Finale spurtavusi VDU „Rasos“ gimnazija susigrąžino Kauno Gimnazijų čempionų titulą

2023 m. kovo 3 d.

Kauno Gimnazijų čempionų titulą po ketverių metų pertraukos susigrąžino VDU „Rasos“ gimnazija.

Tomo Kentros auklėtiniai didžiajame finale 102:82 įrodė pranašumą prieš „Saulės“ gimnazijos ekipą. Tris kėlinius vykus įtempta ir triukšminga kova lemiamo ketvirčio metu ėmė linkti VDU „Rasos“ gimnazijos naudai, kuri ketvirtą kėlinį laimėjo įtikinamu rezultatu 34:18.

Čempionus į pergalę finale vedė Dominykas Černius - 21 tšk., 12 atk. k., Arminas Bareckas - 20 tšk., 16 atk. k., Martynas Jakštys - 18 tšk., 14 atk. k., Šarūnas Morkevičius ir Laurynas Mačiulaitis pridėjo po 16 tšk.

„Saulės“ gimnazijoje išsiskyrė Tomas Stankevičius - 25 tšk., Martynas Mejaras - 22 tšk. ir Laurynas Vilimas - 18 tšk.

Gimnazijų čempionato bronzą šįmet nuskynė „Varpo“ gimnazistai, mažajame finale įveikę Jono Jablonskio gimnazijos krepšininkus.

Pirmąją rungtynių pusę nežymiai pirmauti varžovams leidusi „Varpo“ gimnazija šovė į priekį trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 29:14. Po šio spurto įgijusi dviženklį pranašumą jį vėliau įtvirtino pergale rezultatu 88:69.