Mažasis finalas
2004 m.
2004 m.

Naujienos / Verslo lyga

Įspūdingame „Verslo“ lygos finiše „Lietuviški patiekalai“ palaužė „Imlitex Holdings“
2017-04-28
Nuostabia kova iki paskutinio atokvėpio finišavo „Verslo“ lygos čempionatas, kuriame rezultatu 90:85 triumfavo „Lietuviškų patiekalų“ komanda, antrus metus iš eilės nustūmusi „Imlitex Holdings“ ekipą link sidabro medalių. Reguliaraus sezono lyderiai auksą iškovojo po keturių metų pertraukos. Per šį laikotarpį „Lietuviški patiekalai“ buvo pasimatavę sidabro bei bronzos medalius, taip pat du sykius nebuvo patekę į finalinį ketvertą.
„Verslo“ lygos bronzą čiupo rungtynių pabaigoje pasprukusi „Extradent“
2017-04-28
„Verslo“ lygos bronzos medalius iškovojo mažojo finalo pabaigoje pergalingą spurtą surengę „Extradent“ krepšininkai, rezultatu 69:57 pranokę KUN&KAMS ekipą. Per penkias žaidimo minutes iš 51:55 į 69:57 rezultatą pakeitusi „Extradent“ ekipa puikia pergale pasaldino gana banguotą sezoną.
Pusfinalyje „Lietuviški patiekalai“ „KUN&KAMS“ privertė kapituliuoti nepadoriu 60-ies taškų skirtumu
2017-04-25
Ilgai laukta lemiama „Verslo“ lygos pusfinalio dvikova tarp „Lietuviški patiekalai“ ir „KUN&KAMS“ komandų neatnešė jokios intrigos ir ženklino gėdingai triuškinantį skirtumą. Pusę rungtynių be lyderio žaidę „KUN&KAMS“ krepšininkai neprilygo dominavusiems varžovams, o ir po ilgosios pertraukos didesnių darbų neatliko. Galiausiai „Lietuviški patiekalai“ pasiekė itin smarkią pergalę net 60-ies taškų skirtumu – 118:58.
„Imlitex Holdings“ spurtas po ilgosios pertraukos parbloškė „Extradent“
2017-04-18
„Verslo“ lygos pusfinalį pergalingai pradėjo „Imlitex Holdings“ krepšininkai, pirmajame mūšyje 79:63 aplenkę „Extradent“ ekipą. Antroje rungtynių pusėje įsismaginęs vicečempionų puolimas žlugdė bet kokius varžovų planus tą vakarą.
Sudėtingą pergalę pagavusi „Lietloto-Detagama“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą
2017-03-30
Po nesėkmės pirmose „Verslo“ lygos ketvirtfinalio rungtynėse antroje akistatoje „Lietloto-Detagama“ užklupo nepakankamai susikaupusius „Lietuviškų patiekalų“ krepšininkus. Rezultatyviose, tačiau labai banguotose rungtynėse aikštės šeimininkai paskutinėmis minutėmis 101:97 aplenkė patogias pozicijas ne kartą turėjusius, tačiau lemiamomis akimirkomis kiek užsnūdusius varžovus.
„Lietloto-Detagama“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą
2017-03-20
Po kluptelėjimo „Verslo“ lygos atkrintamųjų starte, situaciją taiso „Lietloto-Detagama“. Gausiai susirinkę svečiai įspraudė į kampą Kauno „Policijos“ ekipą, dominavo kone viso mačo metu ir, nepaisant snustelėjimo ketvirtajame kėlinyje, iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 78:68.
„Renversa&RePlaza“ pasiekė revanšą prieš „AVA Statybą“ ir išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą
2017-03-17
Kietoje vyriškoje „Verslo“ lygos aštuntfinalio kovoje „Renversa&RePlaza“ atstovėjo prieš „AVA Statybą“ ir išlygino serijos rezultatą 1-1. Nei akimirkai varžovams pirmauti neleidę aikštės šeimininkai visų rungtynių metu laikė nors ir svyruojantį, tačiau ganėtinai saugų atstumą, kuris nuvedė juos link pergalės rezultatu 84:70.
„Verslo“ lygos aštuntfinalio starte ESAJA pateikė akibrokštą „Extradent“
2017-03-15
Paskutinė į „Verslo“ lygos atkrintamųjų varžybų traukinį spėjusi ESAJA skėlė antausį „Extradent“ ekipai ir aštuntfinalio seriją pradėjo pergale rezultatu 85:80. Vieni lygos lyderių nesusikaupė pirmajam aštuntfinalio mačui, o tai pajutę svečiai ketvirtajame kėlinyje perėmė iniciatyvą į savo rankas bei, visiems pateikę mažą sensaciją, sušuko „mamos blynai!“
Aštuntfinalio starte kantriai žaidusi „Naftelf-Nowaco“ įveikė „Napoli Pizza“
2017-03-12
„Verslo“ lygos atkrintamųjų varžybų aštuntfinalio serija tarp Naftelf-Nowaco“ ir „Napoli Pizza“ ekipų startavo puikia ir lygiaverte dvikova. Tik ketvirtajame kėlinyje ženkliau atitrūkę „Naftelf-Nowaco“ krepšininkai mačo pabaigoje jau galėjo atsikvėpti – pergalė laukė dviženkliu taškų skirtumu – 74:61.
„Imlitex Holdings“ žygis koreguoja „Verslo“ lygos viršūnę (reguliarus sezonas artėja į pabaigą)
2017-02-22
„Imlitex Holdings“ „Verslo“ lygoje pratęsė pavydėtiną pergalių seriją. Kai praėjusių metų gruodžio 15 dieną buvo 82:88 nusileista „Extradent“ ekipai, nuo to laiko „Imlitex Holdings“ žengė be kluptelėjimų, iškovojo šešias pergales iš eilės, o septintąją pasiekė būtent prieš „Extradent“. Jai trečiadienį buvo atsirevanšuota su kaupu – 118:93.