Su pasimėgavimu finale triumfavusi „Abela“ – naujoji „Savaitgalio“ lygos čempionė!

2021 m. lapkričio 15 d.

Trečią sezoną paeiliui „Savaitgalio“ lygos finaluose susitinkančių A.Puškino gimnazijos ir „Abelos“ krepšininkų akistata šįkart baigėsi du metus prieš tai pralaimėjusios „Abelos“ triumfu.

Martyno Gailiūno vedama „Abela“ finalo varžovus nukovė rezultatu 89:75. Naudingiausiu rungtynių žaidėju pripažintas M. Gailiūnas pelnė 22 taškus, išskirstė 14 rezultatyvių perdavimų, perėmė 4 kamuolius ir surinko 39 naudingumo balus.

Atskiros eilutės reikalauja ir įspūdingas jo rezultatyvus perdavimas Domui Jankauskui, kuris papuoštų bet kurios lygos gražiausių epizodų dešimtukus.

Vienas kitą gerai pažįstančių varžovų susitikimas dėl 2020-2021 m. sezono „Savaitgalio“ lygos aukso žadėjo įdomią ir įtemptą kovą. Nors dažniau pirmavo „Abela“ visgi trys kėlinius saugaus skirtumo susikrauti jiems nepavyko, o kiekviena sėkmingiau sužaista A. Puškino gimnazijos atkarpa galėjo persverti  rungtynių eigą. Visgi paskutinio kėlinio metu A. Puškino gimnazijos darytos klaidos, o varžovų gebėjimas jomis pasinaudoti davė rezultatų, ir netrukus abi komandos susitaikė su rungtynių baigtimi – „Abelos“ žaidėjai atsipalaidavo bei padidino savo pranašumą iki dviženklio, o A. Puškino gimnazija susitaikė su mintimi, jog teks matuotis sidabro medalius.

Be jau minėto M. Gailiūno „Abelos“ komandoje išsiskyrė 23 taškus pelnęs Elvinas Kaluginas, Justinas Pileckas pridėjo 15, Domas Jankauskas – 11 taškų.

A. Puškino gimnazijos komandoje 22 taškus pelnė Arūnas Budrys, 17 – Gintaras Stankevičius, 14 – Julius Venckevičius, 13 – Mindaugas Barčaitis.

Bronzos medaliais pasipuošė „EuroAtleto“ komanda, mažajame finale 71:62 įrodžiusi pranašumą prieš „Gemavila“ ekipą.