SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Mažasis finalas
Mažasis finalas
Senos nuotraukos
Senos nuotraukos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusių grupės :: Veteranų 50+ lyga 
2016-2017

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Arvydas Venclovas (Patvanka) 38,67 6
2 Ramūnas Juška (Patvanka) 27,75 4
3 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 24,80 5
4 Romanas Brazdauskis (Patvanka) 18,50 4
5 Algirdas Krivickas (KTU "Omega") 17,43 7
6 Audrius Jankauskas (Patvanka) 11,80 5
7 Gintautas Liutackas (Patvanka) 11,14 7
8 Vidmantas Labašauskas (KTU "Omega") 11,00 6
9 Vytenis Malakauskas (KTU "Omega") 10,67 3
10 Arvydas Apulskis (KTU "Omega") 10,43 7

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Arvydas Venclovas (Patvanka) 37,33 6
2 Algirdas Krivickas (KTU "Omega") 16,43 7
3 Ramūnas Juška (Patvanka) 15,25 4
4 Narvydas Čekaitis (Banga 25) 14,33 6
5 Andrius Salomenskij (Banga 25) 12,33 6
6 Remigijus Valiūnas (Banga 25) 12,25 4
7 Vidmantas Labašauskas (KTU "Omega") 11,17 6
8 Virgilijus Sivolovas (Banga 25) 10,67 3
9 Arvydas Apulskis (KTU "Omega") 10,43 7
10 Romanas Brazdauskis (Patvanka) 10,25 4

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 17,00 5
2 Romanas Brazdauskis (Patvanka) 9,25 4
3 Vidmantas Krušna (KTU "Omega") 8,67 6
4 Gintautas Liutackas (Patvanka) 7,43 7
5 Algirdas Krivickas (KTU "Omega") 7,43 7
6 Remigijus Valiūnas (Banga 25) 6,75 4
7 Ramūnas Juška (Patvanka) 6,50 4
8 Arvydas Venclovas (Patvanka) 5,33 6
9 Audrius Jankauskas (Patvanka) 5,20 5
10 Arvydas Apulskis (KTU "Omega") 5,14 7

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Ramūnas Juška (Patvanka) 8,25 4
2 Vidmantas Labašauskas (KTU "Omega") 4,67 6
3 Vidmantas Krušna (KTU "Omega") 4,00 6
4 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 3,80 5
5 Romanas Brazdauskis (Patvanka) 3,75 4
6 Arvydas Apulskis (KTU "Omega") 3,14 7
7 Arvydas Venclovas (Patvanka) 3,00 6
8 Audrius Jankauskas (Patvanka) 2,80 5
9 Gintautas Liutackas (Patvanka) 2,57 7
10 Arūnas Savickas (Banga 25) 2,17 6

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Gintautas Liutackas (Patvanka) 2,43 7
2 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 1,80 5
3 Vidmantas Krušna (KTU "Omega") 1,67 6
4 Ramūnas Juška (Patvanka) 1,50 4
5 Olgirdas Tumšys (KTU "Omega") 1,40 5
6 Virgilijus Sivolovas (Banga 25) 1,33 3
7 Andrius Salomenskij (Banga 25) 1,33 6
8 Romanas Brazdauskis (Patvanka) 1,25 4
9 Rimantas Dzindzelėta (Banga 25) 1,17 6
10 Vidmantas Labašauskas (KTU "Omega") 1,17 6

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Arvydas Venclovas (Patvanka) 0,83 6
2 Ramūnas Juška (Patvanka) 0,75 4
3 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 0,60 5
4 Gintautas Liutackas (Patvanka) 0,43 7
5 Audrius Jankauskas (Patvanka) 0,40 5
6 Rimantas Dzindzelėta (Banga 25) 0,33 6
7 Algirdas Krivickas (KTU "Omega") 0,29 7
8 Remigijus Valiūnas (Banga 25) 0,25 4
9 Saulius Blažauskas (Patvanka) 0,25 4
10 Algis Jančiauskas (Patvanka) 0,25 4

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Arvydas Venclovas (Patvanka) 4,67 6
2 Romanas Brazdauskis (Patvanka) 3,00 4
3 Ramūnas Juška (Patvanka) 2,75 4
4 Arvydas Apulskis (KTU "Omega") 2,29 7
5 Gintautas Liutackas (Patvanka) 2,00 7
6 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 2,00 5
7 Virginijus Mažonas (Patvanka) 1,86 7
8 Andrius Salomenskij (Banga 25) 1,83 6
9 Arūnas Dimavičius (Banga 25) 1,75 4
10 Audrius Šalaševičius (KTU "Omega") 1,67 3

PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Vidmantas Krušna (KTU "Omega") 3,50 6
2 Virgilijus Sivolovas (Banga 25) 3,00 3
3 Saulius Blažauskas (Patvanka) 2,75 4
4 Arvydas Apulskis (KTU "Omega") 2,57 7
5 Arūnas Dimavičius (Banga 25) 2,50 4
6 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 2,40 5
7 Ramūnas Juška (Patvanka) 2,25 4
8 Remigijus Valiūnas (Banga 25) 2,00 4
9 Arvydas Venclovas (Patvanka) 2,00 6
10 Vidmantas Labašauskas (KTU "Omega") 2,00 6

TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Edvinas Česnaitis (KTU "Omega") 0,17 6

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Arvydas Venclovas (Patvanka) 6 87,18 34 / 39
2 Ramūnas Juška (Patvanka) 4 80,00 8 / 10
3 Arūnas Dimavičius (Banga 25) 4 75,00 9 / 12
4 Romanas Brazdauskis (Patvanka) 4 69,23 9 / 13
5 Algirdas Krivickas (KTU "Omega") 7 64,29 9 / 14
6 Andrius Salomenskij (Banga 25) 6 58,33 7 / 12
7 Virginijus Mažonas (Patvanka) 7 57,14 8 / 14
8 Arvydas Apulskis (KTU "Omega") 7 52,63 10 / 19
9 Gintautas Liutackas (Patvanka) 7 43,75 7 / 16

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Vidmantas Labašauskas (KTU "Omega") 6 70,83 17 / 24
2 Ramūnas Juška (Patvanka) 4 65,79 25 / 38
3 Arvydas Venclovas (Patvanka) 6 62,50 95 / 152
4 Arvydas Apulskis (KTU "Omega") 7 53,33 24 / 45
5 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 5 52,63 20 / 38
6 Virginijus Mažonas (Patvanka) 7 50,00 25 / 50
7 Andrius Salomenskij (Banga 25) 6 47,92 23 / 48
8 Rimantas Povilauskas (KTU "Omega") 7 47,22 17 / 36
9 Algirdas Krivickas (KTU "Omega") 7 47,06 32 / 68
10 Alvydas Šidlauskas (KTU "Omega") 6 46,51 20 / 43

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Audrius Jankauskas (Patvanka) 5 53,33 8 / 15
2 Artūras Rabašauskas (Banga 25) 5 50,00 8 / 16
3 Algirdas Krivickas (KTU "Omega") 7 37,84 14 / 37
4 Edvinas Česnaitis (KTU "Omega") 6 36,67 11 / 30
5 Virgilijus Sivolovas (Banga 25) 3 35,71 5 / 14
6 Narvydas Čekaitis (Banga 25) 6 29,41 20 / 68
7 Arvydas Apulskis (KTU "Omega") 7 25,00 5 / 20
8 Vidmantas Labašauskas (KTU "Omega") 6 23,81 10 / 42
9 Andrius Salomenskij (Banga 25) 6 23,33 7 / 30
10 Gediminas Kemzūra (Patvanka) 7 20,83 5 / 24