Lygos

Naujienos / Kitos KKML naujienos

Lietuvos studentų krepšinio lygoje artėja III-ojo etapo susitikimai!
2020-02-13
LSKL čempionate artėja III-ojo etapo susitikimai!
Kauno krepšinio teisėjų mokykla kviečia mokytis teisėjauti!
2019-12-06
Jau antrus metus savo veiklą tęsią Kauno krepšinio teisėjų mokykla, kuri kviečia mokytis teisėjauti visus norinčius krepšinio entuziastus. Mokymai prasidės gruodžio mėnesį ir tęsis iki sezono pabaigos.
KKML čempionatuose daugėja pirmąsias pergales iškovojusių komandų
2019-12-06
Pastarosiomis dienomis KKML čempionatuose pergales skynė komandos, iki tol šiame sezone turėjusios pralaimėjimų ruožą. Pavyzdžiui, šią savaitę pirmąsias pergales C lygos čempionate nuskynė trys komandos.
KKML prie kolektyvo kviečia prisijungti praktinių įgūdžių turinčius krepšinio teisėjus
2019-10-02
Kauno krepšinio mėgėjų lyga (KKML) įsibėgėjus naujam sezonui, kviečia į puikaus kolektyvo gretas įsilieti naujus krepšinio teisėjus.
Tęsiasi registracija į pagrindinius 2019-2020 m. sezono čempionatus!
2019-09-26
Sveiki sugrįžę į krepšinio aikšteles! Kauno krepšinio mėgėjų lyga skelbia jau 28-ojo sezono sezono startą ir kviečia komandas registruotis į įvairaus pajėgumo čempionatus.
KKML kviečia prisijungti naujus krepšinio teisėjus ir sekretoriato darbuotojus
2019-09-23
Kauno krepšinio mėgėjų lyga (KKML) ruošdamasi naujam sezonui, kviečia į puikaus kolektyvo gretas įsilieti naujus krepšinio teisėjus ir sekretoriato darbuotojus. Jau turintys praktinio darbo įgūdžių krepšinio teisėjai ar sekretorės (-iai) po pokalbio ir praktinio patikrinimo gali būti iškarto priimti darbui naujame sezone, o mažiau patyrusiems ar tiesiog norintiems išmokti šio amato bus organizuojami mokymai.
„Perkūno“ krepšinio mokykla kviečia sportuoti vaikus ir jaunimą!
2019-09-04
Rekordinį praėjusį sezoną turėjusi krepšinio mokykla „Perkūnas“ dar didesnių iššūkių tikisi naujame 2019-2020 m. sezone. Tad jei nori žaisti krepšinį, ilgai nesvarstyk – prisijunk prie „Perkūno“!
Gražiausi 2018-2019 m. sezono epizodai! (VIDEO)
2019-09-02
Nekantraudami pradėti naują sezoną, kviečiame pasižvalgyti, kokie įsimintiniausi epizodai buvo užfiksuoti praėjusiame sezone. Tikimės, jog ir šįmet krepšinio aikštelėse netrūks efektingų epizodų, įsimintinų pergalių ir geros nuotaikos.