SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Apdovanojimai
Apdovanojimai
2005 m.
2005 m.

Naujienos / Bendruomenių lyga

Bendruomenių lygoje finišavo reguliaraus sezono etapas
2018-01-14
Sausio antrąjį savaitgalį buvo sužaisti paskutinieji Bendruomenių lygos reguliaraus sezono susitikimai. Dauguma jų baigtys didelės įtakos turnyrinei lentelei neturėjo, tačiau ten, kur buvo klaustukų, komandos pasistengė sukurti atkaklų ir įtemptą krepšinio spektaklį.
Bendruomenių lyga – atkrintamųjų varžybų papėdėje
2017-12-17
Praėjusio savaitgalio Bendruomenių lygos rungtynių rezultatai tarsi patvirtino šio sezono komandų pajėgumą bei išryškėjusius dėsningumus. Staigmenų nebuvo užfiksuota, o savų tikslų siekusios komandos iškovojo įtikinamas pergales.
Bendruomenių lygoje čempionai įrašė pirmąjį pralaimėjimą „Spurtui-Madrid“
2017-12-10
Praėjęsio savaitgalio susitikimai Bendruomenių lygoje beveik galutinai išaiškino kito etapo dalyvius, be to, pirmąją nesėkmę patyrė ir B pogrupio lyderiai – BC „Spurtas-Madrid“ krepšininkai. Apie kiekvieną dvikovą ir jos svarbą – atskirai.
Bendruomenių lyga: nutrūkęs Dainavos dominavimas bei aštrėjanti situacija B pogrupyje
2017-12-03
Likus trims turams iki antrosios sezono dalies Bendruomenių lygoje pamažu artėja kulminacija, o kiekvienų rungtynių baigtis vienaip ar kitaip daro vis didesnę įtaką turnyrinėje lentelėje. Praėjusį savaitgalį pirmąjį pralaimėjimą patyrė Dainava-AKSA, eilinę, tačiau nelengvą pergalę įsirašė BC Spurtas-Madrid, žaidimą gerino Aktyvistai-Kaniūkai, o B pogrupio komandų akistatos tampa vis įdomesnės.
Bendruomenių lygoje toliau dominuoja „Dainava-AKSA“ ir BC „Spurtas-Madrid“
2017-11-26
Po šešias pergales įsirašiusios „Dainava-AKSA“ ir BC „Spurtas-Madrid“ komandos Bendruomenių lygoje kol kas lieka neįkandamas riešutas visiems oponentams. Kitos komandos taip pat nesnaudžia – žaidimą kaskart gerina stiprūs vidutiniokai, aršiai kovojantys dėl palankesnių vietų ir kelialapių į atkrintamąsias varžybas.
Bendruomenių lygoje „Didvyrių“ pirmoji nesėkmė bei Manto Ramanausko 4x dublis
2017-11-19
Bendruomenių lygoje mažėja pralaimėjimo skonio dar nepatyrusių komandų. Šeštadienį A pogrupio lyderių kovoje vienas iš jų turėjo susitaikyti su pirmuoju pralaimėjimu – „Dainava-AKSA“ (5-0) rezultatu 81:74 įveikė „Didvyrius“ (4-1).
Bendruomenių lygoje užfiksuoti rekordiški skaičiai, bei puiki pirmoji Šilainių pergalė
2017-11-12
Bendruomenių lygoje Lapkričio 11-12 dienomis netrūko stiprių triuškinančių rezultatų, tačiau buvo ir aktaklesnių kovų. Vieną iš jų padovanojo Šilainiai bei Sargėnai-Jargala komandų akistata. Šilainių pirmosiosios pergalės paieškos bei kiti rezultatai trumai:
Bendruomenių lygoje – spindintys lyderiai, retų pergalių paieškos ir antirekordas
2017-11-05
Bendruomenių lygoje vis aiškiau spindi pogrupių lyderiai, o nuo jų nudega silpnesnės ekipos. Tuo tarpu vidutinio pajėgumo komandos dovanoja kur kas atkaklesnes kovas. Kiekviena pergalė yra ir bus itin svarbi, norint patekti tarp keturių stipriausių pogrupio komandų, kurios tęs pasirodymus atkrintamosiose varžybose.
Bendruomenių lygoje įtemptas kovas keitė triuškinantys rezultatai
2017-10-29
Įsibėgėjusiame Bendruomenių lygos 2017-2018 m. sezone ant parketo pabuvojo jau visos ekipos. II-ajame ture net keturi susitikimai baigėsi triuškinančiais skirtumais, tačiau buvo ir lygiaverčių dvikovų.
Startavo 10-asis Bendruomenių krepšinio lygos sezonas
2017-10-21
Spalio 21 dieną kovas pradėjo jau 10-ojo Bendruomenių lygos sezono komandos. Starte atsižymėjo aštuonios ekipos, sužaidusios keturis susitikimus. Apie kiekvieną jų trumpai apžvalgoje.