Lygos

Naujienos / Savaitgalio krepšinio lyga

Įsibėgėjusioje „Savaitgalio“ Pavasario lygoje – antrojo etapo kovos
2020-07-03
Birželio vidury atnaujintas „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionatas netruko žengti jau į II-ojo etapo stadiją. Sužaidus pusę sezono rungtynių galima išskirti ir komandų pajėgumus.
Azarto nepraradusi „Savaitgalio“ Pavasario lyga grįžo!
2020-06-15
Daugiau nei tris mėnesius pristabdytas KKML „Savaitgalio“ Pavasario lygos čempionatas sugrįžta nuo birželio 15 dienos!
„Savaitgalio“ Pavasario lyga įgauna pagreitį (foto, video reportažas)
2020-02-17
„Savaitgalio“ Pavasario lygos susitikimai vyko jau antrąjį savaitgalį, tad ant parketo spėjo išbėgti visos čempionate dalyvaujančios komandos. Vasario 14-16 dienomis buvo sužaisti aštuoni susitikimai, tad jūsų dėmesiui trumpos foto ir video rungtynių apžvalgos.
Šį savaitgalį startuoja „Savaitgalio“ Pavasario lygos čempionatas!
2020-02-07
Vasario 8-9 dienomis bus sužaisti pirmieji „Savaitgalio“ Pavasario lygos mačai.
Iš sosto nepajudinami A. Puškino gimnazijos krepšininkai ketvirtą sezoną paeiliui tapo „Savaitgalio“ lygos čempionais
2020-02-03
A. Puškino gimnazija ketvirtą sezoną paeiliui triumfavo „Savaitgalio“ lygos Rudens-Žiemos čempionate. Po pernai pralaimėto finalo „Abela“ alkūnėmis yrėsi revanšo link, tačiau lemiamomis minutėmis pritrūko sėkmės, o baudų metimais rezultatą persvėrę čempionai džiaugėsi jau ketvirtąja čempionų taure.
„No Name“ ketvirtu bandymu iškovojo pirmuosius bronzos medalius
2020-02-01
Vasario 1 d. vykusiame „Savaitgalio“ lygos Rudens-Žiemos čempionato finale trečioji vieta atiteko „No Name“ komandai, kuriai tai buvo pirmieji medaliai per penkerius gyvavimo metus. Taip „No Name“ perrašė komandos istoriją, kuri prieš tai klostėsi itin kontrastingai: 2016, 2017 ir 2019 metais ekipa žaidė dėl bronzos medalių, tačiau visus tris sykius nusileisdavo varžovams bei likdavo prizininkų papėdėje.
Po pusfinalio batalijų – aiškūs „Savaitgalio“ lygos finalininkai!
2020-01-26
Sekmadienį sužaidus antrąsias „Savaitgalio“ lygos pusfinalių rungtynes išaiškėjo vasario 1 d. vyksiančio finalo dalyviai. Kaip ir pernai, dėl čempionų taurės rungsis „Abela“ ir A. Puškino gimnazija. Pastaroji sieks jau ketvirtojo titulo iš eilės! Praėjusio sezono finalą A. Puškino gimnazija laimėjo rezultatu 75:69.
Pusiaukelė į finalą: favoritams nusileisti neketinanti „No Name“ ir čempioniškai atrodanti A. Puškino gimnazija
2020-01-25
Šeštadienį buvo sužaisti pirmieji „Savaitgalio“ lygos pusfinalių susitikimai, kurie padėjo pamatus spėlionėms, kurios komandos sugebės žengti į didįjį finalą.
„Savaitgalio“ lygos ketvirtfinaliuose – lyderių dominavimas ir stiprus „No Name“ žygis link finalo ketverto
2020-01-20
„Savaitgalio“ lygoje sausio 18-19 dienomis buvo sužaistas komandoms bene svarbiausias sezono etapas – ketvirtfinaliai, po kurių vienos ekipos džiaugėsi kelialapiais į finalinį ketvertą, kitos užbaigė pasirodymą čempionate.
Negailestingame „Savaitgalio“ lygos etape iš tolimesnių kovų pasitraukė aštuonios komandos
2020-01-13
Praeitą savaitgalį buvo sužaisti „Savaitgalio“ lygos aštuntfinalių susitikimai, po kurių pusę komandų su džiaugsmu keliauja į tolimesnį etapą, o lygiai tiek pat ekipų turėjo susitaikyti su čempionato pabaiga.