Apdovanojimai
Apdovanojimai
2002 m.
2002 m.

LYGOS GERIAUSIEJI :: Moksleivių grupės :: BLM merginų taurė 
2016-2017

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Klaudija Serkevičiūtė (Jono Jablonskio gimnazija) 53,67 3
2 Ugnė Skupeikaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 23,60 5
3 Ugnė Kučinskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 22,20 5
4 Laura Stanaitytė ("Saulės" gimnazija) 22,00 2
5 Deimena Saldukaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 22,00 5
6 Kamilė Urbaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 21,20 5
7 Laura Dudonytė ("Saulės" gimnazija) 18,00 2
8 Sofija Vaivilavičiūtė (Jono Jablonskio gimnazija) 17,80 5
9 Estera Kazlauskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 15,00 5
10 Augustė Kuznecovaitė ("Saulės" gimnazija) 15,00 2

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Klaudija Serkevičiūtė (Jono Jablonskio gimnazija) 40,00 3
2 Deimena Saldukaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 20,60 5
3 Ugnė Skupeikaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 19,80 5
4 Laura Stanaitytė ("Saulės" gimnazija) 18,00 2
5 Kamilė Urbaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 17,20 5
6 Ugnė Kučinskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 15,60 5
7 Sofija Vaivilavičiūtė (Jono Jablonskio gimnazija) 14,40 5
8 Estera Kazlauskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 13,40 5
9 Rugilė Bartkutė ("Saulės" gimnazija) 12,67 3
10 Laura Dudonytė ("Saulės" gimnazija) 12,50 2

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Ugnė Lokytė (Jono Jablonskio gimnazija) 6,50 2
2 Marija Ieškaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 5,00 2
3 Ugnė Kučinskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 4,00 5
4 Ieva Sinevičiūtė (VDU "Rasos" gimnazija) 2,00 5
5 Sofija Vaivilavičiūtė (Jono Jablonskio gimnazija) 1,80 5
6 Sibilė Bačėnaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 1,80 5
7 Miglė Šablavinskaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 1,67 3
8 Deimena Saldukaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 1,40 5
9 Ugnė Skupeikaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 1,20 5
10 Kamilė Urbaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 1,00 5

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Kamilė Urbaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 2,40 5
2 Ugnė Kučinskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 1,80 5
3 Sofija Vaivilavičiūtė (Jono Jablonskio gimnazija) 1,40 5
4 Sibilė Bačėnaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 1,40 5
5 Ugnė Skupeikaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 0,40 5
6 Ieva Sinevičiūtė (VDU "Rasos" gimnazija) 0,20 5
7 Deimena Saldukaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 0,20 5
8 Estera Kazlauskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 0,20 5

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Sibilė Bačėnaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 1,00 5
2 Ugnė Kučinskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 0,60 5
3 Ieva Sinevičiūtė (VDU "Rasos" gimnazija) 0,40 5
4 Deimena Saldukaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 0,40 5
5 Sofija Vaivilavičiūtė (Jono Jablonskio gimnazija) 0,20 5
6 Kamilė Urbaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 0,20 5
7 Ugnė Skupeikaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 0,20 5
8 Estera Kazlauskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 0,20 5

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Ugnė Skupeikaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 0,80 5
2 Marija Ieškaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 0,50 2
3 Kamilė Urbaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 0,40 5
4 Ugnė Kučinskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 0,40 5
5 Ieva Sinevičiūtė (VDU "Rasos" gimnazija) 0,20 5

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Ugnė Kučinskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 1,40 5
2 Ugnė Lokytė (Jono Jablonskio gimnazija) 1,00 2
3 Sofija Vaivilavičiūtė (Jono Jablonskio gimnazija) 0,60 5
4 Marija Ieškaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 0,50 2
5 Ieva Sinevičiūtė (VDU "Rasos" gimnazija) 0,20 5
6 Deimena Saldukaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 0,20 5
7 Ugnė Skupeikaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 0,20 5
8 Estera Kazlauskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 0,20 5

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Deimena Saldukaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 5 120,00 6 / 5
2 Sofija Vaivilavičiūtė (Jono Jablonskio gimnazija) 5 100,00 8 / 8
3 Sibilė Bačėnaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 5 100,00 2 / 2
4 Estera Kazlauskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 5 100,00 2 / 2
5 Ieva Sinevičiūtė (VDU "Rasos" gimnazija) 5 87,50 7 / 8
6 Ugnė Skupeikaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 5 75,00 12 / 16
7 Klaudija Serkevičiūtė (Jono Jablonskio gimnazija) 3 68,42 13 / 19
8 Kamilė Urbaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 5 66,67 4 / 6
9 Saulė Liesytė ("Saulės" gimnazija) 4 66,67 4 / 6
10 Ugnė Kučinskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 5 57,14 8 / 14

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Sibilė Bačėnaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 5 450,00 9 / 2
2 Ugnė Skupeikaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 5 300,00 27 / 9
3 Kamilė Urbaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 5 292,31 38 / 13
4 Sofija Vaivilavičiūtė (Jono Jablonskio gimnazija) 5 200,00 26 / 13
5 Deimena Saldukaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 5 166,67 35 / 21
6 Estera Kazlauskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 5 156,25 25 / 16
7 Marija Ieškaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 2 150,00 6 / 4
8 Ugnė Kučinskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 5 136,84 26 / 19
9 Ieva Sinevičiūtė (VDU "Rasos" gimnazija) 5 44,44 4 / 9
10 Ugnė Lokytė (Jono Jablonskio gimnazija) 2 30,00 3 / 10

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Ugnė Skupeikaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 5 157,14 11 / 7
2 Sibilė Bačėnaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 5 133,33 4 / 3
3 Estera Kazlauskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 5 125,00 5 / 4
4 Deimena Saldukaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 5 100,00 9 / 9
5 Ugnė Kučinskaitė (Jono Jablonskio gimnazija) 5 100,00 6 / 6
6 Kamilė Urbaitė (VDU "Rasos" gimnazija) 5 50,00 2 / 4
7 Sofija Vaivilavičiūtė (Jono Jablonskio gimnazija) 5 33,33 4 / 12
8 Klaudija Serkevičiūtė (Jono Jablonskio gimnazija) 3 0,00 11 / 0
9 Rugilė Bartkutė ("Saulės" gimnazija) 3 0,00 4 / 0
10 Ieva Baužaitė ("Saulės" gimnazija) 4 0,00 2 / 0