„Savaitgalio“ lyga grįžo su trenksmu – buvo sužaisti net dešimt susitikimų (foto, video reportažai)

2021 m. rugsėjo 13 d.

Po beveik metų pertraukos į krepšinio aikštelę grįžo „Savaitgalio“ lyga. Rudens-žiemos čempionatas buvo įšaldytas pernai metų spalio 25 d., tačiau atnaujintas praėjusį savaitgalį – rugsėjo 10-12 d.

Atnaujintu „Savaitgalio“ rudens-žiemos čempionatu džiaugėsi Ovidijus Stropus, kartu su „Didvyrių“ komanda sutriuškinęs padrikai žaidusią „Krepšinis Vienija“ ekipą:

„Po metų grįžti į aikštelę nėra lengva niekam, ar jaunesnis, ar vyresnis esi. Bet smagu sugrįžti – visi pasiilgę tų kovų.

Mes visuomet panašiai žaidžiame, mūsų ta stiprybė yra gynyba, puolime nesame talentinga komanda, jeigu apsiginam, tuomet ir užpuolam. O šiandienos varžovai jaunesni, mažiau patirties turintys, galvojau, kad apibėgs mus, bet pastatėm aikštės gynybą ir baigėsi visi tie bėgimai. Dėl to ir laimėjom tokia persvara.

Pogrupyje didžiausią grėsmę kelia „ARV auto“, kuriai paskutinįkart nusileidome, kitą savaitgalį laukia dar dvi galingos komandos – A. Puškino gimnazijos komanda bei karininkai. Esame išsikėlę tikslą būti tarp keturių geriausių komandų. Po pertraukos likome visi tie patys, komplektacijos nepapildėme. Tikimės toliau pratęsi pergalingą seriją.“