Birštonas „Milasta“ - „Perkūno“ taurės čempionai!

2024 m. rugsėjo 24 d.

Šį „Cbet KKML“ sezoną pradėjo „Perkūno“ taurės turnyras, kuriame dalyvavo stipriausios lygos komandos, o turnyrą vainikavo š. m. rugsėjo mėn. 30 d. KTU sporto salėje vykusi įnirtinga kova dėl pirmojo „Cbet KKML“ sezono trofėjaus - „Perkūno“ taurės. Žiūrovai išvydo atkaklią kovą, šokių grupės „Laisvė“ pasirodymus, o visą vakarą vainikavo krepšinio klubo Birštonas „Milasta“ pergalė. Šiame straipsnyje apžvelgsime svarbiausius pusfinalių ir finalo rungtynių epizodus.

I Pusfinalis (Birštonas „Milasta“ - KTU)
Didžiąją rungtynių dalį vyko atkakli ir labai lygi kova. Po trijų kėlinių KTU krepšininkai skaičiavo vienuolikos taškų pranašumą (54 : 43). Visgi, ketvirtajame kėlinyje kantrybę ir neatremiamą puolimą demonstravusi komanda Birštonas „Milasta“ pelnė 35 taškus ir rezultatu 76: 78 žengė į „Perkūno“ taurės finalą. Nugalėtojų gretose pasižymėjo 26 naudingumo balus surinkęs Ovidijus Varanauskas.

II Pusfinalis (Kauno Žalgiris–3 - VDU)
Antrajame pusfinalio susitikime pirmus du kėlinius pirmavę Kauno Žalgiris-3 krepšininkai (59 : 47) likusius kėlinius sustojo ir rungtynių vairą atidavė VDU komandai. Pastarieji pasinaudojo varžovų jiems suteikta proga ir rezultatu 90 : 105 laimėjo rungtynes. VDU krepšininkus į pergalę vedė 22 naudingimo balus surinkęs Erikas Anušauskas ir 26 – Žygimantas Sabaliauskas.

Rungtynės dėl 3 vietos  (Kauno Žalgiris–3 - KTU)
Mažajame finale žiūrovai įnirtingos kovos neišvydo. Visus kėlinius pirmavę KTU krepšininkai trinktelėjo durimis ir varžovus Kauno Žalgiris-3 krepšininkus parklupdė rezultatu 94 : 58. Bronziniame finale pasižymėjo Augustas Gaivenis (26 n. b.) ir Justas Juozaitis (28 n. b.). Pastarasis atkovojo ir daugiausiai kamuolių.

Finalas (Birštonas „Milasta“ – VDU)
Didžiajame finale po pirmų dviejų kėlinių į priekį ženkliai buvo įsiveržusi komanda Birštonas „Milasta“. Pastarieji ypač antrajame kėlinyje pasižymėjo varžovus kaustančia gynyba ir VDU krepšininkams leido įmesti tik 4 taškus. Nors ir likusius du kėlinius laimėjo pagirtiną kovą demonstravę VDU krepšininkai, tačiau to nepakako, kad  nuskambėjus finalo rungtynių sirenai jie taptų rungtynių čempionais. „Perkūno“ taurę į viršų kėlė Birštonas „Milasta“, kurie rezultatu 89 : 71 nugalėjo VDU komandą. Finale daugiausiai kamuolių atkovojo Laurynas Miknevičius (8), o rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapo Ovidijus Varanauskas (23 n. b.).

Džiaugiamės prasidėjusi naujuoju „Cbet KKML“ sezonu. Kova dėl pirmosios lygos taurės pasižymėjo atkakliomis, įnirtingomis ir daug pastangų reikalaujančiomis rungtynėmis. Tikimės, kad dar tik prasidedančiame 2024/2025 sezone nestings įsimintinų kovų, begalinių pastangų ir sausakimšų tribūnų salėse.