Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusių grupės :: A lyga 
2016-2017

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Linas Krivickas (VDU-2) 8,33 12
2 Artūrs Pelšs (Sporto manija) 7,00 15
3 Matas Lisajevičius (Basement) 6,53 19
4 Martynas Gailiūnas (KM Perkūnas-Vytrita) 5,92 13
5 Martynas Karpičius (SK Minbra) 5,71 7
6 Paulius Irtmonas (Kauno kolegija) 5,29 14
7 Giedrius Būda (UNITED) 5,17 12
8 Edgaras Rupeika (Kauno kolegija) 5,08 12
9 Tautvydas Žioba (UNITED) 5,00 17
10 Liutauras Lukošenkinas (UNITED) 4,71 14
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Artūrs Pelšs (Sporto manija) 2,93 15
2 Lukas Žukauskas (VDU-2) 2,06 16
3 Mantas Kudirka (Sporto manija) 2,00 14
4 Gvidas Rupeika (SK Minbra) 2,00 9
5 Tautvydas Žioba (UNITED) 1,94 17
6 Rimantas Lukoševičius (Basement) 1,94 16
7 Lukas Grabauskas (BalduSandelis.lt) 1,92 12
8 Edgaras Rupeika (Kauno kolegija) 1,92 12
9 Denas Bartkus (VDU-2) 1,91 11
10 Matas Lisajevičius (Basement) 1,84 19
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Lukas Grabauskas (BalduSandelis.lt) 7,25 12
2 Tautvydas Žioba (UNITED) 5,53 17
3 Arminas Šaulys (Sporto manija) 5,13 15
4 Martynas Gailiūnas (KM Perkūnas-Vytrita) 4,62 13
5 Giedrius Būda (UNITED) 4,17 12
6 Karolis Pupinis (Sporto manija) 3,76 17
7 Artūrs Pelšs (Sporto manija) 3,53 15
8 Lukas Žukauskas (VDU-2) 3,50 16
9 Edgaras Rupeika (Kauno kolegija) 3,42 12
10 Lukas Tumpa (KM Perkūnas-Vytrita) 3,40 10
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Karolis Pupinis (Sporto manija) 0,24 17
2 Tautvydas Žioba (UNITED) 0,24 17
3 Dovydas Šemeklis (BalduSandelis.lt) 0,19 16
4 Tomas Skardžius (BalduSandelis.lt) 0,18 11
5 Rokas Valiulis (VDU-2) 0,18 11
6 Denas Bartkus (VDU-2) 0,18 11
7 Saulius Binevičius (SK Minbra) 0,14 7
8 Arminas Šaulys (Sporto manija) 0,13 15
9 Artūrs Pelšs (Sporto manija) 0,13 15
10 Rokas Puikys (BalduSandelis.lt) 0,12 17
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Karolis Pupinis (Sporto manija) 17 90,28 65 / 72
2 Andrius Gedminas (UNITED) 15 88,89 32 / 36
3 Matas Lisajevičius (Basement) 19 76,74 33 / 43
4 Edgaras Rupeika (Kauno kolegija) 12 76,19 32 / 42
5 Augustas Žilinskas (Kauno kolegija) 13 75,61 31 / 41
6 Martynas Gailiūnas (KM Perkūnas-Vytrita) 13 75,00 30 / 40
7 Gediminas Velička (SK Minbra) 12 71,43 35 / 49
8 Lukas Žukauskas (VDU-2) 16 70,00 35 / 50
9 Giedrius Būda (UNITED) 12 69,77 30 / 43
10 Donaldas Jankauskas (Basement) 20 69,57 32 / 46
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Deividas Pogužinskas (Sporto manija) 16 68,61 94 / 137
2 Artūrs Pelšs (Sporto manija) 15 63,81 67 / 105
3 Gediminas Velička (SK Minbra) 12 60,87 98 / 161
4 Arminas Šaulys (Sporto manija) 15 59,84 76 / 127
5 Tautvydas Žioba (UNITED) 17 58,03 112 / 193
6 Karolis Pupinis (Sporto manija) 17 56,71 131 / 231
7 Lukas Grabauskas (BalduSandelis.lt) 12 55,17 64 / 116
8 Justas Janulis (Kauno kolegija) 14 54,08 53 / 98
9 Paulius Počiuipa (Basement) 13 53,85 63 / 117
10 Giedrius Jevstignejevas (UNITED) 18 53,57 75 / 140
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Andrius Gedminas (UNITED) 15 42,50 85 / 200
2 Mantas Kudirka (Sporto manija) 14 39,80 39 / 98
3 Lukas Žukauskas (VDU-2) 16 38,53 42 / 109
4 Donaldas Jankauskas (Basement) 20 37,68 78 / 207
5 Matas Lisajevičius (Basement) 19 36,09 61 / 169
6 Mantvydas Gečionis (UNITED) 15 35,56 32 / 90
7 Martynas Gailiūnas (KM Perkūnas-Vytrita) 13 35,14 39 / 111
8 Liutauras Lukošenkinas (UNITED) 14 34,23 38 / 111
9 Justas Janulis (Kauno kolegija) 14 34,02 33 / 97
10 Tautvydas Žioba (UNITED) 17 33,33 38 / 114