2001 m.

Naujienos / Veteranų "35+", "40+", "45+" ir "50+" grupės

Revanšas nepavyko: gripo išguldyta „Patvanka“ antrąkart nusileido „Grifonui“
2018-02-11
Veteranų 50+ čempionato „Patvankos“ ir „Grifono“ antroje akistatoje laukta intriga nelabai kvepėjo vos įžengus į sporto salę. „Susirinko tiesiog atžaisti...“ – tiesiai šviesiai rėžė Arūnas Ginevičius, nepaisant karščiavimo, atvykęs pažiūrėti savų – „Grifono“.
Arūnas Šeferis Veteranų „45+“ čempionato rungtynėse pataikė net 24 tritaškius
2018-02-11
Arūnas Šeferis pasirodė kaip geriausiais Joniškio „Delikateso“, Klaipėdos „Neptūno“ ar Alytaus „Alitos“ laikais. Veteranų „45+“ čempionato rungtynėse tarp „Serksta-Lėkėčiai“ ir „Top Sport“ ekipų, Arūnas Šeferis smeigė net 24(!) tritaškius ir visa tai darė 50 proc. taiklumu. Iš viso 77 taškus pelnęs „Top Sport“ gynėjas padėjo savo komandai išsivežti triuškinančią pergalę rezultatu 120:66.
Antroje rungtynių pusėje „Omega“ „Šilainius“ paliko už nugaros
2018-01-29
„Trūks plyš kas laimės? Omega!“ – šiuo šūkiu ilgiau nei po mėnesio pertraukos į krepšinio aikštelę grįžę „Omegos“ (4-2) veteranai čiupo įtikinamą pergalę prieš „Šilainius“ (1-7). Pirmoje rungtynių pusėje svečiams leidę pirmauti šeimininkai, antroje mačo dalyje sustatė viską į savo vietas – paskutinius du kėlinius laimėjo 58:28 ir nepaliko šansų paskui juos nespėjusiems varžovams.
Antroje mačo pusėje atsitiesusi GISMETEO-YZI grįžo į pergalių kelią
2018-01-24
Po nesėkmingų pirmųjų bandymų užpulti krepšį pirmuosius taškus pelnęs Saulius Binevičius išvedė KSK „Ledi“ į priekį 2:0, o nuo atsarginių suoliuko pasigirdo juokais leptelta frazė „vieni vartai!“.
Veteranų 40+ lygoje naujieji metai pradėti labai atkakliomis rungtynėmis
2018-01-08
Naujuosius metus Veteranų 40+ lygoje sėkmingai pradėjo „TPA-Elmenhorster Kaišiadorys“ ekipa, kuri po atkaklios kovos rezultatu 80:87 palaužė „KK Policiją“.
Triuškinantį pranašumą išbarsčiusi „Top Sport“ emocingame trileryje išsaugojo pergalę prieš „LT United“
2017-12-13
Finalo verta akistata, per kraštus besiliejančios emocijos, susistumdymai, techninės pražangos, buvusių Lietuvos krepšinio žvaigždžių spindesys ir kiti geros krepšinio kovos sudėtiniai dalykai buvo sutalpinti „LT United“ ir „Top Sport“ dvikovoje.
Gedimino Ramono vedini pareigūnai paspruko nuo „Santermitos“
2017-12-11
„Santermitos“ kėsluose strigusius KK „Policijos“ komandos draugus ramino Gediminas Ramonas - jo olimpinė ramybė ir užtikrintas asmeninis pasirodymas šeimininkams garantavo sėkmę. Ketvirtajame kėlinyje truktelėję pareigūnai apgynė namų sienas nuo „Santermitos“ rezultatu 70:60.
„ARV auto“ baudų metimais išplėšė pergalę prieš „Auto Elektrą“
2017-12-11
„ARV auto“ po sunkios dvikovos veteranų 40+ lygoje išlaikė teigiamą pergalių-pralaimėjimų santykį (4-3). Į pergalę kėsinosi ryžtingai nusiteikusi „Auto Elektra“ (2-5), varžovams nusileidusi tik mačo pabaigoje. Galiausiai pergalę rezultatu 66:62 baudų metimais išplėšė aikštės šeimininkai.
„KSK Ledi“ - dvidešimt metų kartu esantis kolektyvas su naujais iššūkiais Veteranų 35+ lygoje
2017-12-11
Pirmadienio vakarą įvyko labai emocingos ir atkaklios rungtynės Veteranų 35+ lygoje. Čia susitiko „KSK Ledi“ ir „Šilainių“ ekipos, o rezultatyviai ketvirtąjį sužaidusi „KSK Ledi“ komanda iškovojo pergalę rezultatu 79:87.
Du kėlinius besipriešinusi „GISMETEO-YZI“ ekipa nusileido „Basement“ komandai
2017-12-11
Pirmadienio vakarą Veteranų 35+ lygoje „Basement“ ekipa po du kėlinius trūkusios kovos užtikrintai nugalėjo „GISMETEO-YZI“ komandą rezultatu 75:59.