Fantastiškame „Savaitgalio“ lygos finale čempionų titulą po permainingo mačo iškovojo „Mazgas“

2023 m. sausio 15 d.

„Savaitgalio“ lygos finale tarp „Mazgo“ ir „Ballego“ krepšininkų gausiai susirinkę žiūrovai buvo liudininkai puikios dviejų geriausių šio sezono komandų akistatos. Čempionų titulą po permainingos kovos rezultatu 82:78 iškovojo „Mazgas“.

Finale pirmaujanti komanda keitėsi keliolika kartų, o nugalėtojas nebuvo aiškus iki pat susitikimo pabaigos. Likus žaisti tris minutes „Ballego“ dar turėjo trapią trijų taškų persvarą (76:73), tačiau tolimu metimu nubraukė M. Stankevičius, Š. Krilavičius ir R. Belopetravičius pridėjo po dvitaškį, ir likus minutei situaciją jau kontroliavo „Mazgas“ (80:76).

Per likusį laiką „Ballego“ ekipai tik baudų metimais pavyko rinkti kuklius taškus, tad persvarą išsaugojęs „Mazgas“ pirmąkart triumfavo „Savaitgalio„ lygos pirmenybėse.

Čempionus į pergalę vedė ir rungtynių MVP buvo išrinktas Šarūnas Krilavičius. Aukštaūgis pasižymėjo solidžiu dvigubu dubliu - 14 tšk., 14 atk. k., taip pat blokavo 5 metimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai žaidė Edvinas Vaina - 15 tšk. (9 atk. k., 5 rez. p.), po 12 taškų pridėjo Mantas Stankevičius ir Artūras Kaminskas (6 rez. p.).

„Ballego“ komandoje išsiskyrė 26 taškus pelnęs Tomas Butkus (8 atk. k., 8 rez. p.), Rokas Ruškys sumetė 23 taškus.

Mažajame finale pirmauti varžovams neleidę „No Name“ krepšininkai rezultatu 87:72 iškovojo bronzos medalius. „Potencialas“ trečiajame kėlinyje dar buvo išlyginęs rezultatą, tačiau užtikrintai lemiamą ketvirtį laimėję „No Name“ pasiekė užtikrintą pergalę.

Mantas Čipas pelnė 21 tašką (9 atk. k., 6 rez. p.), Aidas Makūnas surinko 13, Gabrielius Kreimeris - 12.

„Potencialo“ komandoje išsiskyrė Kristupas Bartuška - 22 tšk. (9 atk. k.), Laurynas Virbalas - 20 tšk. ir Paulius Bacevičius - 15 tšk.