Top Sport - Kauno Krepšinio Megėjų Lyga
YouTube
Facebook
Instagram
Prisijunkite
Prisijungimas
Prisijungti
Registracija
Pamiršote slaptažodį?
KKML
Šokėjos
Remėjai
Sekretoriatas
Teisėjai
Archyvas
Apie KKML
Kontaktai
Parama 1,2%
Tvarkaraštis/Rezultatai
Naujienos
Žaidėjų birža
Teisėjų mokykla
Media
Video
Foto
Šiandien
Vakar
Kovo 17
Kovo 16
Kovo 15
Kovo 14
Kovo 13
Rungtynės
LIVE
Pradžia:
14:00 val.
KM Žalgiris II
KM Perkūnas
Pradžia:
16:15 val.
KA Snaiperis I
KM Žalgiris
Pradžia:
18:30 val.
iTo
Tornado KM-Meistro kodas
Pradžia:
19:15 val.
KSK Ledi
Auto Elektra
Pradžia:
19:15 val.
Jaučakiai
Silverstars fanų klubas
Pradžia:
20:15 val.
Potencialas-Pcdainava.LT
Joldija
Pradžia:
20:45 val.
R2P Sport
Vilkija
Pradžia:
20:45 val.
DNC
KTU Plienas - Spalvų Sala
Pradžia:
21:00 val.
SK Minbra
Reunion
Rezultatas
78
Santa Barbara
76
No Name-2
Rezultatas
72
Bardakas
76
BC Export Monkeys
Rezultatas
78
Omega
55
GALERA||KOALICIJA
Rezultatas
69
Kauno klinikos-LSMU
54
ARV auto
Rezultatas
77
Šlienava
85
A. Banionio ŪKIS
Rezultatas
101
ROCKNROLLA
71
Slow Motion
Rezultatas
90
Tie geresni
64
Kauno Vytis
Rezultatas
65
ARV auto
94
Patvanka
Rezultatas
56
EER
69
Hidraulinės sistemos
Rezultatas
55
Panemunė
26
Brazdžionis
Rezultatas
44
Tornado KM I
73
NKA-2014
Rezultatas
31
Žaliakalnis
32
Romainiai-Atžalynas
Rezultatas
44
Petrašiūnai
42
Adamkus
Rezultatas
20
Tornado KM II
60
NKA-2014
Rezultatas
82
C Basket
52
Griovimo paletė
Rezultatas
50
IDIP
58
LŽSHA
Rezultatas
59
Prieš Pirtelę
79
ARV auto
Rezultatas
61
Hegelmann Litauen
69
Tarptautinė gimnazija
Rezultatas
49
Malborininkai
59
Aktyvistai - WePlay
Rezultatas
72
BC Žaibas
70
BC Rhino
Rezultatas
128
Baltic Transline
51
ALLIGATOR
Rezultatas
118
American pizza
81
KTU-2
Rezultatas
107
VALPAINIAI
71
HIKVISION
Rezultatas
60
Tornado KM - 2012-II
63
KM Žalgiris II
Rezultatas
60
KM Žalgiris II
66
KM Žalgiris
Rezultatas
64
Žaliakalnis
22
KTU licėjus
Rezultatas
55
Tornado KM I
62
KA Snaiperis I
Rezultatas
53
BC Euroatletas
60
UKG Stadionas
Rezultatas
35
Panemunė
45
Adamkus-2
Rezultatas
49
No Name-Mazgas
72
Ramybėlė
Rezultatas
68
Traidenis
60
Didvyriai
Rezultatas
78
Brupa
72
Santa Barbara
Rezultatas
74
BC Spurtas
53
Užribis
Rezultatas
75
NKA - Litnobiles
72
KM Žalgiris - Garliava
Rezultatas
81
Silverstars fanų klubas
108
VALPAINIAI
Rezultatas
69
Joldija
72
iTo
Rezultatas
100
Aromáma
93
DOMEIKAVA-Ekotroba
Rezultatas
108
Tornado KM-Meistro kodas
77
BC Spotkė
Rezultatas
78
Autoplikis
83
UAB Alta transportas-United
Rezultatas
77
KM Perkūnas 2010
86
NKA-2010 I
Rezultatas
104
Partizanai
64
VICE
Rezultatas
67
Auto Elektra
52
KSK Ledi
Rezultatas
101
Klimato sprendimai
93
KM Žalgiris 2007
Rezultatas
65
NKA - Metalinox
42
KA Snaiperis I
Rezultatas
79
Tornado KM 2006 II
84
BC STARCHASERS
Rezultatas
100
Patvanka
64
ARV auto
Rezultatas
100
Notomas
98
Klimato sprendimai
Rezultatas
87
BC Export Monkeys
103
Mamma Pizza
Rezultatas
84
EMA VIA
101
R2P Sport
Rezultatas
83
Tie geresni
87
Tornado KM-Xiaomi
Rezultatas
98
Žalgirio Garbės Klubas
95
VICE
Rezultatas
81
SST Express
85
KONSUS
Rezultatas
58
HIKVISION
63
Šlienava
Lygos
Suaugusių grupės
Savaitgalio Pavasario lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
B lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
C lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
D lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Verslo įmonių lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Savaitgalio lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Veteranų 35+ lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Veteranų 40+ lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Veteranų 50+ lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Moksleivių grupės
Gimnazijų taurė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Čempionato geriausieji
Atkrintamosios
Jaunimo lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2010-2011 m. grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2012 m. grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2013 m. grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2014 m. ir jaunesnių grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
Taurių turnyrai
„Perkūno“ taurė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Turnyro geriausieji
Atkrintamosios
KKML Rudens taurė
Nuostatai
Tvarkaraščiai
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Turnyro geriausieji
Atkrintamosios
„PERKŪNIUKŲ“ turnyrai
2009-2010 m. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
2011-2012 m. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
2013-2014 m. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
2015 m. ir jaun. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
REZULTATAI :: Suaugusių grupės :: Veteranų 50+ lyga
2016-2017
Pirmas etapas
Atkrintamosios
"A" pogrupis
Nr.
Komanda
1
2
3
1.
Banga 25
73 : 101
51 : 106
58 : 71
59 : 108
67 : 87
78 : 63
2.
Patvanka
101 : 73
106 : 51
71 : 58
83 : 61
99 : 62
72 : 78
3.
KTU "Omega"
108 : 59
87 : 67
63 : 78
61 : 83
62 : 99
78 : 72
Varžybų rezultatai:
Data
Komandos
Rezultatas
2017-02-24
Patvanka
-
KTU "Omega"
92 - 73