Naujienos / "Kauno dienos" taurių turnyrai

Finišas! 2018-2019 m. sezoną užbaigė „Kauno dienos“ moksleivių turnyras, kuriame triumfavo „Tornado“ auklėtiniai
2019-06-11
Kauno krepšinio mėgėjų lygos 2018-2019 metų sezonas finišavo puikia „Kauno dienos“ moksleivių taurės finaline dvikova tarp „Tornado“ ir „Snaiperio“ komandų.
Varžovus neutralizavusi „Sporto manija“ tapo „Kauno dienos“ taurės turnyro čempione
2019-06-01
„Sporto manija“ triumfavo „Kauno dienos“ turnyro finale, rezultatu 104:86 nukovusi „Hegelmann Litauen“. 27 taškus pelnęs Paulius Kleiza visus juos sumetė tritaškiais ir tai darė neįtikėtinu taiklumu – 9 iš 11!
Fenomenalus Makauskas „Tornadui“ dovanojo „Kauno dienos“ turnyro bronzą
2019-05-31
10 iš 13 tritaškių pataikęs Matas Makauskas „Labor-Galera“ komandai atseikėjo 41 tašką ir „Kauno dienos“ turnyro mažajame finale atvedė „Tornado“ KM-Fudo ekipą į pergalę rezultatu 103:82.
„Kauno dienos“ turnyras sugrįžta! Skelbiama registracija į jau 45-ąjį turnyrą
2019-04-26
„Kauno dienos“ dienraščio redakcija kartu su Kauno krepšinio mėgėjų lyga (KKML) tęsia bendradarbiavimą ir jau 45-ąjį kartą kviečia krepšinio mėgėjus dalyvauti tradiciniame turnyre bei kovoti dėl dienraščio įsteigtos taurės.
„Sporto manija“ KKML sezoną užbaigė triumfuodama „Kauno dienos“ Mažosios taurės turnyre
2015-06-10
Sulyg „Sporto manijos“ triumfu „Kauno dienos“ Mažosios taurės turnyre finišavo Kauno krepšinio mėgėjų lygos 2014/2015 m. sezonas. Finalinėse rungtynėse žaidimo tempą diktavusi „Sporto manija“ 80:72 įrodė pranašumą prieš BC „Sporto fėja - Detagama“ krepšininkus. Turnyro bronzos medalius iškovojo KM „Perkūnas-Vytrita“ jaunimas, rezultatu 85:75 aplenkęs Kauno oro uostas & DNC ekipą.
Kovingumą pademonstravęs KM „Perkūnas-Vytrita“ jaunimas iškovojo bronzos medalius
2015-06-10
„Kauno dienos“ Mažosios taurės turnyro bronzos medalius iškovojo KM „Perkūnas-Vytrita“ jaunimas, rezultatu 85:75 aplenkęs Kauno oro uostas & DNC ekipą. Ryčio Anskaičio auklėtiniai sugebėjo permainingų rungtynių pabaigoje žengti priekyje ir apsaugoti savo krepšį nuo grėsmę iki paskutinių akimirkų kėlusių varžovų.
Finalo pratęsimą sausai laimėjęs „Autodylas-Darbiečiai“ iškovojo „Kauno dienos“ Didžiąją taurę
2015-06-05
„Kauno dienos“ Didžiosios taurės finale „Autodylas-Darbiečiai“ ir „Panemunė“ paruošė tikrą krepšinio desertą. Atkaklioje dvikovoje pritrūkus pagrindinio laiko, nugalėtojas sprendėsi pratęsimo metu. Per papildomas penkias minutes visiškai neutralizavusi Panemunės puolimą, pergalę rezultatu 90:76 šventė „Autodylas-Darbiečiai“ ekipa.
„Sporto manija“ pranoko blankiai bronziniame finale atrodžiusią „Omegą“
2015-06-05
„Kauno dienos“ Didžiosios taurės bronzinio finalo metu vos penkiese žaidę „Omegos“ krepšininkai „Sporto manijai“ rimčiau pasipriešino tik du kėlinius. Ganėtinai ilgesnį atsarginių žaidėjuo suolelį turėjusi „Sporto manija“ po ilgosios pertraukos į priekį spruko neatsigręždama, o galutinis rezultatas skelbė daugiau nei įtikinamą pergalę 125:81.
Ketvirtadienio pusfinalių bumas išaiškino „Kauno dienos“ taurių finalo dalyvius
2015-06-03
Paskutines kovas pasiekė ir sezono pabaigą simbolizuojantys „Kauno dienos“ taurių turnyrai. Ketvirtadienį buvo sužaisti visi pusfinalio mačai, po kurių išaiškėjo tiek Mažosios, tiek Didžiosios taurės finalo dalyviai.
BC „Sporto Fėja-Detagama“ „Tornado“ KM-Bonum Signum jauniams įrašė pirmąją nesėkmę
2015-05-25
„Kauno dienos“ Mažosios taurės turnyro B pogrupio lyderių akistatoje po nuožmios kovos BC „Sporto Fėja-Detagama“ (3-0) 80:73 įveikė „Tornado“ KM-Bonum Signum ekipą (3-1). Donato Mikulevičiaus auklėtiniai trečiajame kėlinyje turėjo net aštuoniolikos taškų deficitą, tačiau varžovams lengvos pergalės nežadėjo iki pat finalinės sirenos.