SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

KKML šokėjos
KKML šokėjos
2003 m.
2003 m.

Naujienos / Bendruomenių lyga

Bendruomenių lygos finale triumfavo „Dainava-AKSA“
2018-03-25
Kovo 25 dieną vykusiame Bendruomenių lygos finale „Dainava-AKSA“ atsirevanšavo „Sargėnams-Jargalai“ už pralaimėjimą praėjusio sezono finiše. Reguliaraus sezono lyderiai susikaupė paskutiniam sezono žygiui ir finaliniame mūšyje pasiekė pergalę rezultatu 61:52.
Bendruomenių lygos finale – pernykčiai dalyviai: „Dainava-AKSA“ ir „Sargėnai-Jargala“
2018-03-11
Po nuožmaus pusfinalio etapo į Bendruomenių lygos finalą žengė „Dainava-AKSA“ ir „Sargėnai-Jargala“ komandos. Pernai metų finalininkai vėl kausis dėl čempionų titulo, tik šįkart „Sargėnai-Jargala“ sieks jį apginti, o „Dainava-AKSA“ mėgins atsirevanšuoti už nesėkmę pernykščiame finale.
Bendruomenių lygoje „Dainava-AKSA“ ir „Sargėnai-Jargala“ išlygino pusfinalių serijas
2018-03-03
Bendruomenių lygos pusfinalininkai lengvai skirstytis neketina. Šeštadienį serijos rezultatą prieš „Žaliakalnį-Padangyną“ išlygino „Dainava-AKSA“ (65:53), o kitose rungtynėse „Sargėnai-Jargala“ 71:69 palaužė BC „Spurtą-Madrid“ ir taip pat pratęsė pusfinalį dar vienerioms rungtynėms.
Bendruomenių lygoje startavo ilgai lauktas pusfinalio etapas
2018-02-25
Nors Bendruomenių lygos kovos į krepšinio aikštę grįžo po ganėtinai ilgos pertraukos, „Žaliakalnio-Padangyno“ lyderis Mindaugas Markevičius sportinės formos anaiptol neprarado.
Bendruomenių lygoje išaiškėjo trys finalo ketverto dalyviai
2018-01-27
Sausio 27-ąją Bendruomenių lygoje išaiškėjo jau trys finalo ketverto dalyviai. Kelialapius į pusfinalius iškovojo Dainava-AKSA, Žaliakalnis-Padangynas ir BC Spurtas-Madrid. Visoms šioms komandoms ketvirtfinalio etapas susiklostė kaip įmanoma trumpiau – užteko dviejų susitikimų. Tuo tarpu savaitę vėliau ketvirtfinalio etapą pradėję Vieningo Kauno ir Sargėnai-Jargala krepšininkai pirmoje akistatoje varžėsi itin atkakliai. 
Bendruomenių lygos ketvirtfinalių startą puošė Dainavos paskutinių sekundžių pergalė ir Markevičiaus „turbo“ pasirodymas
2018-01-21
Bendruomenių lygoje startavo atkrintamųjų varžybų kovos. Ketvirtfinalio etape iki dviejų pergalių buvo sužaisti pirmieji trys susitikimai: Žaliakalnis-Padangynas nukovė Didvyrius, BC Spurtas-Madrid klampiose rungtynėse išsigelbėjo iš BESK gniaužtų, o Senamiestis-Aleksotas apmaudžiai atidavė pergalę Dainavai.
Bendruomenių lygoje finišavo reguliaraus sezono etapas
2018-01-14
Sausio antrąjį savaitgalį buvo sužaisti paskutinieji Bendruomenių lygos reguliaraus sezono susitikimai. Dauguma jų baigtys didelės įtakos turnyrinei lentelei neturėjo, tačiau ten, kur buvo klaustukų, komandos pasistengė sukurti atkaklų ir įtemptą krepšinio spektaklį.
Bendruomenių lyga – atkrintamųjų varžybų papėdėje
2017-12-17
Praėjusio savaitgalio Bendruomenių lygos rungtynių rezultatai tarsi patvirtino šio sezono komandų pajėgumą bei išryškėjusius dėsningumus. Staigmenų nebuvo užfiksuota, o savų tikslų siekusios komandos iškovojo įtikinamas pergales.
Bendruomenių lygoje čempionai įrašė pirmąjį pralaimėjimą „Spurtui-Madrid“
2017-12-10
Praėjęsio savaitgalio susitikimai Bendruomenių lygoje beveik galutinai išaiškino kito etapo dalyvius, be to, pirmąją nesėkmę patyrė ir B pogrupio lyderiai – BC „Spurtas-Madrid“ krepšininkai. Apie kiekvieną dvikovą ir jos svarbą – atskirai.
Bendruomenių lyga: nutrūkęs Dainavos dominavimas bei aštrėjanti situacija B pogrupyje
2017-12-03
Likus trims turams iki antrosios sezono dalies Bendruomenių lygoje pamažu artėja kulminacija, o kiekvienų rungtynių baigtis vienaip ar kitaip daro vis didesnę įtaką turnyrinėje lentelėje. Praėjusį savaitgalį pirmąjį pralaimėjimą patyrė Dainava-AKSA, eilinę, tačiau nelengvą pergalę įsirašė BC Spurtas-Madrid, žaidimą gerino Aktyvistai-Kaniūkai, o B pogrupio komandų akistatos tampa vis įdomesnės.