1997-1999 m.

Naujienos / Veteranų "35+", "40+", "45+" ir "50+" grupės

„Patvanka“ KTU „Omegą“ palaužė tik po spurto rungtynių pabaigoje
2017-11-17
Tris su puse kėlinio lygūs su lygiais prieš „Patvanką“ kovoję KTU „Omega“ veteranai per kelias minutes paleido varžovus į priekį nepavejamai. 13:2 spurtavusi „Patvanka“ likus dviem minutėms įspraudė varžovus į kampą (87:77) ir atlaikiusi dar vieną varžovų antpuolį šventė pergalę rezultatu 92:82.
Nepavykusi „Santermitos“ viešnagė pas „ARV auto“
2017-11-13
Šv. Mato gimnazija „Santermitai“ tapo neįveikiama tvirtovė. Veteranų 40+ lygos rungtynėse „ARV auto“ 60:42 apgynė namų sienas ir paliko varžovus vis dar be pergalių. „Santermitos“ veteranai 40+ čempionate skaičiuoja ketvirtą pralaimėjimą, tuo tarpu „ARV auto“ – dvi pergales ir dvi nesėkmes.
Šansu pasinaudojęs „Grifonas“ atėmė pergalę iš „Top Sport“
2017-11-08
Veteranų 45+ čempionatą pergalingai pradėjo „Grifono“ krepšininkai. Jie trečiadienį namuose rezultatu 79:75 nugvelbė pergalę iš didžiąją rungtynių dalį pirmavusios „Top Sport“ ekipos.
Sezoną pradėjo ir KKML vyriausieji – 50+ veteranai
2017-11-07
Veteranų 50+ lygos starte – įtikinama čempionų pergalė. „Patvanka“ stipriu rezultatu susitvarkė su „Banga 25“ pasipriešinimu – rungtynių favoritai svečiuose driokstelėjo pelnydami net 112 taškų, kai varžovams leido įmesti kone dvigubai mažiau - 61.
KK „Policija“ susitvarkė su „Plastenos“ iššūkiu
2017-11-06
Veteranų 40+ čempionato rungtynėse puikiai nusiteikę pareigūnai namuose iškovojo užtikrintą pergalę. KK „Policija“ (2-1) rezultatu 85:70 pranoko „Plastenos“ vyrus (1-2). Šeimininkai kryptingai pergalės siekė jau nuo rungtynių pradžios, o iškart po ilgosios pertraukos skaičiavo net triuškinančią persvarą.
Veteranų 35+ lygoje R.Urkio vedama „Omega“ nugalėjo „Basement“ ekipą
2017-11-06
 Puikiai rungtyniavusio R.Urkio vedama „Omega“ Veteranų 35+ lygoje nugalėjo „Basement“ ekipą rezultatu 70:91.
Kovingąją „Roviniją“ sustabdęs „Notomas“ pasiekė nelengvą pergalę
2017-10-22
Veteranų „40+“ lygoje pirmą pergalę iškovojo praėjusių metų vicečempionai. „Notomas“ svečiuose 93:85 nelengvai įveikė „Rovinijos“ veteranus.
KKML Veteranų 35+ lygos komandos ieško žaidėjų!
2017-10-09
KKML Veteranų 35+ lygos komandos ieško žaidėjų! Norintys prisijungti, rašykite el. paštu kkml.kaunas@gmail.com
Veteranų 40+ finale buvusių krepšinio profesionalų akistatą laimėjo „Top Sport“
2017-04-13
Balandžio 13 dieną į VDU sporto centrą rinkosi būrys praeityje gerai žinomų krepšininkų. KKML Veteranų 40+ lygos finalinę dieną bronzos medaliais pasidabino KSK „Ledi“ krepšininkai, mažajame finale rezultatu 78:66 įveikę KK „Policiją“, o permainingame didžiajame finale „Top Sport“ 88:84 palaužė koja kojon žengusius, tačiau rungtynių pabaigoje iniciatyvą praradusius „Notomo“ krepšininkus.
Klubo 25-metį švenčianti KSK „Ledi“ pasidabino Veteranų 40+ bronzos medaliais
2017-04-13
Veteranų 40+ mažajame finale susitiko KK „Policija“ ir KSK „Ledi“ vyrai. Visų rungtynių metu pirmavę KSK „Ledi“ veteranai rezultatu 78:66 atsirevanšavo varžovams už du patirtus pralaimėjimus reguliaraus sezono metu ir pasidabino bronzos medaliais.