2004 m.

Naujienos / Veteranų "35+", "40+", "45+" ir "50+" grupės

Veteranų 40+ finale buvusių krepšinio profesionalų akistatą laimėjo „Top Sport“
2017-04-13
Balandžio 13 dieną į VDU sporto centrą rinkosi būrys praeityje gerai žinomų krepšininkų. KKML Veteranų 40+ lygos finalinę dieną bronzos medaliais pasidabino KSK „Ledi“ krepšininkai, mažajame finale rezultatu 78:66 įveikę KK „Policiją“, o permainingame didžiajame finale „Top Sport“ 88:84 palaužė koja kojon žengusius, tačiau rungtynių pabaigoje iniciatyvą praradusius „Notomo“ krepšininkus.
Klubo 25-metį švenčianti KSK „Ledi“ pasidabino Veteranų 40+ bronzos medaliais
2017-04-13
Veteranų 40+ mažajame finale susitiko KK „Policija“ ir KSK „Ledi“ vyrai. Visų rungtynių metu pirmavę KSK „Ledi“ veteranai rezultatu 78:66 atsirevanšavo varžovams už du patirtus pralaimėjimus reguliaraus sezono metu ir pasidabino bronzos medaliais.
„Top Sport“ kompanija nuskynė Veteranų „45+“ lygos aukso medalius
2017-04-04
Kaip geras vynas bręstanti ir šįmet dar vyresnėje grupėje debiutavusi „Top Sport“ krepšininkų kompanija tapo KKML Veteranų „45+“ lygos nugalėtojais. Čempionato finale „Top Sport“ 87:71 susitvarkė su nuolat dėl geriausiųjų vardo kovojančiais „Patvankos“ veteranais.
Po ilgosios pertraukos pasprukęs „Notomas“ matavosi bronzos medalius
2017-04-04
Veteranų „45+“ mažajame finale „Notomas“ 93:78 pranoko „Serksta-Lekėčiai“ ekipą. Nugalėtojai į priekį spruko po ilgosios pertraukos – trečią kėlinį laimėjo net 28:9 ir kaip įmanoma anksčiau užsitikrino ramią dvikovos pabaigą.
Kantriai žaidusi „Rovinija“ iškovojo bronzą antrus metus iš eilės
2017-03-29
Mažajame finale „Rovinija“ ir pernai metų čempionai „TPA-Elmenhorster“ paruošė kur kas atkaklesnę ir permainų kupiną kovą nei didžiojo finalo akistata. Lygiavertėje dvikovoje lemiamą ketvirtį užtikrinčiau sužaidusi „Rovinija“ triumfavo rezultatu 81:76 ir bronzos medalius kabinosi jau antrus metus iš eilės.
Nagus parodę „Serksta-Lekėčiai“ pripažino „Top Sport“ pajėgumą
2017-03-24
Nagus parodę „Serksta-Lekėčiai“ veteranai 45+ pusfinalio pirmose rungtynėse turėjo pripažinti „Top Sport“ pranašumą. Poros favoritai varžovų neatsikratė dar iki trečio kėlinio, tačiau prieš lemiamą ketvirtį spėjo įsivažiuoti bei susikrauti dviženklią persvarą, o per paskutines dešimt minučių įgyti ir triuškinantį pranašumą – 90:62.
Lygybė dar vienoje serijoje: „Minordija“ namuose įveikė KK „Policiją“
2017-03-17
Nerijaus Varžaičio vedina „Minordija“ apžaidė KK „Policiją“ ir Veteranų 40+ lygos ketvirtfinalio serijoje iškovojo lygybę 1-1. Blankiai pirmoje rungtynių pusėje žaidę pareigūnai leido šeimininkams įsivažiuoti, o po ilgosios pertraukos „Minordija“ nebuvo linkusi atiduoti iniciatyvos.
Šiškausko prižiūrimi čempionai Veteranų „35+“ lygoje perkopė ketvirtfinalio barjerą
2017-03-12
Veteranų „35+“ lygos ketvirtfinalio etape „TPA-Elmenhorster“ antrąkart 79:55 pranoko Šilainių komandą ir užtikrintai žengė į pusfinalį. Pirmąjį mačą „TPA-Elmenhorster“ Kaišiadoryse laimėjo rezultatu 87:68.
Veteranų „35+“ atkrintamųjų starte „Rovinija“ susitvarkė su „Auto Elektra“
2017-03-05
Veteranų „35+“ ketvirtfinalio etapą iki dviejų pergalių sėkmingai pradėjo „Rovinija“, pirmadienį 77:67 įrodžiusi pranašumą prieš „Auto Elektrą“. Apylygėje kovoje šeimininkai užtikrinčiau sužaidė būtent dvikovos pabaigą, kurioje svečiai neapsiėjo be apmaudžių klaidų ar neparuoštų atakų.
Veteranų 50+ čempionato finišą įtvirtino „Patvankos“ ir KTU „Omegos“ finalinė dvikova
2017-02-24
Vasario 24 dieną vyriausiame Kauno krepšinio mėgėjų lygos Veteranų 50+ čempionate vyko finalinės rungtynės tarp „Patvankos“ ir KTU „Omegos“ komandų. Reguliaraus sezono lyderiai dar kartą surėmė ginklus, o šįkart „Patvankos“ vateranai jų turėjo žymiai platesnį arsenalą. Finale „Patvanka“ diktavo savo sąlygas nuo pirmųjų minučių ir pelnytai triumfavo rezultatu 92:73.