Lygos

Naujienos / Kitos KKML naujienos

TOP 10: Geriausi šio sezono visų lygų žaidėjai ir kiti lyderiai
2020-03-30
Krepšinio gyvenimą sustabdžius nenumatytoms aplinkybėms, sustingo ir rezultatai, ir situacija turnyrinėse lentelėse, o krepšininkai vis dar nežino, kada ir ar galės grįžti į aikšteles. Kaip bebūtų, didžioji dalis sezono jau buvo nueita, statistika - užfiksuota, tad galime apžvelgti, kam iki šiol aikštėje sekėsi geriausiai.
KKML Viktorina II: svečiai iš Šiaulių, ryškiausios pavardės ir kiti įdomūs klausimai
2020-03-26
Kad užsitęsusią pertrauką krepšinyje leisti būtų smagiau, paruošėme dešimt istorinių ir kiek netikėtų faktų iš KKML gyvenimo. Koks esate mėgėjų krepšinio ekspertas?
Viktorina! Ar žinosite šiuos istorinius ir neįprastus faktus apie KKML?
2020-03-23
Kad užsitęsusią pertrauką krepšinyje leisti būtų smagiau, paruošėme dešimt istorinių ir kiek netikėtų faktų iš KKML gyvenimo. Koks esate mėgėjų krepšinio ekspertas?
Jei KKML sezonas finišuotų dabar..?
2020-03-16
Pasaulyje išsikerojęs virusas kaip reikiant pakoregavo žmonių kasdienį gyvenimą. Drąstiškai situacija pasikėtė ir sporto bei krepšinio gyvenime – stipriausios pasaulio lygos įšaldė sezonus keliems mėnesiams, kitos nusprendė nelaukti geresnio rytojaus ir visai nutraukė pirmenybes, paskelbė nugalėtojus bei prizininkus.
KKML čempionatas laikinai stabdomas
2020-03-13
Dėl susiklosčiusios situacijos, LR Vyriausybės priimtų sprendimų ir rekomendacijų dėl viruso COVID-19 plitimo, stabdome kovo 13 - balandžio 13 dienomis vyksiančias KKML čempionatų rungtynes.
Lietuvos studentų krepšinio lygoje artėja III-ojo etapo susitikimai!
2020-02-13
LSKL čempionate artėja III-ojo etapo susitikimai!
Kauno krepšinio teisėjų mokykla kviečia mokytis teisėjauti!
2019-12-06
Jau antrus metus savo veiklą tęsią Kauno krepšinio teisėjų mokykla, kuri kviečia mokytis teisėjauti visus norinčius krepšinio entuziastus. Mokymai prasidės gruodžio mėnesį ir tęsis iki sezono pabaigos.
KKML čempionatuose daugėja pirmąsias pergales iškovojusių komandų
2019-12-06
Pastarosiomis dienomis KKML čempionatuose pergales skynė komandos, iki tol šiame sezone turėjusios pralaimėjimų ruožą. Pavyzdžiui, šią savaitę pirmąsias pergales C lygos čempionate nuskynė trys komandos.