Naujienos / A, B, C lygos

Finišavo A lygos reguliarusis sezonas. Kokios ketvirtfinalių poros?
2020-02-21
Šią savaitę buvo sužaisti paskutinieji KKML A lygos grupės varžybų susitikimai, nulėmę galutinę komandų rikiuotę turnyrinėje lentelėje. 5-7 vietų savininkai buvo išaiškėję kiek anksčiau, tačiau dėl pirmųjų keturių pozicijų lyderiai dar turėjo pasivaržyti.
Pirmą sezono pergalę pasiekusi „iTo-Tasker“ pratęsė „China Basketball College“ pralaimėjimų seriją
2020-02-19
Po keturiolikos nesėkmių C lygos I-ajame etape, „iTo-Tasker“ komanda, prasidėjus II-ajam grupės varžybų etapui, penkioliktu bandymu iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone. Lygos naujokai antradienį minimaliu skirtumu 70:69 palaužė „China Basketball College“ jaunimą.
Dėl triuškinančios „Reunion“ pergalės prieš „Žalgirio“ jaunimą klydęs Čeponis bei kritinė „Autodita-KTK“ situacija turnyrinėje lentelėje
2020-02-14
Žinomas krepšinio ekspertas ir komentatorius Vaidas Čeponis prieš ketvirtadienio B lygos rungtynes tarp „Reunion“ (7-7) ir KM „Žalgiris“ 2002 (6-6) komandų prognozavo triuškinančią „Reunion“ sėkmę, tačiau „Žalgirio“ jaunimas pasistengė, jog spėjimas nebūtų tikslus.
C lygoje išaiškėjo reguliaraus sezono II-ojo etapo grupių sudėtys
2020-02-10
Likus septynioms rungtynėms iki C lygos grupės varžybų I-ojo etapo pabaigos jau aiškūs esminiai komandų pajėgumai, kurie sudėliojo naujas II-ojo etapo grupes.
Gailiūno vedama „GZP“ po pratęsimo palaužė „Reunion“ ir sustiprino pozicijas B lygos lyderių lenktynėse
2020-02-06
B lygos pratęsimo trileryje spindėjęs Martynas Gailiūnas atsakingu metu savo komandai parūpino taiklių tritaškių, o po 45 minučių kovos „GZP“ (8-3) rezultatu 93:83 palaužė „Reunion“ (6-6) ekipą.
C lygoje – paskutinės komandų rokiruotės baigiantis grupės varžybų I-ajam etapui
2020-02-05
C lygos grupės varžybų I-asis etapas finišuos už septynių dienų – vasario 12-ąją, o per jas komandoms liko sužaisti po 1-2 rungtynes. Šių susitikimų baigtys atsakys į likusius klausimus dėl komandų išsidėstymų A, B, C ir D pogrupiuose.
Gaivus gurkšnis: pralaimėjimų ruožą nutraukusi „Autodita-KTK“ gręžiasi link atkrintamųjų
2020-01-29
Paskutinių sekundžių dramoje „Autodita-KTK“ (3-8) rezultatu 89:87 palaužė „UNITED-2“ (8-3) ir nutraukė du mėnesius užsitęsusią penkių pralaimėjimų seriją. Gyvybiškai svarbus taškas „Autoditai-KTK“ kilstelėjo moralę bei ne tik leido atitrūkti nuo turnyrinės lentelės apačios, bet ir grįžti į kovą dėl pirmojo šešeto, kuris nuo komandos vis dar yra nutolęs per dvejas pergales.
Sudėtingas atkarpas išgyvenančių B lygos komandų akistatoje – „Reunion“ pergalė
2020-01-20
Nuo gruodžio pradžios per dvi lygas užsitęsusią penkių pralaimėjimų seriją „Reunion“ nutraukė dvikovoje su „Autodita-KTK“.
Be konkurencijos LSU derbį pralaimėjęs Žilvinas Srėbalius: „Trūko trenerio.“
2019-12-11
Be Ramūno Butauto priežiūros šįkart likę LSU (0-7) studentai žaidė nedisciplinuotai ir universiteto derbį prieš LSU-Skirgesa (4-3) komandą pralaimėjo begėdišku rezultatu 66:121.
Beprotiškų sirgalių palaikoma „67‘ers“ palaužė grupės lyderį „Mazgą“
2019-12-04
Beprotiškų  sirgalių palaikomi „67‘ers“ (6-1) krepšininkai principinėje C lygos A pogrupio akistatoje 74:67 palaužė iki tol lyderiu buvusį „Mazgą“ (6-1) ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.