Finale sulaukusi „Rovinijos“ pasipriešinimo, Veteranų 40+ čempionų taurę į viršų kėlė visą sezoną dominavusi „ROCKNROLLA“

2022 m. balandžio 10 d.

Balandžio 8 dieną nugriaudėjo KKML Veteranų 40+ lygos finalai.

Finalinėse rungtynėse sėkmingai startavę „Rovinijos“ veteranai neketino taikstytis su prieš rungtynes varžovams klijuojama favoritų etikete ir pirmoje rungtynių dalyje turėjo iniciatyvą savo rankose. Visgi Vytenio Jasikevičiaus vedama „Rocknrolla“ svarbiausiose sezono susitikime tikrai neturėjo planų patirti pirmąjį pralaimėjimą ir po ilgosios pertraukos rezultatą persvėrė savo naudai. Įveikusi varžovus rezultatu 77:68, „Rocknrolla“ tapo Veteranų 40+ lygos čempione.

Rezultatyviausi komandose finale buvo Vytenis Jasikevičius (25 taškai) ir Tadas Ališauskas (26 taškai).

Bronziniame Veteranų 40+ lygos susitikime gausią ir garsią palaikymo komandą tribūnuose turėję KSK „Ledi“ susirinkusiųjų nenuvylė. Po permainingos kovos, solidžiai  ketvirtąjį kėlinį sužaidę KSK „Ledi“ rezultatu 63:53 įveikė „Plasteną“ ir į viršų kėlė mažojo finalo taurę.

Trečiosios vietos nugalėtojų taurė ir medaliai nebuvo vieninteliai trofėjai įteikti po rungtynių. Nuo pat pirmojo KKML sezono turnyruose dalyvaujanti KSK „Ledi“  jubiliejinio trisdešimtojo  lygos sezono progą KKML direktoriui Rimui Navickui įteikė išskirtino dizaino taurę.

Saulius Binevičius rungtynėse pelnė 16 ir atkovojo 10 kamuolių, o Ramūnas Švagždys pelnė 13 taškų – jie buvo rezultatyviausi savo komandose.