Naujienos / Savaitgalio krepšinio lyga

Jau devintą sezoną startuojanti „Savaitgalio“ lyga skelbia komandų registraciją!
2019-09-02
Didelio populiarumo sulaukusi KKML „Savaitgalio“ lyga jau devintą sezoną kviečia komandas dalyvauti vienoje įdomiausių krepšinio mėgėjų lygų. Pirmą spalio savaitgalį startuosiantis čempionatas jau laukia norinčių registruotis!
„Sigis atvirkščiai“ džiūgauja – šios kompanijos rankose pirmasis „Savaitgalio“ lygos auksas!
2019-05-25
Gegužės 25 dieną vykusiame „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato finale „Sigis atvirkščiai“ rezultatu 96:91 įrodė jėgą prieš „UKG Stadionas“ krepšininkus ir pirmąkart komandos istorijoje tapo lygos čempionais. „UKG Stadionas“ ekipai tai buvo taip pat pirmasis finalas.
„ARV auto“ sėkmingą sezoną užtvirtino „Savaigalio“ lygos bronzos medaliais
2019-05-25
„Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato bronzos medaliais džiaugėsi „ARV auto“ krepšininkai, klampiose mažojo finalo rungtynėse 89:85 palaužę A. Puškino gimnazijos atstovus. „ARV auto“ šviežesnį puolimą palaikė taiklūs tritaškiai, kurių komanda sumetė 15, kai tuo tarpu varžovai – tik 5.
„Savaitgalio“ lygos finalininkai – įspūdingą pergalę fiksavęs „UKG Stadionas“ bei su čempionais susitvarkęs „Sigis atvirkščiai“
2019-05-19
Įspūdingą rezultatą antrose pusfinalio rungtynėse užfiksavusi „UKG Stadionas“ komanda net 96:52 sutriuškino „ARV auto“ ir su kaupu anuliavo po pirmojo mūšio turėtą keturių taškų deficitą.
„Savaitgalio“ lygos ketvirtfinalio etapas neapsiėjo be staigmenų – krito reguliaraus sezono lyderis
2019-05-13
Sekmadienį buvo sužaistas „Savaitgalio“ lygos ketvirtfinalio etapas, kuriame iš vienerių rungtynių sprendėsi aštuonių komandų likimas. Bene svarbiausią sezono etapą laimėjusios keturios komandos toliau varžysis dėl medalių, likusioms – sezonas baigtas.
„Savaitgalio“ lygos aštuntfinaliuose – įtikinamas pergales keitė išprakaituotos
2019-05-05
Sekmadienį startavo „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato atkrintamosios varžybos. Aštuntfinaliuose susitiko po reguliaraus sezono 5-12 vietas užėmusios komandos. Du pirmieji susitikimai baigėsi įtikinamomis pergalėmis, tačiau du vėlesni pateikė kur kas didesnę intrigą.
Finišavo „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato reguliarusis sezonas. Kokios atkrintamųjų poros?
2019-04-29
Paskutinį balandžio savaitgalį finišavo „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato grupės varžybos, po kurių keturios ekipos baigė pasirodymą šiame sezone, o likusios dvylika išsiskirstė kelialapius į atkrintamąsias varžybas.
„Savaitgalio“ lygoje – I-ojo etapo pabaiga
2019-03-24
Praėjusį savaitgalį buvo sužaisti paskutiniai „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato I-ojo reguliaraus sezono etapo susitikimai, po kurių šešiolika komandų pagal pajėgumą pasiskirstė į dvi naujas grupes: dėl 1-8 ir dėl 9-16 vietų.
Startuoja „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionatas: įpykusios „No Name“ ir „Sigis atvirkščiai“ ruošia bombas
2019-02-08
Šį savaitgalį startuoja „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionatas, kurį penktadienio vakarą „atidarys“ „Partizanai“ ir „UKG Stadionas“ komandų akistata. Šeštadienį bus sužaistos dar dvejos, sekmadienį – net penkerios rungtynės, ir taip šešiolika komandų įsiūbuos naująjį čempionatą.
A. Puškino gimnazija trečiąkart paeiliui triumfuoja „Savaitgalio“ lygos čempionate!
2019-02-04
Su dviem A. Puškino gimnazijos bokštais nesusitvarkiusi „Abela“ „Savaitgalio“ lygos didžiajame finale turėjo pripažinti oponentų pergalę rezultatu 75:69. Arūnas Budrys kartu su Justinu Leitanu pelnė 47 taškus, atkovojo 21 kamuolį ir nukalė jau trečią aukso medalį „Savaitgalio“ lygos čempionate.