Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Moksleivių grupės :: 2009 m. grupė 
2021-2022

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Laurynas Mačenskas (NKA I - Hegelmann Litauen) 0,10 10
2 Gytis Jurkšaitis (NKA I - Hegelmann Litauen) 0,08 12
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Tomas Patalavičius (Tornado KM - VS Sistemos) 11 100,00 2 / 2
2 Tomas Šablevičius (Tornado KM - VS Sistemos) 12 100,00 2 / 2
3 Joris Meškys (NKA I - Hegelmann Litauen) 12 91,30 21 / 23
4 Gytis Jurkšaitis (NKA I - Hegelmann Litauen) 12 83,87 26 / 31
5 Tautvydas Petkus (KA Snaiperis) 12 81,82 9 / 11
6 Šarūnas Knyšius (NKA I - Hegelmann Litauen) 12 81,25 13 / 16
7 Jonas Remeika (KM Perkūnas 2009) 7 75,00 6 / 8
8 Ąžuolas Kalnius (KM Žalgiris II) 10 73,91 17 / 23
9 Lukas Lukošiūnas (Tornado KM - VS Sistemos) 15 70,97 44 / 62
10 Vytis Šliogeris (KM Perkūnas 2009) 5 68,42 13 / 19
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Martynas Jermalavičius (KA Snaiperis) 11 1800,00 18 / 1
2 Lukas Lukošiūnas (Tornado KM - VS Sistemos) 15 0,00 89 / 0
3 Joris Makarevičius (KA Snaiperis) 12 0,00 87 / 0
4 Lukas Tamkevičius (NKA I - Hegelmann Litauen) 13 0,00 84 / 0
5 Vainius Vabalas (KA Snaiperis) 13 0,00 81 / 0
6 Pijus Adomavičius (Tornado KM - VS Sistemos) 14 0,00 65 / 0
7 Atas Remenčius (NKA I - Hegelmann Litauen) 13 0,00 63 / 0
8 Benas Kryžius (Tornado KM - VS Sistemos) 11 0,00 56 / 0
9 Oskaras Barysas (KA Snaiperis) 13 0,00 48 / 0
10 Domas Dragūnas (KM Perkūnas 2009) 14 0,00 47 / 0
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Joris Makarevičius (KA Snaiperis) 12 0,00 19 / 0
2 Vainius Vabalas (KA Snaiperis) 13 0,00 18 / 0
3 Šarūnas Knyšius (NKA I - Hegelmann Litauen) 12 0,00 12 / 0
4 Augustas Kičas (NKA I - Hegelmann Litauen) 11 0,00 11 / 0
5 Joris Meškys (NKA I - Hegelmann Litauen) 12 0,00 11 / 0
6 Tomas Patalavičius (Tornado KM - VS Sistemos) 11 0,00 10 / 0
7 Gytis Jurkšaitis (NKA I - Hegelmann Litauen) 12 0,00 10 / 0
8 Klaidas Juočepys (KM Perkūnas 2009) 12 0,00 10 / 0
9 Domas Mačiulaitis (KM Žalgiris I) 13 0,00 9 / 0
10 Matas Jančiauskas (Tornado KM - VS Sistemos) 15 0,00 9 / 0