LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusių grupė 2021-2022 :: A lyga 
2021-2022

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Rokas Ūzas (SK Minbra) 29,43 14
2 Matas Masiliūnas (VDU) 26,50 10
3 Matas Lisajevičius (UNITED DNC) 26,19 16
4 Andrius Gedminas (UNITED DNC) 20,67 12
5 Giedrius Jevstignejevas (UNITED DNC) 19,76 17
6 Artūrs Pelšs (Sporto manija) 19,50 8
7 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 19,33 9
8 Matas Zutkis (Sporto manija) 19,10 10
9 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 18,76 17
10 Karolis Meiliūnas (UNITED DNC) 17,75 12
REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Matas Masiliūnas (VDU) 24,10 10
2 Rokas Ūzas (SK Minbra) 21,50 14
3 Matas Lisajevičius (UNITED DNC) 20,38 16
4 Andrius Gedminas (UNITED DNC) 19,92 12
5 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 16,25 12
6 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 15,78 9
7 Margiris Vaznaitis (Kauno kolegija) 15,30 10
8 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 15,29 17
9 Matas Zutkis (Sporto manija) 15,20 10
10 Vytautas Čepas (VDU) 14,24 17
ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Rokas Ūzas (SK Minbra) 12,50 14
2 Giedrius Jevstignejevas (UNITED DNC) 8,94 17
3 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 8,29 17
4 Tadas Urbonas (Sporto manija) 8,00 10
5 Darius Kuzmickas (UNITED DNC) 7,38 8
6 Tadas Padegimas (UNITED DNC) 7,22 9
7 Ugnius Paškauskas (VDU) 7,20 15
8 Matas Lisajevičius (UNITED DNC) 7,19 16
9 Matas Zutkis (Sporto manija) 7,10 10
10 Arminas Žagelis (Kauno kolegija) 7,10 10
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Matas Lisajevičius (UNITED DNC) 8,31 16
2 Rokas Ūzas (SK Minbra) 7,93 14
3 Karolis Meiliūnas (UNITED DNC) 7,33 12
4 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 6,78 9
5 Artūrs Pelšs (Sporto manija) 6,50 8
6 Matas Masiliūnas (VDU) 5,90 10
7 Justinas Pranevičius (Sporto manija) 4,87 15
8 Justinas Pocius (Sporto manija) 4,10 10
9 Rokas Maleckas (Sporto manija) 3,77 13
10 Žilvinas Varna (Kauno kolegija) 3,77 13
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Matas Masiliūnas (VDU) 3,30 10
2 Justinas Pocius (Sporto manija) 3,20 10
3 Justinas Pranevičius (Sporto manija) 2,53 15
4 Liutauras Lukošenkinas (UNITED DNC) 2,38 8
5 Artūrs Pelšs (Sporto manija) 2,25 8
6 Matas Lisajevičius (UNITED DNC) 2,06 16
7 Ugnius Paškauskas (VDU) 2,00 15
8 Rokas Ūzas (SK Minbra) 2,00 14
9 Kasparas Šion (VDU) 1,71 17
10 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 1,71 17
BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Renatas Issak (SK Minbra) 1,23 13
2 Rokas Ūzas (SK Minbra) 0,79 14
3 Benas Steponavičius (SK Minbra) 0,78 9
4 Giedrius Jevstignejevas (UNITED DNC) 0,76 17
5 Tadas Padegimas (UNITED DNC) 0,67 9
6 Gediminas Ratkevičius (SK Minbra) 0,60 10
7 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 0,53 17
8 Vytautas Čepas (VDU) 0,47 17
9 Karolis Urbanavičius (SK Minbra) 0,42 12
10 Tadas Urbonas (Sporto manija) 0,40 10
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 4,56 9
2 Justinas Pocius (Sporto manija) 4,00 10
3 Matas Masiliūnas (VDU) 3,80 10
4 Rokas Ūzas (SK Minbra) 3,79 14
5 Karolis Meiliūnas (UNITED DNC) 3,42 12
6 Giedrius Jevstignejevas (UNITED DNC) 3,29 17
7 Matas Lisajevičius (UNITED DNC) 3,19 16
8 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 2,92 12
9 Lukas Žukauskas (VDU) 2,88 17
10 Margiris Vaznaitis (Kauno kolegija) 2,70 10
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Rokas Ūzas (SK Minbra) 0,21 14
2 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 0,11 9
3 Margiris Vaznaitis (Kauno kolegija) 0,10 10
4 Giedrius Jevstignejevas (UNITED DNC) 0,06 17
5 Dominykas Jurgelionis (UNITED DNC) 0,06 17
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Dominykas Jurgelionis (UNITED DNC) 17 84,38 27 / 32
2 Rokas Ūzas (SK Minbra) 14 82,50 33 / 40
3 Renatas Issak (SK Minbra) 13 78,57 22 / 28
4 Matas Lisajevičius (UNITED DNC) 16 76,92 30 / 39
5 Matas Masiliūnas (VDU) 10 75,68 28 / 37
6 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 9 74,07 20 / 27
7 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 17 71,43 25 / 35
8 Karolis Meiliūnas (UNITED DNC) 12 71,43 25 / 35
9 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 12 70,59 24 / 34
10 Lukas Žukauskas (VDU) 17 64,29 36 / 56
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Matas Zutkis (Sporto manija) 10 70,33 64 / 91
2 Darius Kuzmickas (UNITED DNC) 8 65,08 41 / 63
3 Tadas Urbonas (Sporto manija) 10 63,16 36 / 57
4 Giedrius Jevstignejevas (UNITED DNC) 17 62,24 89 / 143
5 Karolis Meiliūnas (UNITED DNC) 12 61,73 50 / 81
6 Renatas Issak (SK Minbra) 13 61,05 58 / 95
7 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 17 59,09 65 / 110
8 Rokas Ūzas (SK Minbra) 14 57,26 71 / 124
9 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 12 55,56 45 / 81
10 Matas Lisajevičius (UNITED DNC) 16 54,44 49 / 90
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Andrius Gedminas (UNITED DNC) 12 45,83 66 / 144
2 Matas Lisajevičius (UNITED DNC) 16 40,99 66 / 161
3 Dominykas Jurgelionis (UNITED DNC) 17 39,68 25 / 63
4 Margiris Vaznaitis (Kauno kolegija) 10 39,68 25 / 63
5 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 9 39,29 22 / 56
6 Dovydas Zdančius (SK Minbra) 10 37,68 26 / 69
7 Rokas Maleckas (Sporto manija) 13 37,50 39 / 104
8 Matas Masiliūnas (VDU) 10 36,26 33 / 91
9 Aronas Klimašauskas (Kauno kolegija) 13 36,07 22 / 61
10 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 12 34,18 27 / 79