„Tornado“ KM 2005-Alburnus finalo pabaigoje iškrapštė pergalę iš „Perkūno“ 2004 jaunių.

2021 m. birželio 21 d.

Moksleivių 2004-2005 m. grupės atkakliose finalinėse rungtynėse triumfavo „Tornado“ KM 2005-Alburnus krepšininkai. Šarūno Zablockio auklėtiniai baigiantis rungtynėms puikiai sužaidė kelis epizodus paeiliui ir minimaliu skirtumu 74:73 parklupdė „Perkūno“ 2004 ekipą.

Tiksint paskutinei minutei tritaškiu metimu skirtumą iki minimumo nurėžė Jokūbas Riškus, o tuomet savo žodį tarė ir Marius Mažeika. Puolėjas taikliu dvitaškiu išvedė „Tornado“ į priekį bei lemiamą „Perkūno“ ataką nutraukė perimtu kamuoliu.

Lėtai rungtynes pradėjusi „Perkūno“ 2004 komanda pirmame kėlinyje turėjo 9 taškų deficitą, tačiau įsibėgėjo antrajame kėlinyje, kuriame paspruko į priekį 14 taškų skirtumu. Vis tik žaidimo eiga išsilygino po ilgosios pertraukos, o finalo pabaigoje „Perkūno“ komandą ištikusi nesėkmingų įvykių virtinė lėmė svečių pergalę.

Finalo MVP buvo pripažintas Emilis Baltrimavičius. Vidurio puolėjas kartu su Mariumi Mažeika bei Jokūbu Riškumi taip pat buvo išrinktas ir tarp trijų geriausių „Tornado“ žaidėjų.

„Perkūno“ gretose įvertinti Gustas Kasperavičius, Nojus Gurauskas bei Justas Blažaitis.