Naujienos / Interviu

#APIE: VDU-2 trenerio Arūno Juknevičiaus mintys apie komandos trūkumus, galimybes ir trenerio darbą
2017-03-14
Šį sezoną iškovojusi septynias pergales ir tiek pat pralaimėjimų reguliariajame sezone patyrusi „VDU-2“ ekipa KKML A lygoje turi vienintelį tikslą - iškovoti medalius. #APIE rubrikoje vyr. komandos trenerio Arūno Juknevičiaus mintys apie komandos trūkumus, galimybes ir trenerio darbą.
#APIE Puikią formą demonstruojanti „Kauno kolegija“
2017-03-07
Kauno kolegijos komanda stebina varžovus savo žaidimu ir demonstruoja puikią formą. Iš pagrindų šį sezoną pasikeitusi komanda reguliariajame sezone užėmė antrąją vietą ir atkrintamąsias pasitinka labai geromis nuotaikomis. Rubrikoje APIE rezultatyviausias šio sezono komandos žaidėjas Justas Janulis ir vyriausiasis komandos treneris Rolandas Rakutis.
#APIE Brandų krepšinį demonstruojanti „Basement“ ekipa
2017-02-18
Kauno krepšinio mėgėjų lyga ir toliau tęsia rubriką #APIE, kurioje šįkart pristatome A lygoje rungtyniaujančia „Basement“ ekipą.
#APIE: Rokas Puikys apie A lygos naujokę „BalduSandelis.lt“ ekipą
2017-02-10
#APIE rubrikoje - savo komandos istoriją tik pradedanti kurti „BalduSandelis.lt“ ekipa! Rokas Puikys papasakojo apie savo komandą ir jos viziją!
#APIE rubrikoje – ilgametė UNITED „chebra“
2017-02-03
KKML lyga toliau tęsia rubriką #APIE, kurioje pristatome mūsų lygą ir jos komandas. Šį kartą susipažinsime su jau beveik dešimtmetį lygoje rungtyniaujančia „UNITED“ ekipa. Treneris, vadovas ir žaidėjas Marius Lebedys papasakojo apie savo komandos vizija ir tikslus.
KKML pristato naują rubriką #APIE. Pirmoji pažintis su A lygoje rungtyniaujančia SK „Minbra“ ekipa (video)
2017-01-25
KKML pristato naują rubriką pavadinimu „APIE“, kurioje pristatysime pačią lygą ir jos komandas. Pirmoji mūsų rubrikos dėmesio sulaukusi ekipa – A lygoje rungtyniaujanti SK „Minbra“ komanda. Ekipos treneris ir vadovas Bronislavas Sabeckas pasidalino mintimis apie komandos tikslus, sezoną ir visos ekipos istoriją.
Krepšinis atgijo „Saulės“ gimnazijoje (interviu)
2016-03-01
Prieš savaitę finišavo didelio populiarumo sulaukęs Bendrojo lavinimo mokyklų (BLM) čempionatas, pasižymėjęs jaunatviška energija ir veržlumu. Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) organizuojamame turnyre keletą mėnesių varžėsi aštuonios Kauno miesto gimnazijų komandos, tačiau triumfu galėjo mėgautis tik viena. Ir šįmet tai padarė „Saulės“ gimnazijos komanda.
KKML Garbės Prezidentas Židrūnas Garšva: aikštelėje lyderis nėra tas, kuris pelno daugiausiai taškų
2015-02-27
Įsibėgėjus C lygos II-ajam etapui kalbamės su Kauno krepšinio mėgėjų lygos Garbės Prezidentu Židrūnu Garšva. Šį sezoną lygoje startavusios „Socdemų“ komandos treneris dalinasi mintimis ne tik apie turnyrinės lentelės pokyčius lygoje, bet ir apie KKML bendruomenės augimą.
A. Dobilas: „Mano tikslas – teisėjauti Kurčiųjų Pasaulio čempionatuose ir Olimpinėse varžybose“ (interviu)
2015-01-18
Interviu rubrikoje pristatome pokalbį su vienu iš Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) teisėju Alvydu Dobilu. Buvęs krepšininkas, o dabar rungtynių arbitras – kurčias, tačiau ši negalia krepšinį mylinčiam Alvydui anaiptol netrukdo siekti aukštumų šioje srityje.
A lygos „juodasis arkliukas“ – „LSU-Atleto 2“ krepšininkai (interviu)
2014-04-16
Laimono Eglinsko auklėtiniai 2013-2014 metų A lygos sezoną pradėjo itin nesėkmingai – pralaimėjo keturias pirmąsias savo rungtynes ir užėmė vieną iš apatinių turnyrinės lentelės pozicijų. Vis tik, kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo tyla prieš audrą – sustygavę savo žaidimą studentai pergale džiaugtis daugiau niekam neleido, užkopė į pačią turnyrinės lentelės viršūnę ir atkrintamųjų varžybų etapą pradės turėdami geriausias pozicijas.