris Pavlovas (KM Perkūnas) 6 76,92 10 / 13
6 Matas Beržinskas (NKA Hegelmann Litauen) 11 70,00 21 / 30
7 Zakhar Pokoiovyi (Tornado KM 2009 I-VS Sistemos) 11 66,67 10 / 15
8 Augustas Kičas (NKA Hegelmann Litauen) 11 66,67 10 / 15
9 Orilis Legeika (KM Žalgiris II) 8 65,00 13 / 20
10 Aleksandras Pečiulis (KA Snaiperis) 11 64,00 16 / 25
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Benas Kryžius (Tornado KM 2009 I-VS Sistemos) 11 0,00 63 / 0
2 Joris Makarevičius (KA Snaiperis) 10 0,00 62 / 0
3 Pijus Adomavičius (Tornado KM 2009 I-VS Sistemos) 11 0,00 59 / 0
4 Lukas Lukošiūnas (Tornado KM 2009 I-VS Sistemos) 9 0,00 48 / 0
5 Šarūnas Knyšius (NKA Hegelmann Litauen) 11 0,00 44 / 0
6 Oskaras Barysas (KA Snaiperis) 11 0,00 43 / 0
7 Vainius Vabalas (KA Snaiperis) 11 0,00 42 / 0
8 Laurynas Mačenskas (NKA Hegelmann Litauen) 9 0,00 35 / 0
9 Tauras Kuzminas (KM Perkūnas) 13 0,00 34 / 0
10 Matas Gabrielaitis (NKA Hegelmann Litauen) 11 0,00 33 / 0
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Šarūnas Knyšius (NKA Hegelmann Litauen) 11 0,00 26 / 0
2 Tomas Patalavičius (Tornado KM 2009 I-VS Sistemos) 10 0,00 17 / 0
3 Aleksandras Pečiulis (KA Snaiperis) 11 0,00 10 / 0
4 Orilis Legeika (KM Žalgiris II) 8 0,00 10 / 0
5 Augustas Kičas (NKA Hegelmann Litauen) 11 0,00 10 / 0
6 Vytis Šliogeris (KM Perkūnas) 6 0,00 10 / 0
7 Oleksandr Boryspolets (Tornado KM 2009 I-VS Sistemos) 11 0,00 9 / 0
8 Matas Stanius (KM Perkūnas) 11 0,00 8 / 0
9 Joris Makarevičius (KA Snaiperis) 10 0,00 7 / 0
10 Joris Meškys (NKA Hegelmann Litauen) 5 0,00 7 / 0