Apdovanojimai
2000 m.
2000 m.

Naujienos / A, B, C lygos

Triuškinantį pranašumą išbarsčiusi UNITED-ALTA Transportas išsaugojo pergalę prieš Kauno „Reunion“
2018-02-20
Vangią pirmąją rungtynių pusę pamiršę Kauno Reunion krepšininkai kibo į darbus po ilgosios pertraukos - panaikino kabojusį net 24 taškų deficitą, tačiau rungtynių pabaigoje pritrūko taiklių metimų į UNITED krepšį.
KK „Žiežmarių sodai“ sustrategavo reikiamą pergalę prieš „Non-Standard“
2018-02-15
C lygos pirmąjį etapą sėkmingai užbaigė ir į stipriausiųjų grupę pateko KK „Žiežmarių sodai“. Prieš rungtynes su „Non-Standard“ ekipa jiems dar kirbėjo galimybė iš trečiosios vietos B pogrupyje kristelti į ketvirtąją, tačiau „Žiežmarių sodai“ bėdų neprisidarė, laimėjo dvikovą 78:73 ir įsirašė reikiamus taškus.
Likus savaitei iki C lygos pirmojo etapo pabaigos – dauguma esminių klausimų jau atsakyta
2018-02-09
Iki pirmojo grupės etapo pabaigos C lygoje liko dar penkiolika rungtynių, tačiau dabartinė turnyrinės lentelės situacija jau atsako į dauguma klausimų dėl komandų ateities sekančiame etape.
Apie aukštus tikslus šį sezoną garsiai nekalbanti „MPG“ ekipa nugalėjo „Virusą“
2018-02-08
Visuose krepšinio portaluose mirgėjusios Klivlendo šou naujienos neliko nepastebėtos ir A.Puškino gimnazijoje. Joje ketvirtadienio vakarą susitiko šį sezoną ne daug ką užklupęs ir vis dar buksuojantis „Virusas“ bei „MPG“ ekipa. Pastaroji po atkaklios kovos iškovojo pergalę rezultatu 68:74.
C lyga – grupės varžybų antrojo etapo papėdėje (apžvalga)
2018-01-31
Populiariausiame Kauno krepšinio mėgėjų lygos čempionate kovų įkarštis jau seniai didėja, o šiuo metu pergalės kaina yra šoktelėjusi itin ženkliai – artėja reguliaraus sezono I-ojo etapo pabaiga, po kurios komandos išsiskirstys į skirtingo pajėgumo grupes.
Puikiai rungtynes pradėję „Tornado“ auklėtiniai pasiklojo tvirtą pagrindą pergalei prieš „Tie Geresni“
2018-01-29
„Tornado“ KM (5-7) rungtynių starte pademonstravo uraganinį puolimą ir to užteko tolimesnei užtikrintai dvikovos eigai prieš „Tie Geresni“ (3-9) ekipą. C lygos A pogrupio rungtynėse Šarūno Zablockio auklėtiniai svečius pranoko triuškinančiu rezultatu 102:65.
„Fabrica moderna“ įraitė pirmąjį pralaimėjimą „Extradent“ ekipai
2018-01-26
„Fabrica moderna“ (11-2) rezultatu 92:85 įveikė „Extradent“ (12-1) ekipą ir privertė pirmąkart kluptelti šio sezono C lygos čempionate.
Devynių nesėkmių seriją „Sportija“ nutraukė dviem pergalėmis iš eilės
2018-01-24
Devyniais pralaimėjimais C lygos sezoną pradėjusi „Sportija“ (2-9) atsispyrė ir šiuo metu žymisi jau antrą pergalę iš eilės. Prieš savaitę rezultatu 81:44 buvo sutriuškintas „Virusas“ (3-7), o trečiadienį 94:79 įveikta „Autojuta“ (5-6).
„LDK Palikuonys“ po pratęsimo minimaliu skirtumu stvėrė labai svarbią pergalę prieš „Žalgirio fanus“
2018-01-23
C lygos D pogrupio tiesioginių oponentų dėl trečiosios vietos akistatoje nuo šiol visus kozirius savo rankose turi „LDK Palikuonys“. Pastarieji antradienį svečiuose po pratęsimo 78:77 nukovė „Žalgirio fanus“ ir likus trims turams iki I etapo pabaigos įsitvirtino trečioje pogrupio vietoje.
C lygos permainingoje kovoje – „KM Aisčiai 2001“ pergalė paskutinėmis sekundėmis
2018-01-19
Penktadienio vakaras kaip jau įprasta - audringas. Tačiau galbūt kiek neįprastai jis toks pat buvo ir „Aisčių“ krepšinio mokyklos sporto salėje. Visas rungtynes atkakliai kovojusi „KM Aisčiai 2001“ ekipa likus 8 sekundėms iki rungtynių pabaigos surengė sėkmingą ataką ir po Tado Urbono taiklaus dvitaškio išsiveržė į priekį vienu tašku.