2000 m.

Naujienos / Verslo lyga

Vos 34 taškus sukrapštę „Kauno tiltai“ neprilygo „Eurai“
2018-01-16
Prasčiausias rungtynes šį sezoną sužaidę „Kauno tiltai“ į „Euros“ krepšį sugebėjo įmesti vos 34 taškus. Jei ne krūva iš po krepšio pramestų svečių metimų, skirtumas galėjo būti ir kur kas didesnis, tačiau jis ir taip buvo pakankamai solidus – 70:34.
„Verslo“ lygos B diviziono lyderių akistata: „Legama“ nubloškė „CarProLT-Host1Plus“ keturiasdešimt vieno taško skirtumu
2018-01-11
Su geru nusiteikimu ir žaidimo tempu rungtyniavę „Legamos“ krepšininkai užklupo varžovus jų pačių salėje kiek sutrikusius. „CarProLT-Host1Plus“ antrajame kėlinyje dar rodė nagus, kuomet lygino rezultatą 21:21, tačiau vėliau svečiai nuskuodė į priekį nepavejamai.
Verslo lygoje - užtikrinta „Intermedix Lietuva“ pergalė
2018-01-09
Antradienio vakarą tikrą tritaškių šou surengusi „Intermedix Lietuva“ ekipa Kauno kolegijos sporto salėje rezultatu 71:99 nesunkiai palaužė „Teltonika“.
„Naftelf-Nowaco“ ir „Euros“ akistatoje – lygiavertė kova su pratęsimu
2017-12-03
Viena kitos vertos komandos išsiskyrė tik po papildomų penkių minučių. „Verslo“ lygos A diviziono rungtynėse „Naftelf-Nowaco“ išplėšė pratęsimą, o vėliau ir pergalę prieš „Eurą“ 71:68.
Nenuilstantys „ARV auto“ surado pergalę prieš KESKO SENUKAI
2017-11-28
KESKO SENUKAI komandos planus įsitvirtinti „Verslo“ lygos B diviziono geriausiųjų ketvertuke sugriovė pagirtinas „ARV auto“ pasirodymas. Kaip reikiant šeimininkus pristabdę „ARV auto“ krepšininkai svečiuose 63:52 iškovojo pelnytą pergalę ir dar labiau užaštrino kovą B diviziono komandų lenktynėse.
28 taškų skirtumu kėlinį pralaimėjusi „Eura“ nusileido „Extradent-Verslo“ ekipai
2017-11-27
Antrąjį rungtynių kėlinį net 28 taškų skirtumu pralaimėjusi „Eura“ komanda po ilgosios pertraukos nebesugebėjo prisivyti „Extradent-Verslo“ ekipos ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą Verslo lygoje rezultatu 97:84.
Trečioji „CarPro LT-Host1Plus“ pergalė iš eilės – 20-ies taškų skirtumu
2017-11-23
„Verslo“ lygos B divizione pagreitį įgauna „CarPro LT-Host1Plus“ ekipa, ketvirtadienį iškovojusi jau trečią pergalę iš eilės. „CarPro LT-Host1Plus“ rezultatu 71:51 nukovė išsiblaškiusią BESK kompaniją ir pratęsė triuškinančių pergalių seriją. Prieš tai 79:57 buvo įveikta „Auto Elektra“, o 85:50 – „Intermedix Lietuva“.
Grigaičio naudingo žaidimo ir Naruševičiaus tritaškių vedina „Imlitex Holdings“ pranoko „Lietuviškus patiekalus“
2017-11-08
„Verslo“ lygoje – neabejotina „Imlitex Holdings“ ekipos pergalė prieš praėjusio sezono finale ją nuskriaudusius „Lietuviškus patiekalus“. Vicečempionai antrąją pergalę įsirašė įtikinamu rezultatu 86:64.
„CarPro LT-Host1Plus“ puolimo banga garantavo triuškinančią pergalę
2017-11-08
Kaip iš natų žaidusi „CarPro LT-Host1Plus“ užsižymėjo pirmą pergalę „Verslo“ lygos B divizione. Svečiai net 85:50 sutriuškino „Intermedix Lietuva“ krepšininkus. Blankiai atrodžiusių šeimininkų atakas keitė žymiai sėkmingesni svečių antpuoliai, po kurių „Intermedix Lietuva“ žaidėjams teliko skėsčioti rankomis.
JOLDIJOS debiutą apkartino kita „Verslo“ lygos naujokė – „Teltonika“
2017-11-07
KKML „Verslo“ lygos naujokų akistatoje – įtikinama „Teltonikos“ pergalė prieš JOLDIJĄ rezultatu 86:45. „Teltonika“ nutraukė trijų nesėkmių seriją ir iškovojo pirmąją pergalę, tuo tarpu JOLDIJA po debiutinių rungtynių įsitikino, jog lengvų šansų negaus netgi iš silpnesnių čempionato dalyvių.