Bendruomenių lyga 2020-2021 m. sezoną uždarė LŽSHA ekipos triumfu

2022 m. vasario 1 d.

Praėjusį savaitgalį galutinai užsidarė pandeminis 2020-2021 m. sezonas. Paskutiniai šio sezono čempionai paaiškėjo Bendruomenių lygoje.

Iki pirmenybių viršūnės užkopė visas 13 rungtynių laimėjusi LŽSHA (Lietuvos žmonių, sergančių hemofilija asociacija) komanda. Visą sezoną be pralaimėjimų žengusi ekipa finale 79:75 palaužė Šilainius ir antrą sezoną paeiliui neužleidžia čempionų sosto.

Šilainiai įsibėgėjus rungtynėms turėjo net 20 taškų deficitą, tačiau sugebėjo grįžti į kovą bei tiksint lemiamoms minutėms priartėti prie varžovų per vieną metimą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviai pasirodė net penki krepšininkai: Artūras Kaminskas pelnė 16 taškų, Mantas Čipas - 15, Aidas Urbonas - 14, Gediminas Navickas (11 atk. k.) - 11, o Justas Ališauskas - 10.

Šilainių ekipą traukė 29 taškus pelnęs Edvinas Vaina, Vaidas Danusas pridėjo 12, Darius Didžiūnas ir Ričardas Stirbys - po 11.

LŽSHA komanda Bendruomenių lygos čempione yra tapusi ir 2015-2016 m. sezone.

Rungtynėse dėl 3 vietos lygi kova vyko tik 2 kėlinius. Po ilgosios pertraukos suprastėjęs „Panemunės“ pataikymas neleido ilgiau išsilaikyti mažajame finale, tad rungtynės baigėsi užtikrinta „Vieningo Kauno“ pergale rezultatu 107:72.