Mažasis finalas
2000 m.
2000 m.

Naujienos / A, B, C lygos

Finale „Santermitą-Žėrutį“ nustebinusi „Labor-Galera“ pirmąkart triumfavo C lygoje
2017-04-29
C lygoje – (ne)tikėtas „Labor-Galera“ triumfas. Finalo pradžioje lediniu dušu apipilta „Santermita-Žėrutis“ komanda susikaupė iš naujo ir panaikino triuškinantį varžovų pranašumą, tačiau galutinai perimti kontrolės nesugebėjo. Ketvirto kėlinio metu dar kartą į priekį truktelėjusi „Labor-Galera“ atėjus lemiamoms minutėms apsigynė nuo varžovų apgulties ir triumfavo rezultatu 95:88.
C lygos bronzą „Sporto manija“ ir „Vilkija-ECOWOOD“ išsidalino tik po pratęsimo
2017-04-29
Nuostabų C lygos finalo spektaklį atidarė aistringa dvikova dėl bronzos medalių, kuriai prireikė ir pratęsimo. Pernai metų čempionė „Sporto manija“ išsprendė sunkų galvosūkį prieš „Vilkiją-ECOWOOD“ ir iškovojo trapią pergalę rezultatu 91:89.
Įtemptame „Pavasario“ taurės ketvirtfinalyje „BuyPCGame.eu“ palaužė „LDK Palikuonis“
2017-04-24
„Pavasario“ taurės turnyre įsibėgėjo svarbiausi mūšiai. Viename jų triumfavo sezono pabaigoje gerus rezultatus demonstruojanti „BuyPCGame.eu“ ekipa. Ketvirtoji komandos pergalė šiame turnyre buvo itin svarbi – ketvirtfinalyje 67:62 buvo nukauti „LDK Palikuonys“, ir tai nugalėtojams garantavo dar bent dvi rungtynes bei galimybę užsikabinti bet kokios spalvos medalį.
Istorinis triumfas: „Labor-Galera“ pirmąkart žengia į C lygos finalą
2017-04-21
C lygos atkrintamosiose varžybose favoritus pamokiusios „Labor-Galera“ ir „Vilkija-ECOWOOD“ ekipos penktadienį išsiaiškino ir savo pusfinalio serijos baigtį. Savaitės pradžioje iš Vilkijos itin svarbią pergalę (77:68) parsivežę „Labor-Galera“ krepšininkai parodė didelį norą užbaigti seriją jau penktadienį. Įtemptų ir banguotų antrųjų pusfinalio rungtynių atomazgoje galiausiai 91:83 triumfavo didesnį susikaupimą parodžiusi „Labor-Galera“ komanda.
Maksimaliai susitelkę „Santermita-Žėrutis“ krepšininkai išlygino pusfinalio seriją
2017-04-19
Vakar Kaune sirenos kaukė ne tik vidurdieny. Trečiadienio vakare LSMU salėje „Santermita-Žėrutis“ rinko pilną žaidėjų ir sirgalių armiją antrosioms C lygos pusfinalio rungtynėms prieš „Sporto maniją“. Maksimalią koncentraciją pademonstravusi komanda 74:55 pranoko savo pačių žaidybinėse schemose pasiklydusius „Sporto manijos“ krepšininkus ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą 1-1.
C lygos pusfinalyje – favoritus pamokiusios „Labor-Galera“ ir „Vilkija-ECOWOOD“ ekipos
2017-04-15
Pastarosios savaitės C lygos atkrintamųjų varžybų kairiajame flange pažėrė kiek netikėtų rezultatų. Jei kas spėliojo čempionato finalo ketverto dalyvius, greičiausiai nenumatė, jog viename iš pusfinalių susikaus grupės varžybose kuklius rezultatus rodžiusios „Labor-Galera“ bei „Vilkija-ECOWOOD“ komandos.
Išlaukė: „Sporto manija“ pirmąkart tapo KKML A lygos čempionais
2017-04-12
KKML A lygos pirmenybės finišavo aukščiausio lygio dvikova. Nuožmioje finalo akistatoje „Sporto manija“ ginklus surėmė su „BalduSandelis.lt“ ekipa. Rungtynių starte solidžią persvarą įgijusi „Sporto manija“ vėliau sulaukė svečių – nei akimirkai rankų nenuleidę „BalduSandelis.lt“ krepšininkai pavijo varžovus iki vieno metimo. Vis tik charakterį parodę bei pergalės troškimo vedini „Sporto manijos“ žaidėjai paskutinėmis minutėmis vėl atitrūko ir pergalę šventė rezultatu 89:80.
A lygos bronzos medaliais pasidabino UNITED kompanija
2017-04-12
A lygos bronzos medaliais pasidabino UNITED komanda, mažajame finale 92:81 įtikinamai įveikusi „Basement“ ekipą. Pirmajame kėlinyje apšilę UNITED krepšininkai įpusėjus antram ketvirčiui skaičiavo jau triuškinančią persvarą. Po šio smūgio „Basement“ atsistojo ant kojų, tačiau didesnės grėsmės varžovams nebekėlė.
KKML A lygos čempionų šlovės galerija
2017-04-11
Prieš šiandien vyksiančius KKML A lygos finalus, kviečiame susipažinti su šio čempionato raida bei nugalėtojais nuo pirmųjų KKML gyvavimo metų. O šiandien nepraleiskite progos išvysti puikias aukščiausio lygio krepšinio dvikovas, kurios nuo 18:45 val. vyks KTU sporto centre (Radvilėnų pl. 19). Kviečiame atvykti!
„Basement“ nesugaudė link finalo nuskriejusios „Sporto manijos“
2017-04-10
„Nebuvo šiandien tokios kovotojo dvasios. O gal ir visą sezoną...“ – po pralaimėto pusfinalio leptelėjo „Basement“ vadovas Mindaugas Burneika.