Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Moksleivių grupės :: 2009 m. grupė 
2021-2022

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Laurynas Mačenskas (NKA I - Hegelmann Litauen) 0,11 9
2 Gytis Jurkšaitis (NKA I - Hegelmann Litauen) 0,09 11
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Tomas Patalavičius (Tornado KM - VS Sistemos) 10 100,00 2 / 2
2 Tomas Šablevičius (Tornado KM - VS Sistemos) 11 100,00 2 / 2
3 Joris Meškys (NKA I - Hegelmann Litauen) 11 90,00 18 / 20
4 Gytis Jurkšaitis (NKA I - Hegelmann Litauen) 11 84,00 21 / 25
5 Šarūnas Knyšius (NKA I - Hegelmann Litauen) 11 81,25 13 / 16
6 Jonas Remeika (KM Perkūnas 2009) 7 75,00 6 / 8
7 Ąžuolas Kalnius (KM Žalgiris II) 10 73,91 17 / 23
8 Tautvydas Petkus (KA Snaiperis) 9 71,43 5 / 7
9 Lukas Lukošiūnas (Tornado KM - VS Sistemos) 14 70,97 44 / 62
10 Oskaras Barysas (KA Snaiperis) 10 68,75 11 / 16
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Lukas Lukošiūnas (Tornado KM - VS Sistemos) 14 0,00 83 / 0
2 Lukas Tamkevičius (NKA I - Hegelmann Litauen) 12 0,00 80 / 0
3 Joris Makarevičius (KA Snaiperis) 9 0,00 68 / 0
4 Vainius Vabalas (KA Snaiperis) 10 0,00 64 / 0
5 Atas Remenčius (NKA I - Hegelmann Litauen) 12 0,00 61 / 0
6 Pijus Adomavičius (Tornado KM - VS Sistemos) 13 0,00 59 / 0
7 Benas Kryžius (Tornado KM - VS Sistemos) 10 0,00 54 / 0
8 Domas Dragūnas (KM Perkūnas 2009) 11 0,00 39 / 0
9 Orilis Legeika (KM Žalgiris I) 13 0,00 37 / 0
10 Matas Gabrielaitis (NKA I - Hegelmann Litauen) 11 0,00 36 / 0
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Vainius Vabalas (KA Snaiperis) 10 0,00 16 / 0
2 Joris Makarevičius (KA Snaiperis) 9 0,00 14 / 0
3 Šarūnas Knyšius (NKA I - Hegelmann Litauen) 11 0,00 12 / 0
4 Klaidas Juočepys (KM Perkūnas 2009) 9 0,00 10 / 0
5 Joris Meškys (NKA I - Hegelmann Litauen) 11 0,00 10 / 0
6 Matas Jančiauskas (Tornado KM - VS Sistemos) 14 0,00 9 / 0
7 Augustas Kičas (NKA I - Hegelmann Litauen) 10 0,00 9 / 0
8 Domas Mačiulaitis (KM Žalgiris I) 13 0,00 9 / 0
9 Kasparas Kerševičius (KM Žalgiris I) 13 0,00 8 / 0
10 Orilis Legeika (KM Žalgiris I) 13 0,00 8 / 0