Lygos

GYTIS KRIŠČIŪNAS   
2026-2027

photo
Gimimo data: 1991-09-01
Pozicija: Sunkus krašto puolėjas
Ūgis: 192 cm
Svoris: 90 kg
Sezonas:
Lyga:
Komanda: HIKVISION
R PTS avg PTS 1A 2A 3A REB AS TO ST BS PF FD TF EFF
5 92 18.40 25 / 38
66%
26 / 55
47%
5 / 17
29%
11.20 2.80 1.20 2.60 0.80 3.00 4.60 0.20 25.20
rung.: viso rungtynių, avg PTS: taškų vidurkis per rungtynes, PTS: viso įmestų taškų skaičius, 1A: mesta baudų metimų, 1M: pataikyta baudos metimų, %1: baudų pataikymo procentas, 2A: mesta dvitaškių metimų, 2M: pataikyta dvitaškių metimų, %2: dvitaškių pataikymo procentas, 3A: mesta tritaškių metimų, 3M: pataikyta tritaškių metimų, %3: tritaškių pataikymo procentas, REB: atkovotų kamuolių skaičius, AS: rezultatyvūs perdavimai, TO: klaidos, ST: perimti kamuoliai, BS: blokuoti metimai, PF: pražangų kiekis, FD: išprovokuotos pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos.


GERIAUSI SEZONO ASMENINIAI RODIKLIAI:

Data Statistikos rodiklis Rezultatas Varžovų komanda
2026-10-12 Daugiausiai įmetė taškų 24 Baudelė
2026-10-12 Daugiausiai atkovojo kamuolių 16 Baudelė
2026-10-07 Daugiausiai atliko rezultatyvių perdavimų 5 KAMIDA
2026-10-07 Daugiausiai perėmė kamuolių 4 KAMIDA
2026-10-28 Daugiausiai blokavo metimų 2 BC UNDERDOGAI
2026-10-07 Daugiausiai išprovokavo pražangų 7 KAMIDA
2026-10-07 Daugiausiai prarado kamuolių 2 KAMIDA


ASMENINĖS STATISTIKOS TOP10:

Statistikos rodiklis Rezultatas Vieta TOP10
Naudingumas 25.20 3 vieta
Rezultatyvumas 18.40 4 vieta
Atkovoti kamuoliai 11.20 4 vieta
Perimti kamuoliai 2.60 10 vieta
Išprovokuotos pražangos 4.60 5 vieta
Nesportinės / Techninės pražangos 0.20 2 vieta
R PTS avg PTS 1A 2A 3A REB AS TO ST BS PF FD TF TF
3 29 9.67 10 / 13
77%
8 / 15
53%
1 / 7
14%
9.00 1.67 3.00 3.33 1.33 2.00 3.67 0.00 0.00
rung.: viso rungtynių, avg PTS: taškų vidurkis per rungtynes, PTS: viso įmestų taškų skaičius, 1A: mesta baudų metimų, 1M: pataikyta baudos metimų, %1: baudų pataikymo procentas, 2A: mesta dvitaškių metimų, 2M: pataikyta dvitaškių metimų, %2: dvitaškių pataikymo procentas, 3A: mesta tritaškių metimų, 3M: pataikyta tritaškių metimų, %3: tritaškių pataikymo procentas, REB: atkovotų kamuolių skaičius, AS: rezultatyvūs perdavimai, TO: klaidos, ST: perimti kamuoliai, BS: blokuoti metimai, PF: pražangų kiekis, FD: išprovokuotos pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos.


GERIAUSI SEZONO ASMENINIAI RODIKLIAI:

Data Statistikos rodiklis Rezultatas Varžovų komanda
2026-10-29 Daugiausiai įmetė taškų 17 LIK
2026-10-29 Daugiausiai atkovojo kamuolių 12 LIK
2026-10-29 Daugiausiai atliko rezultatyvių perdavimų 3 LIK
2026-10-13 Daugiausiai perėmė kamuolių 5 Anarkistai
2026-10-13 Daugiausiai blokavo metimų 3 Anarkistai
2026-10-29 Daugiausiai išprovokavo pražangų 5 LIK
2026-10-29 Daugiausiai prarado kamuolių 5 LIK


ASMENINĖS STATISTIKOS TOP10:

Statistikos rodiklis Rezultatas Vieta TOP10
Perimti kamuoliai 3.33 7 vieta
Blokuoti metimai 1.33 8 vieta
R PTS avg PTS 1A 2A 3A REB AS TO ST BS PF FD TF TF
0 0 0.00 0 / 0
0%
0 / 0
0%
0 / 0
0%
0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
rung.: viso rungtynių, avg PTS: taškų vidurkis per rungtynes, PTS: viso įmestų taškų skaičius, 1A: mesta baudų metimų, 1M: pataikyta baudos metimų, %1: baudų pataikymo procentas, 2A: mesta dvitaškių metimų, 2M: pataikyta dvitaškių metimų, %2: dvitaškių pataikymo procentas, 3A: mesta tritaškių metimų, 3M: pataikyta tritaškių metimų, %3: tritaškių pataikymo procentas, REB: atkovotų kamuolių skaičius, AS: rezultatyvūs perdavimai, TO: klaidos, ST: perimti kamuoliai, BS: blokuoti metimai, PF: pražangų kiekis, FD: išprovokuotos pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos.


GERIAUSI SEZONO ASMENINIAI RODIKLIAI:

Žadėjas dar nėra sužaidęs nei vienerių varžybų.



ASMENINĖS STATISTIKOS TOP10:

Žaidėjas nepatenka į TOP10 statistiką.