Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Taurių turnyrai :: Perkūno taurė 
2021-2022

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 25,75 4
2 Rokas Ūzas (SK Minbra) 23,67 3
3 Kostas Damijonaitis (UNITED) 19,25 4
4 Lorenas Stoškevičius (LSU) 19,00 3
5 Ernestas Barkus (SC Ataka) 17,60 5
6 Edvinas Daunys (LSU) 17,40 5
7 Petras Padegimas (Žalgiris III) 17,40 5
8 Giedrius Jevstignejevas (UNITED) 17,25 4
9 Erikas Mikužis (VDU) 16,25 4
10 Mantas Navickas (Kauno kolegija) 16,00 1
REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 19,00 4
2 Rokas Ūzas (SK Minbra) 17,33 3
3 Jaunius Davniukas (SC Ataka) 15,80 5
4 Kostas Damijonaitis (UNITED) 15,75 4
5 Domas Uosis (VDU) 15,75 4
6 Domantas Senda (SC Ataka) 15,00 5
7 Lorenas Stoškevičius (LSU) 15,00 3
8 Erikas Mikužis (VDU) 15,00 4
9 Vilius Škėma (SK Minbra) 14,00 3
10 Arminas Puišys (Kauno kolegija) 14,00 4
ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Rokas Ūzas (SK Minbra) 9,33 3
2 Tadas Padegimas (UNITED) 9,00 2
3 Petras Padegimas (Žalgiris III) 9,00 5
4 Mantas Gelčius (SC Ataka) 8,00 5
5 Edvinas Daunys (LSU) 7,80 5
6 Matas Vokietaitis (Žalgiris III) 7,20 5
7 Arminas Puišys (Kauno kolegija) 6,75 4
8 Giedrius Jevstignejevas (UNITED) 6,50 4
9 Ernestas Barkus (SC Ataka) 6,40 5
10 Lorenas Stoškevičius (LSU) 6,33 3
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Rokas Ūzas (SK Minbra) 6,00 3
2 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 5,75 4
3 Linas Vėlavičius (UNITED) 5,00 1
4 Gytis Asačiovas (SC Ataka) 4,40 5
5 Ugnius Nikitinas (SC Ataka) 4,40 5
6 Rokas Kabašinskas (KTU) 4,25 4
7 Martynas Špokas (Kauno kolegija) 4,25 4
8 Kostas Damijonaitis (UNITED) 4,00 4
9 Ignas Krukonis (UNITED) 4,00 3
10 Liutauras Lukošenkinas (UNITED) 4,00 3
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Erikas Mikužis (VDU) 2,75 4
2 Vilius Škėma (SK Minbra) 2,33 3
3 Titas Matevičius (VDU) 2,20 5
4 Mantas Navickas (Kauno kolegija) 2,00 1
5 Domantas Senda (SC Ataka) 2,00 5
6 Ignas Grigaravičius (UNITED) 2,00 2
7 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 2,00 4
8 Rokas Ūzas (SK Minbra) 2,00 3
9 Edvinas Daunys (LSU) 1,80 5
10 Robertas Balčius (LSU) 1,80 5
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 6,25 4
2 Liutauras Lukošenkinas (UNITED) 5,33 3
3 Kostas Damijonaitis (UNITED) 4,75 4
4 Rokas Ruškys (VDU) 4,75 4
5 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 4,50 2
6 Edvinas Daunys (LSU) 4,40 5
7 Matas Vokietaitis (Žalgiris III) 4,40 5
8 Dominykas Grenda (Žalgiris III) 4,00 5
9 Ignas Krukonis (UNITED) 4,00 3
10 Margiris Vaznaitis (Kauno kolegija) 4,00 1
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Ignas Krukonis (UNITED) 4,67 3
2 Rokas Ūzas (SK Minbra) 4,33 3
3 Martynas Špokas (Kauno kolegija) 4,00 4
4 Dominykas Grenda (Žalgiris III) 3,60 5
5 Mantas Gelčius (SC Ataka) 3,60 5
6 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 3,50 2
7 Jaunius Davniukas (SC Ataka) 3,40 5
8 Gvidas Rupeika (SK Minbra) 3,33 3
9 Juozas Talat-Kelpšas (LSU) 3,20 5
10 Domantas Šarauskas (Žalgiris III) 3,00 5
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Henrikas Kalnius (VDU) 0,50 2
2 Vilius Škėma (SK Minbra) 0,33 3
3 Domas Uosis (VDU) 0,25 4
4 Tomas Jukna (LSU) 0,25 4
5 Giedrius Jevstignejevas (UNITED) 0,25 4
6 Eimantas Maksvytis (LSU) 0,20 5
7 Kristupas Kepežinskas (Žalgiris III) 0,20 5
8 Ugnius Nikitinas (SC Ataka) 0,20 5
9 Jaunius Davniukas (SC Ataka) 0,20 5
10 Juozas Talat-Kelpšas (LSU) 0,20 5
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Gytis Užpalis (VDU) 5 100,00 4 / 4
2 Rokas Čivilis (Žalgiris III) 5 100,00 4 / 4
3 Rokas Ūzas (SK Minbra) 3 100,00 3 / 3
4 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 4 93,10 27 / 29
5 Erikas Mikužis (VDU) 4 90,91 10 / 11
6 Ignas Krukonis (UNITED) 3 88,24 15 / 17
7 Emilis Bartninkas (Žalgiris III) 3 87,50 7 / 8
8 Kristupas Kepežinskas (Žalgiris III) 5 85,71 12 / 14
9 Titas Matevičius (VDU) 5 85,71 12 / 14
10 Domantas Senda (SC Ataka) 5 85,71 6 / 7
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Dominykas Černius (KTU) 3 87,50 7 / 8
2 Elvinas Antanaitis (KTU) 4 85,71 12 / 14
3 Justas Gedminas (KTU) 4 77,78 7 / 9
4 Domantas Senda (SC Ataka) 5 77,42 24 / 31
5 Žygimantas Sabaliauskas (Žalgiris III) 2 71,43 5 / 7
6 Giedrius Jevstignejevas (UNITED) 4 67,86 19 / 28
7 Kostas Damijonaitis (UNITED) 4 66,67 18 / 27
8 Ernestas Barkus (SC Ataka) 5 66,67 18 / 27
9 Gvidas Rupeika (SK Minbra) 3 66,67 10 / 15
10 Lukas Kuzminskis (LSU) 3 66,67 4 / 6
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Rokas Triaušys (KTU) 4 100,00 2 / 2
2 Armandas Chaladauskas (SC Ataka) 2 100,00 2 / 2
3 Giedrius Būda (UNITED) 3 60,00 9 / 15
4 Gediminas Velička (SK Minbra) 3 60,00 3 / 5
5 Ignas Grigaravičius (UNITED) 2 60,00 3 / 5
6 Ernestas Barkus (SC Ataka) 5 50,00 7 / 14
7 Šarūnas Reinartas (SK Minbra) 2 50,00 6 / 12
8 Vincas Aleknavičius (KTU) 2 50,00 4 / 8
9 Saulius Grigas (KTU) 3 46,67 7 / 15
10 Rokas Kabašinskas (KTU) 4 43,75 7 / 16