"C" lygos čempionai - Kauno kolegijos-2 krepšininkai

2012 m. gegužės 22 d.

Užtikrintas žygis link titulo ir pelnyta pergalė finale - visa tai šį sezoną pademonstravo "C" lygos čempionai Kauno kolegijos-2 krepšininkai.  Kosto Gedmino auklėtiniai 96:84 įveikė didžiajame finale sunkiai įsibėgėjusius "American Pizza" krepšininkus. Kauno kolegijos-2 krepšininkai dominavo nuo pat rungtynių pradžios ir leido sau kiek atsipalaiduoti ketvirtajame kėlinyje, kurio metu "American Pizza" ištirpdė triuškinantį skirtumą.

Greitu metu pateiksime video reportažą, kuriame išvysite gražiausias "C" lygos finalinės šventės akimirkas, žaidėjų bei trenerių komentarus ir kaip visada nuostabią nuotaiką dalinusias šokėjų grupės "Laisvė" merginas.

Vos prasidėjus rungtynėms triuškinantis E. Mičkausko tritaškis simbolizavo Kauno kolegijos-2 spurtą į priekį. Kol "American Pizza" krepšininkų pastangos pelnyti taškus buvo bevaisės, namų sienos ir būrys sirgalių padėjo Kauno kolegijai-2 sužaisti čempionišką startą (14:2). Tragiškai mėtę iš įvairių distancijų "American Pizza" krepšininkai susikaupė gynyboje ir pristabdė varžovus bent iki kėlinio pabaigos. Tačiau paskutinę kėlinio sekundę tritaškį smeigęs I. Grigaravičius pakėlė ant kojų visą komandą, kuri pasidėjo puikų pagrindą pergalei finale - 23:10.

Antrajame kėlinyje Kauno kolegija-2 nemažino apsukų ir įgijo triuškinantį pranašumą (40:17). Atrodė, jog "American Pizza" komanda prabudo būtent tuo momentu. 16:6 šį kėlinį užbaigusi komanda ėjo ilsėtis gana optimistiškomis nuotaikomis - 46:33.

Po ilgosios pertraukos "American Pizza" krepšininkai į aikštę grįžo nusiteikę kovingai. M. Drėzo tritaškis buvo sumažinęs skirtumą iki dvylikos taškų, tačiau I. Grigaravičius atsakas bei greiti M. Latkausko ir D. Lugausko dvitaškiai grąžino Kauno kolegijai-2 solidų pranašumą (61:42). Skirtumas dar labiau išaugo prieš lemiamą ketvirtį - 78:52.

Per paskutines dešimt didžiojo finalo minučių Kauno kolegija-2 leido varžovams priartėti, tačiau neišbarstė pergalingos persvaros. Pernai iškovoję bronzos medalius, Kosto Gedmino auklėtiniai šiemet įrodė, esantys pajėgiausi "C" lygoje.

Naudingiausiu didžiojo finalo žaidėju pripažintas Ignas Grigaravičius. Puikiai šiemet prie komandos pritapęs naujokas buvo didžiausia paspirtis puolime. Finale žaidėjas pelnė 31 tašką, atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, tačiau suklydo 7 kartus.

Kauno kolegija-2: I. Grigaravičius 31 tšk., E. Mičkauskas 23 tšk., D. Lugauskas 21 tšk. (15 atk. k.), M. Latkauskas 11 tšk. (14 atk. k.).

"American Pizza": T. Lukauskas 23 tšk., N. Sivolovas 19 tšk., M. Drėzas 18 tšk. (28 naud. b.), K. Rainys 12 tšk. (0/8 trit.).