Lygos

Naujienos / Savaitgalio krepšinio lyga

„Savaitgalio“ Pavasario lyga įgauna pagreitį (foto, video reportažas)
2020-02-17
„Savaitgalio“ Pavasario lygos susitikimai vyko jau antrąjį savaitgalį, tad ant parketo spėjo išbėgti visos čempionate dalyvaujančios komandos. Vasario 14-16 dienomis buvo sužaisti aštuoni susitikimai, tad jūsų dėmesiui trumpos foto ir video rungtynių apžvalgos.
Šį savaitgalį startuoja „Savaitgalio“ Pavasario lygos čempionatas!
2020-02-07
Vasario 8-9 dienomis bus sužaisti pirmieji „Savaitgalio“ Pavasario lygos mačai.
Iš sosto nepajudinami A. Puškino gimnazijos krepšininkai ketvirtą sezoną paeiliui tapo „Savaitgalio“ lygos čempionais
2020-02-03
A. Puškino gimnazija ketvirtą sezoną paeiliui triumfavo „Savaitgalio“ lygos Rudens-Žiemos čempionate. Po pernai pralaimėto finalo „Abela“ alkūnėmis yrėsi revanšo link, tačiau lemiamomis minutėmis pritrūko sėkmės, o baudų metimais rezultatą persvėrę čempionai džiaugėsi jau ketvirtąja čempionų taure.
„No Name“ ketvirtu bandymu iškovojo pirmuosius bronzos medalius
2020-02-01
Vasario 1 d. vykusiame „Savaitgalio“ lygos Rudens-Žiemos čempionato finale trečioji vieta atiteko „No Name“ komandai, kuriai tai buvo pirmieji medaliai per penkerius gyvavimo metus. Taip „No Name“ perrašė komandos istoriją, kuri prieš tai klostėsi itin kontrastingai: 2016, 2017 ir 2019 metais ekipa žaidė dėl bronzos medalių, tačiau visus tris sykius nusileisdavo varžovams bei likdavo prizininkų papėdėje.
Po pusfinalio batalijų – aiškūs „Savaitgalio“ lygos finalininkai!
2020-01-26
Sekmadienį sužaidus antrąsias „Savaitgalio“ lygos pusfinalių rungtynes išaiškėjo vasario 1 d. vyksiančio finalo dalyviai. Kaip ir pernai, dėl čempionų taurės rungsis „Abela“ ir A. Puškino gimnazija. Pastaroji sieks jau ketvirtojo titulo iš eilės! Praėjusio sezono finalą A. Puškino gimnazija laimėjo rezultatu 75:69.
Pusiaukelė į finalą: favoritams nusileisti neketinanti „No Name“ ir čempioniškai atrodanti A. Puškino gimnazija
2020-01-25
Šeštadienį buvo sužaisti pirmieji „Savaitgalio“ lygos pusfinalių susitikimai, kurie padėjo pamatus spėlionėms, kurios komandos sugebės žengti į didįjį finalą.
„Savaitgalio“ lygos ketvirtfinaliuose – lyderių dominavimas ir stiprus „No Name“ žygis link finalo ketverto
2020-01-20
„Savaitgalio“ lygoje sausio 18-19 dienomis buvo sužaistas komandoms bene svarbiausias sezono etapas – ketvirtfinaliai, po kurių vienos ekipos džiaugėsi kelialapiais į finalinį ketvertą, kitos užbaigė pasirodymą čempionate.
Negailestingame „Savaitgalio“ lygos etape iš tolimesnių kovų pasitraukė aštuonios komandos
2020-01-13
Praeitą savaitgalį buvo sužaisti „Savaitgalio“ lygos aštuntfinalių susitikimai, po kurių pusę komandų su džiaugsmu keliauja į tolimesnį etapą, o lygiai tiek pat ekipų turėjo susitaikyti su čempionato pabaiga.
Finišavo „Savaitgalio“ lygos reguliarusis sezonas! (aštuntfinalių poros)
2019-12-23
Gruodžio 20-22 dienomis buvo sužaisti paskutiniai „Savaitgalio“ lygos grupės etapo susitikimai, po kurių paaiškėjo, kurios komandos ir iš kokių pozicijų startuos antrąjį sausio savaitgalį prasidėsiančiame aštuntfinalio etape.
Prieš šventes finišuosiantis „Savaitgalio“ lygos reguliarusis sezonas naujaisiais metais grįš jau atkrintamosiomis varžybomis! (foto, video)
2019-12-16
Prieš pat šventinę savaitę finišuos „Savaitgalio“ lygos reguliarusis sezonas, o jau 2020 metų pradžioje čempionato kovos tęsis atkrintamosiose varžybose, tačiau iki šiol vis dar nėra aiškūs komandų išsidėstymai turnyrinėje lentelėje. Visi taškai galutinai susidėlios po paskutiniojo turo – gruodžio 20-22 dienomis bus sužaista net 13 likusių grupės varžybų etapo rungtynių.