SK Minbra ir Žalgiris III didžiajame finale susikaus dėl „Perkūno“ taurės!

2023 m. spalio 4 d.

Antradienio vakarą „Kauno Energijos“ sporto salėje buvo sužaistas pirmasis „Perkūno“ taurės pusfinalis.

Roko Ūzo ir Šarūno Vasiliausko vedama SK „Minbra“ 95:90 (32:16, 20:24, 20:23, 23:27) privertė pasiduoti Kazlų Rūdos „Kauno kolegija-Ataka“ krepšininkus. „Minbra“ duetas kartu surinko 63 naudingumo balus.

Jau pirmajame kėlinyje „Minbra“ pateikė rimtą pareiškimą pergalės link. Pirmasis ketvirtis laimėtas – 32:16. Igno Dirdos tempiama Kazlų Rūdos komanda sugrįžo į rungtynes, tačiau pasiekti pergalei to nepakako.

Pralaimėjusiems I. Dirda pelnė 22 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 34 naudingumo balus.

„Minbrą“ į pergalę atvedė patyręs trejetas. Š. Vasiliauskas pelnė 30 taškų, R. Ūzas pridėjo 27, K. Babkauskas – 13.

Trečiadienio vakarą paaiškėjo ir antroji „Perkūno“ taurės didžiojo finalo dalyvė. Ja tapo „Žalgiris III“ ekipa, antrajame pusfinalyje 77:70 (27:24, 18:16, 11:15, 21:15) įveikusi Birštono „Milasta“ komandą.

Visas rungtynes vyko atkakli kova, tačiau jaunieji žalgiriečiai ketvirtajame kėlinyje sugebėjo susikrauti saugų pranašumą ir iškovoti bilietą į didįjį finalą.

Birštono komandai nepavyko pristabdyti „Žalgirio III“ lyderio Manto Juzėno, kuris pelnė 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus. Jam puikiai talkino Jokūbas Rudaitis ir Gvidas Gicevičius, pridėję po 15 taškų.

„Milasta“ komandoje išsiskyrė Ignas Bilinskas - 15 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai.

Jau šį penktadienį (spalio 6 d.) įvyks „Perkūno“ taurės finalai:

18:30 dėl 3 vietos susitiks Birštono „Milasta“ ir Kazlų Rūda „Kauno kolegija-Ataka“;

20:30 dėl „Perkūno“ taurės susigrums SK „Minbra“ ir „Žalgiris III“.

Laukiame Jūsų KTU sporto salėje, Radvilėnų pl. 19, Kaunas.