Fantastišką pusfinalio pasirodymą užkūrę AMPB krepšininkai „Savaitgalio“ lygos finale susikaus su „ARV auto“

2022 m. sausio 31 d.

Kosminę koncentraciją „Savaitgalio“ lygos pusfinalio antrose rungtynėse pademonstravę Algirdo Machanizuotojo Pėstininkų Bataliono krepšininkai atsitiesė po dieną prieš tai patirto beviltiško pralaimėjimo (61:93) ir atsakomosiose rungtynėse „Spaudimą“ supurtė dar galingesniu rezultatu - 91:47.

Šeštadienį Eimanto Pacevičiaus (40 tšk.) vedamas „Spaudimas“ AMPB už nugaros paliko jau po pirmojo kėlinio (27:9), o paskutiniame ketvirtyje įtvirtino triuškinančią pergalę 32 taškų skirtumu.

Vis tik blankiai šeštadienį pasirodę pėstininkai taisyti situaciją ėmė iškart kitos dienos popietę. Per pirmus tris kėlinius „Spaudimas“ ėmė jausti tikrą spaudimą, kuomet AMPB galingai atrodžiusį skirtumą ištirpdė jau iki 9 taškų, o su tokiu scenarijumi nesusitvarkęs „Spaudimas“ ketvirtajame kėlinyje visiškai sugriuvo. AMPB ketvirtį laimėjo triuškinančiu skirtumu (30:9) ir iškelta galva pasitinka „Savaitgalio“ lygos finalą.

Kitas pusfinalis klostėsi ne tokiu vaizdingu scenarijumi, tačiau įtampos tarp „ARV auto“ ir A. Puškino gimnazijos krepšininkų netrūko. A. Puškino gimnazija vertėsi be vieno iš lyderių Tado Lukausko, o tai atsiliepė ir ekipos pasirodymui ypatingai pirmajame mūšyje, kuriame „ARV auto“ dėjo tvirtą žingsnį galutinės pergalės link (90:72).

Atsakomosiose rungtynėse A. Puškino gimnazija ginklų nesudėjo ir lipo varžovams ant kulnų du su puse kėlinio, tačiau trečiajame kėlinyje rungtynių kontrolę perėmę „ARV auto“ žaidėjai ramiai uždarė pusfinalio mūšį (61:58).

Taigi dėl „Savaitgalio“ lygos čempionų titulo susikaus „ARV auto“ bei Algirdo Mechanizuotasis Pėstininkų Batalionas, o dėl bronzos varžysis A. Puškino gimnazija bei „Spaudimas“.

Finaliniai susitikimai vyks vasario 5 d. (šeštadienį) nuo 14:00 val. Kauno kolegijos didžiojoje salėje (Pramonės pr. 22).