Top Sport - Kauno Krepšinio Megėjų Lyga
YouTube
Facebook
Instagram
Prisijunkite
Prisijungimas
Prisijungti
Registracija
Pamiršote slaptažodį?
KKML
Šokėjos
Remėjai
Sekretoriatas
Teisėjai
Archyvas
Apie KKML
Kontaktai
Parama 1,2%
Tvarkaraštis/Rezultatai
Naujienos
Žaidėjų birža
Teisėjų mokykla
Media
Video
Foto
Šiandien
Vakar
Balandžio 22
Balandžio 21
Balandžio 20
Balandžio 19
Balandžio 18
Rungtynės
LIVE
Pradžia:
16:00 val.
Tornado KM I
KM Perkūnas
Pradžia:
17:30 val.
KM Žalgiris - Garliava
KM Žalgiris II
Pradžia:
18:45 val.
Kaunas City
KAUNAS MAYHEM
Pradžia:
18:45 val.
No Name-2
A. Banionio ŪKIS
Pradžia:
19:10 val.
NKA - Klinkera
KA Snaiperis 2011
Pradžia:
19:15 val.
Tornado KM - 2012-I
NKA - Litnobiles
Pradžia:
20:15 val.
Santa Barbara
VALPAINIAI
Pradžia:
20:30 val.
KTU-2
BC Pilėnai
Pradžia:
20:45 val.
Slow Motion
BC Export Monkeys
Pradžia:
20:45 val.
Ramybėlė
LŽSHA
Pradžia:
21:00 val.
Žalgirio Garbės Klubas
Galera
Rezultatas
73
KA Snaiperis 2010
64
KM Perkūnas 2010
Rezultatas
101
Jaučakiai
94
HIKVISION
Rezultatas
55
SK Ežerietis
103
Skroblų alėja
Rezultatas
117
Tie geresni
82
Hegelmann Litauen
Rezultatas
87
VALPAINIAI
84
Silverstars fanų klubas
Rezultatas
33
A Komanda
86
KK Šliužai
Rezultatas
102
BC Euroatletas
56
BC Rhino
Rezultatas
66
KA Snaiperis 2011
59
Tornado KM - 2010 - II
Rezultatas
96
KK Baltis
72
DOMEIKAVA-Ekotroba
Rezultatas
102
Galera
63
SK Ežerietis
Rezultatas
110
Šlienava
107
Tornado KM-Meistro kodas
Rezultatas
74
Skroblų alėja
63
Žalgirio Garbės Klubas
Rezultatas
89
DNC
86
Omega
Rezultatas
65
Tornado KM - 2010 - II
39
NKA - Klinkera
Rezultatas
66
Hegelmann Litauen
88
Didvyriai
Rezultatas
53
BC Spurtas
79
No Name-Mazgas
Rezultatas
57
LŽSHA
71
Ramybėlė
Rezultatas
65
Tarptautinė gimnazija
47
BC Euroatletas
Rezultatas
55
Adamkus-1
25
Romainiai-Atžalynas
Rezultatas
53
Romainiai-Atžalynas I
12
Romainiai-Atžalynas II
Rezultatas
97
No Name-Mazgas
77
BC Spurtas
Rezultatas
20
Žaliakalnis
33
Adamkus
Rezultatas
65
Didvyriai
84
Hegelmann Litauen
Rezultatas
78
BC Euroatletas
68
Tarptautinė gimnazija
Rezultatas
74
Rovinija
81
Hidraulinės sistemos
Rezultatas
55
KM Žalgiris I
47
KA Snaiperis
Rezultatas
67
KM Žalgiris II
66
KM Perkūnas 2008
Rezultatas
98
KM Žalgiris
82
NKA 2008
Rezultatas
75
UAB Alta transportas-United
67
Kauno klinikos-LSMU
Rezultatas
75
Kauno oro uostas
58
Kauno tiltai
Rezultatas
76
Kaunas City
110
Klimato sprendimai
Rezultatas
108
Hegelmann Litauen
84
Košmaras
Rezultatas
57
Tornado KM-Meistro kodas
71
Šlienava
Rezultatas
84
Skroblų alėja
73
KK Šliužai
Rezultatas
86
DOMEIKAVA-Ekotroba
93
KK Baltis
Rezultatas
97
Tornado KM 2006
96
Slow Motion
Rezultatas
103
KTU-2
33
KM Perkūnas II
Rezultatas
99
GZP - 3
78
BC Euroatletas
Rezultatas
78
A. Banionio ŪKIS
74
No Name-2
Lygos
Suaugusių grupės
Pavasario taurės turnyras
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Turnyro lyderiai
Atkrintamosios
Savaitgalio Pavasario lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
B lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
C lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
D lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Verslo įmonių lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Savaitgalio lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Veteranų 35+ lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Veteranų 40+ lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Veteranų 50+ lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Moksleivių grupės
Gimnazijų taurė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Čempionato geriausieji
Atkrintamosios
Jaunimo lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2010-2011 m. grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2012 m. grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2013 m. grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2014 m. ir jaunesnių grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
Taurių turnyrai
„Perkūno“ taurė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Turnyro geriausieji
Atkrintamosios
KKML Rudens taurė
Nuostatai
Tvarkaraščiai
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Turnyro geriausieji
Atkrintamosios
„PERKŪNIUKŲ“ turnyrai
2009-2010 m. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
2011-2012 m. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
2013-2014 m. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
2015 m. ir jaun. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
Puslapis nerastas