Naujienos / Bendruomenių lyga

Bendruomenių lygos atkrintamųjų varžybų startas
2020-02-24
Vasario 22-ają dieną prasidėjo Bendruomenių lygos atkrintamosios varžybos. Ketvirtfinaliuose susitiko keturios geriausios „A“ ir „B“ pogrupių komandos.
Praėjusį savaitgalį nuaidėjo Bendruomenių lygos žvaigždžių diena
2020-02-10
Vasario 8-ąją Bendruomenių lygoje nuaidėjo Žvaigždžių dienos renginys, kurį pradėjo rungtynės tarp geriausiųjų žaidėjų iš A ir B pogrupių sudarytų komandų.
Bendruomenių lygoje – lyderių triuškinimai ir įnirtinga kova dėl 2-4 vietų
2020-01-28
Sausio 25-ają dieną startavo 10-asis Bendruomenių lygos turas. Kuriame pirmieji susitiko pergalių ištroškę BC „Spurtas“ (1-9) ir dėl antros vietos B pogrupyje kovojantys „Dainavos“ (6-4) krepšininkai. Pastarieji susikrovę persvarą per trečiąjį kėlinį išplešė svarbią pergalę rezultatu 92:82. Naudingiausiai tarp jų žaidė Justinas Pileckas (26 tšk, 6 atk. kam, 5 rez. perd.), Domas Jankauskas  (20 tšk, 10 atk. kam.) ir Kipras Sirtautas (19 tšk, 10 atk. kam.). Pralaimėjusių gretose Modestas Kirielius įmetė 30, Simonas Dranseika 18 (16 atk. kam.).
Bendruomenių lygoje nenumaldomai artėja grupės varžybų pabaiga
2020-01-20
Bendruomenių lygos čempionatas nenumaldomai artėja atkrintamųjų varžybų link: A pogrupyje komandoms liko sužaisti po tris, o B pogrupyje – vos po vienerias rungtynes.
VI-ajame Bendruomenių lygos ture – užtikrintos pergalės su mažai intrigos
2019-12-10
Šeštajame bendruomenių lygos ture pirmieji susitiko BC „Spurtas“ ir „Dainavos“. Gerai ir komandiškai žaidę „Spurto“ krepšininkai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje išsvaistė persvarą ir leido „Dainavai“ pasivyti bei išplėšti pratęsimą (74:74). Ant bangos išlikę dainaviškiai laimėjo pratęsimą ir rungtynes rezultatu 87:82. „Dainavą“ į priekį vedė Justinas Pileckas, pelnęs 23 taškus, 21 pridėjo Domas Jankauskas. „Spurte“ daugiausiai pelnė Modestas Kirielius (21 tšk.).