KTU-2 triumfavo KKML Mažosios taurės finale, „GZP-PALMĖS“ krepšininkams - eilinis sidabras!

2023 m. gegužės 29 d.

KTU-2 studentai triumfavo KKML Mažosios taurės finale, rezultatu 90:77 įveikę dar vieną nesėkmę finale patyrusią „GZP-PALMĖS“ kompaniją.

Finaliniai susitikimai „GZP“ komandai jau ne vienerius metus tampa užkeikti. Jomanto Eibuko auklėtiniams ne vieną ir ne du sykius nepavyko pasiekti pergalės svarbiausiose sezono kovose.

KTU-2 krepšininkai gerą toną uždavė jau pirmajame kėlinyje, įgiję dviženklią persvarą, o didžiausiu atstumu Luko Šimkaus auklėtiniai pabėgo trečiajame ketvirtyje (56:39).

„GZP-PALMĖS“ sugebėjo grįžti į rungtynes ir lemiamose minutėse buvo vos per vieną-du metimus iki varžovų, tačiau finalo šeimininkai pergalę išsaugojo savo rankose.

Finalo MVP Justas Gedminas surinko 14 taškų, atkovojo 5 kamuolius, išskirstė 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus. Elvinas Antanaitis pelnė 16 taškų, o po 14 pridėjo Ainaras Budginas bei Augustas Gaveinis (15 atk. k., 6 rez. p.).

„GZP-PALMĖS“ ekipoje Dovydas Nemeikša surinko 19, Paulius Vilkas - 16 taškų.

KKML Mažosios taurės turnyro bronzos medaliais pasipuošė „KONSUS“ krepšininkai, rezultatu 90:64 sutriuškinę „Autoriko“ komandą. „KONSUS“ dominuoti pradėjo dar iki ilgosios pertraukos, o 29:10 laimėtas antrasis kėlinys nepaliko abejingų rungtynių baigtimi.

Arminas Beišys pelnė 21 tašką, Justas Stašaitis ir Mantas Sadauskas pelnė po 14.

„Autoriko“ komandoje išsiskyrė 22 taškus pelnęs Giedrius Kurtinaitis, 13 pridėjo Donaldas Jankauskas.