Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Moksleivių grupės :: 2009 m. grupė 
2021-2022

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Jonas Remeika (KM Perkūnas 2009) 4 100,00 2 / 2
2 Gustas Furmanavičius (Tornado KM - VS Sistemos) 3 100,00 2 / 2
3 Daugirdas Šeputis (Tornado KM - VS Sistemos) 5 100,00 2 / 2
4 Gytis Rozenbergas (KA Snaiperis) 3 100,00 1 / 1
5 Joris Meškys (NKA I - Hegelmann Litauen) 7 93,33 14 / 15
6 Ąžuolas Kalnius (KM Žalgiris II) 6 92,86 13 / 14
7 Šarūnas Knyšius (NKA I - Hegelmann Litauen) 7 83,33 10 / 12
8 Oskaras Barysas (KA Snaiperis) 5 83,33 5 / 6
9 Vainius Vabalas (KA Snaiperis) 5 81,82 9 / 11
10 Gytis Jurkšaitis (NKA I - Hegelmann Litauen) 6 75,00 9 / 12
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Lukas Tamkevičius (NKA I - Hegelmann Litauen) 7 0,00 57 / 0
2 Atas Remenčius (NKA I - Hegelmann Litauen) 7 0,00 42 / 0
3 Joris Makarevičius (KA Snaiperis) 5 0,00 40 / 0
4 Vainius Vabalas (KA Snaiperis) 5 0,00 36 / 0
5 Lukas Lukošiūnas (Tornado KM - VS Sistemos) 5 0,00 32 / 0
6 Pijus Adomavičius (Tornado KM - VS Sistemos) 5 0,00 26 / 0
7 Šarūnas Knyšius (NKA I - Hegelmann Litauen) 7 0,00 25 / 0
8 Matas Beržinskas (NKA I - Hegelmann Litauen) 6 0,00 23 / 0
9 Oskaras Barysas (KA Snaiperis) 5 0,00 21 / 0
10 Matas Gabrielaitis (NKA I - Hegelmann Litauen) 6 0,00 19 / 0
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Vainius Vabalas (KA Snaiperis) 5 0,00 10 / 0
2 Šarūnas Knyšius (NKA I - Hegelmann Litauen) 7 0,00 9 / 0
3 Joris Meškys (NKA I - Hegelmann Litauen) 7 0,00 7 / 0
4 Joris Makarevičius (KA Snaiperis) 5 0,00 7 / 0
5 Gytis Jurkšaitis (NKA I - Hegelmann Litauen) 6 0,00 4 / 0
6 Klaidas Juočepys (KM Perkūnas 2009) 2 0,00 4 / 0
7 Daugirdas Šeputis (Tornado KM - VS Sistemos) 5 0,00 4 / 0
8 Tomas Šablevičius (Tornado KM - VS Sistemos) 5 0,00 3 / 0
9 Martynas Šimašius (NKA I - Hegelmann Litauen) 2 0,00 3 / 0
10 Aleksandras Pečiulis (KA Snaiperis) 5 0,00 3 / 0