Lygos

Naujienos

Kauno krepšinio mėgėjų lygos generaliniu rėmėju tapo „TOPsport“

2022 m. spalio 14 d.
DSC_6004e.jpg
Kauno krepšinio mėgėjų lygos generaliniu rėmėju tapo „TOPsport“

„TOPsport“ lažybų bendrovė tapo generaline Kauno krepšinio mėgėjų lygos rėmėja. KKML direktorius Rimas Navickas ir „TOPsport“ vadovas Gintaras Staniulis pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir tikisi tapti dar didesne jėga Kauno mėgėjų krepšinyje.

„Bene dvidešimt metų žaidėm, dalyvavom Kauno krepšinio mėgėjų lygoje, ir nors šiuo metu turim naują hobį - pliažo tinklinį, sentimentai krepšiniui visvien išliko. Išliko noras kažkiek prisidėti prie krepšinio mėgėjų, veteranų, prie jaunimo krepšinio.“ - dėdamas parašą ant bendradarbiavimo sutarties kalbėjo „TOPsport“ vadovas Gintaras Staniulis.

„Matom, kad mėgėjų lyga yra ta vieta, kur atėję krepšininkai turi galimybę kilti bei pasiekti aukštesnį lygį, tuo pačiu ir profesionalai turi galimybę baigti savo karjeras, pereiti į veteranų krepšinį.

Pandemijos metu ir kelis pastaruosius metus mėgėjų krepšinis vyko, sakykim taip, rezervuotai, vyko ne visiškai pilnaverčiai čempionatai, tai šiais metais norime grįžti su nauja jėga. Tikimės, kad abipusis bendradarbiavimas bus naudingas.“ - kalbėjo Gintaras Staniulis.

KKML direktorius Rimas Navickas džiaugėsi puikiai pažįstamu partneriu:

„TOPsport“ krepšinio komandos ilgą laiką dalyvavo KKML pirmenybėse ir ne vieną kartą tapo čempionėmis bei prizininkėmis. Ryšiai nenutrūko net ir pasibaigus šios kompanijos dalyvavimui KKML, nes „TOPsport“ visada geranoriškai finansiškai padėdavo lygai.

Labai džiugu, kad šiame sezone „TOPsport“ bendrovė sutiko dar labiau prisidėti prie KKML veiklos ir tapo generaline Kauno krepšinio mėgėjų lygos rėmėja. Didžiausia pagarba ir padėka „TOPsport“ vadovui Gintarui Staniuliui. Gintaras pats daug metų žaidė KKML ir puikiai supranta, kaip nelengva ypač šiais sunkiais ekonominiais laikais vykdyti ir plėtoti mėgėjišką sportą.“

Lapkričio mėnesį „TOPsport“ bendrovė minės pirmojo lažybų punkto Lietuvoje atidarymo 20-metį.