„Perkūno“ 2003 jauniai išleistuves pasitiko džiugiai – triumfavo 2002-2003 m. grupės čempionate

2021 m. birželio 23 d.

KKML 2002-2003 m. grupės finalinėse rungtynėse kontrolę savo rankose išturėję „Perkūno“ 2003 jauniai skambiai užbaigė ne tik sezoną, bet ir dešimties metų kelionę „Perkūno“ krepšinio mokykloje.

Išleistuves pasitikę Roko Tumpos auklėtiniai rezultatu 78:75 įrodė pranašumą prieš „Žalgirio“ 2004 II ekipą (treneris Karolis Abramavičius).

Ketvirtajame kėlinyje „Perkūnas“ 2003 skaičiavo dviženklį pranašumą, ir nors „žalgiriečiai“ iki finalinės sirenos skirtumą spėjo apkarpyti iki vieno metimo, realių šansų nugvelbti pergalę neturėjo.

„Perkūnui“ pergalę garantavo rungtynių MVP tapusio Motiejaus Kuodaičio pelnyti 28 taškai. Be jo geriausiais komandos žaidėjais buvo pripažinti Justas Gedminas ir Elvinas Antanaitis.

„Žalgirio“ 2004 II ekipoje geriausiais čempionato žaidėjais paskelbti Markas Blažėnas, Matas Kolesnikovas ir Dominykas Černius.

Komanda Total Pirmas kėlinys Antras kėlinys Trečias kėlinys Ketvirtas kėlinys Pratęsimas