Didysis finalas
2003 m.
2003 m.

Naujienos / Verslo lyga

„Lietuviški patiekalai“ vėl džiūgauja – apgynė KKML „Verslo“ lygos čempionų titulą!
2018-05-11
„Lietuviški patiekalai“ antrus metus iš eilės matuojasi KKML „Verslo“ lygos aukso medalius. Finalinėse čempionato rungtynėse Mariaus Dimšos vedina ekipa 90:80 įveikė oro uosto darbuotojus – „KUN&KAMS“ krepšininkus.
Po ilgosios pertraukos pratrūkusi „Eura“ „Verslo“ lygos mažajame finale susitvarkė su „Kauno tiltais“
2018-05-11
„Verslo“ lygos bronza pasidabino „Eura“. Pirmą rungtynių pusę įsivažiavimui paskyrę „Euros“ krepšininkai iki ilgosios pertraukos pelnė tik 23 taškus, tačiau vien per trečią kėlinį sumetė 35, taip pat laimėjo paskutinį ketvirtį, ir „Kauno tiltus“ pranoko triuškinančiu rezultatu 78:56.
„Verslo“ lygos pusfinalių starte – galingos „Lietuviškų patiekalų“ ir KUN&KAMS pergalės
2018-04-17
20 ir 40 – tokiais taškų skirtumais savuosius oponentus „Verslo“ lygos pusfinalių starte triuškino „Lietuviškų patiekalų“ ir KUN&KAMS komandos. KUN&KAMS „Kauno tiltus“ įveikė rezultatu 90:70, o „Lietuviški patiekalai“ „Eurą“ pranoko 110:70.
Netikėtų rezultatų kupina „Verslo“ lyga atkeliavo į pusfinalio etapą
2018-04-11
Šiemet „Verslo“ lyga pateisino kaip nenuspėjamo čempionato statusą. Nuo pat aštuntfinalio etapo įtemptas ir maksimalaus rungtynių skaičiaus pareikalavusias serijas žaidusios komandos ketvirtfinalyje pažėrė dar stipresnių staigmenų.
Pernelyg didelis pasitikėjimas savimi „Imlitex Holdings“ kainavo pergalingą startą ketvirtfinalio etape
2018-04-04
„Imlitex Holdings“ apsileidimu rungtynių eigoje pasinaudoję „Kauno tiltai“ didžiąją susitikimo dalį užtikrintai pirmavo ir mačo pabaigoje, apsigynusi nuo varžovų apgulties, išsaugojo pergalę rezultatu 82:78.
Įtempti „Verslo“ lygos aštuntfinaliai išnaudojo maksimalų rungtynių skaičių
2018-03-29
KKML „Verslo“ lygos atkrintamosios varžybos startavo kaip niekad atkakliomis aštuntfinalių serijomis. Visoms joms prireikė maksimalaus rungtynių skaičiaus.
Triuškinantį pranašumą išbarsčiusiu „Naftelf-Nowaco“ sezoną išgelbėjo po pratęsimo
2018-03-22
„Visiškai nėra pasiteisinimų...“ – po beprotiškų rungtynių galvą purtė sveiką kailį išnešusios komandos vadovas Tadas Pranevičius. „Naftel-Nowaco“ trečio kėlinio pabaigoje skaičiavo triuškinančią 24 taškų persvarą (64:40), tačiau iki ketvirto kėlinio vidurio sužaidė tiesiog tragišką atkarpą 4:30, po kurios „CarProLT-Host1Plus“ jau buvo priekyje (70:68).
Ribikausko ir Valaičio surinktas 71 naudingumo balas pranoko KUN&KAMS ekipą
2018-03-16
Kernius Ribikauskas ir Martynas Valaitis kartu pelnė 56 taškus, atkovojo 25 kamuolius bei surinko daugiau naudingumo balų nei visa varžovų komanda – 71!
Tiksliai žaidusi „Topcolor&RePlaza“ pranoko „Auto Elektrą“
2018-03-16
Jei viename Kauno kolegijos pastato gale KUN&KAMS ir „Legamos“ akistata atitiko atkrintamųjų varžybų kovinę dvasią, tai didžiojoje salėje „Verslo“ lygos aštuntfinalyje susitikę „Topcolor&RePlaza“ bei „Auto Elektra“ žaidėjai rungtyniavo lyg geri draugeliai.
Aštuonios „Verslo“ lygos komandos išgyvena įdomiausią sezono etapą – aštuntfinalius