Tradiciškai aštrioje 2007 m. jaunųjų krepšininkų akistatoje Kėdainių „Pikenrolas“ įveikė „Snaiperio“ bendraamžius

2019-02-20
Triukšmingiausių ir karščiausių vasario 20 d. rungtynių titulas be didesnių svarstymų atiteko KA „Snaiperis“ 2007 ir Kėdainių SC „Pikenrolas“ komandų dvikovai.

Iš duobės išlipusi „UNITED-DNC Sporto fėja“ atsirevanšavo „Basement“

2019-02-20
Aštuoniolikos taškų deficitą panaikinusi „UNITED-DNC Sporto fėja“ (9-4) rezultatu 91:83 palaužė „Basement“ (7-5) ir atsirevanšavo už nesėkmę pirmajame rate.

LSMU „Medikas“ po pratęsimo palaužė žaidimo spartą praradusį „Žalgirio“ jaunimą

2019-02-19
Gerą tempą demonstravęs „Žalgirio“ jaunimas (4-10) dvikovos pabaigoje pritrūko špinatų. LSMU „Medikas“ (8-6) išplėšė pratęsimą, jo metu pranoko jaunesnį varžovą ir pasiekė pergalę rezultatu 107:101.

Nervingas pirmadienis: su teisėjais nesitaikstęs „Snaiperio“ treneris rungtynes nutraukė antrajame kėlinyje

2019-02-18
Nuožmiai besiklostančiam A lygos čempionatui pikantiškų prieskonių pabėrė įvykis KA „Snaiperis“ ir „Basement“ komandų akistatoje. Antrajame kėlinyje dvi technines pražangas gavęs šeimininkų treneris Kęstutis Matulaitis nesutiko palikti aikštės, tad rungtynės buvo nutrauktos joms net neįpusėjus.

KK „Žiežmarių sodai“ dvikovos pabaigoje apsigynė nuo „Autojutos“ antpuolio

2019-02-18
KK „Žiežmarių sodai“ (5-1) rezultatu 65:63 įsirašė reikiamą pergalę C lygos II-ajame etape, tačiau pagirtinai kovojusi „Autojuta“ (1-6) nusipelnė jos ne mažiau nei varžovai.

Elitinėje A lygos kovoje „Sporto manija“ palaužė „Healthy Choice“ ir įsiveržė į pirmąją turnyrinės lentelės vietą

2019-02-13
Dėl pirmosios vietos A lygos turnyrinėje lentelėje kovoję „Sporto Manijos“ (10-3) ir KK „Healthy Choice“ (9-4) krepšininkai kietai grūmėsi visas 40 minučių, o žaidėjų nusiteikimas leido pajausti, ko galima tikėtis šių metų atkrintamosiose varžybose.

Kauno krepšinio teisėjų mokykla tęsia veiklą ir laukia norinčių išmokti teisėjauti

2019-02-11
Kauno krepšinio teisėjų mokyklos pradžios. Būsimi krepšinio arbitrai mokosi ir žinias gilina teoriniuose bei praktiniuose užsiėmimuose, kuriuose jiems savo patyrimą perteikia nacionalinės kategorijos teisėjai ir komisarai Rimas Navickas ir Valdas Vilius.

Su 48 taškais dominavęs Dalius Adomaitis atvedė MPG į pergalę prieš „Žalgirio fanus“

2019-02-10
Dalius Adomaitis „Žalgirio fanams“ buvo tikras galvos skausmas – į jų krepšį suvertė net 48 taškus ir tai darė pavydėtinu taiklumu (13/15 baudos, 7/10 dvitaškiai, 7/13 tritaškiai). Net 54 naudingumo balus surinkusio joniškiečio vedina MPG C lygos II-ojo etapo rungtynėse varžovus palaužė rezultatu 93:87.

Startuoja „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionatas: įpykusios „No Name“ ir „Sigis atvirkščiai“ ruošia bombas

2019-02-08
Šį savaitgalį startuoja „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionatas, kurį penktadienio vakarą „atidarys“ „Partizanai“ ir „UKG Stadionas“ komandų akistata. Šeštadienį bus sužaistos dar dvejos, sekmadienį – net penkerios rungtynės, ir taip šešiolika komandų įsiūbuos naująjį čempionatą.

Po pratęsimo „Koaliciją“ įveikęs „Virusas“ skaičiuoja antrą pergalę paeiliui

2019-02-07
Sezoną vienuolika pralaimėjimų pradėjęs „Virusas“ ketvirtadienį po pratęsimo įveikė „Koaliciją“ ir skaičiuoja jau antrą pergalę iš eilės (sausio pabaigoje buvo įveikta „TYLA-Startas“). Įdomu tai, jog visose prieš tai pralaimėtose rungtynėse žaidė „Viruso“ simbolis Adewole Lawal, tuo tarpu laimėtose dvejuose mačuose „Virusas“ vertėsi be jo.

„Autojuta“ ir BC „Spurtas“ išsiskirstė tik po pratęsimo

2019-02-06
Vos penkiese susirinkę „Autojuta“ (1-4) komandos žaidėjai C lygos II-ojo etapo starte kibo į atlapus BC „Spurtui“ (3-2). Permainingoje ir pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje Petro Aleksonio ir Igno Jančiuko vedamas „Spurtas“ varžovus palaužė rezultatu 90:86.

Elitinėje C lygos kovoje „Hegelmann Litauen“ palaužė „American Pizza“

2019-02-06
C lygos II-ajame etape vaikiški žaidimai baigėsi. Tai puikiai iliustravo trečiadienio vėlyva dvikova tarp lygos grandų „Hegelmann Litauen“ bei čempionų titulą ginančios „American Pizza“ ekipos, kurią 83:74 laimėjo „Hegelmann Litauen“.

„LDK Palikuonys“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „TYLA-Startas“

2019-02-06
„LDK Palikuonys“ (4-1) pergalingai startavo C lygos II-ajame etape, be didesnio vargo 76:62 pranokę „TYLA-Startas“ (1-4) krepšininkus.

C lygos II-sis reguliaraus sezono etapas įsibėgėjo pilnu tempu

2019-02-05
Vasario 5 d. mačai tarp SK „Babtai“ ir „China Basketball College“ bei „Mazgas“ ir „Extradent-Verso“ ekipų buvo paskutiniai C lygos I-ajame etape.

LSKL Didysis finalas – vasario 18 dieną Kaune

2019-02-05
Vasario 18 dieną (pirmadienį) Kaune, VDU sporto centro salėje (Technikos g. 18R), vyks 21-ojo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezono pajėgiausių vaikinų ekipų kovos.

A. Puškino gimnazija trečiąkart paeiliui triumfuoja „Savaitgalio“ lygos čempionate!

2019-02-04
Su dviem A. Puškino gimnazijos bokštais nesusitvarkiusi „Abela“ „Savaitgalio“ lygos didžiajame finale turėjo pripažinti oponentų pergalę rezultatu 75:69. Arūnas Budrys kartu su Justinu Leitanu pelnė 47 taškus, atkovojo 21 kamuolį ir nukalė jau trečią aukso medalį „Savaitgalio“ lygos čempionate.

Bendruomenių lygoje sužaistos pirmosios ketvirtfinalių rungtynės

2019-02-04
Praėjusį šeštadienį buvo sužaistos pirmosios Bendruomenių lygos ketvirtfinalių serijų rungtynės. Trejose iš keturių rungtynių persvara buvo vienaženklė ir tik lygos favoritai neturėjo vargo bei sutriuškino savo varžovus, bet apie viską iš pradžių.

C lygos čempionų akistatoje – dar viena įtikinama „American Pizza“ pergalė

2019-02-03
Sekmadienio vakarą „American Pizza“ (11-1) ir „Labor-Galera“ (10-2) aiškinosi, kam atiteks C lygos D pogrupio lyderių vardas baigiantis pirmam reguliaraus sezono etapui.

Permainingą kovą su dramatiška pabaiga laimėjusi „Gemavila“ iškovojo „Savaitgalio“ lygos bronzą

2019-02-02
Pasakiškus pamatus pergalei „Savaitgalio“ lygos mažajame finale pasiklojusi „Gemavila“ neišvengė duobių, tačiau po dramatiškų paskutinių minučių įvykių 91:90 palaužė „No Name“ ekipą ir jau debiutiniame sezone pasidabino bronzos medaliais.

Registracija į „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionatą artėja į pabaigą! (iki vasario 1 d. priimtume dar dvi komandas!)

2019-01-28
Kauno krepšinio mėgėjų lyga kviečia dalyvauti „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionate! Vasario-gegužės mėnesiais vyksiantis čempionatas organizuojamas jau septintąjį kartą. Rudens-žiemos „Savaitgalio“ lygos pirmenybes pakeisiančiame čempionate paprastai dalyvauja tiek puikiai pažįstamos, tiek naujai suburtos komandos.

Sezoną medaliais pasitikusi, tačiau C lygoje stringanti „LažybųGuru.lt“ išplėšė antrą pergalę

2019-01-24
Dramatišką kovą prieš „67‘ers“ (3-7) rezultatu 56:54 laimėjusi „LažybųGuru.lt“ (2-9) nutraukė įgrįsusią keturių pralaimėjimų seriją ir savo kraitį papildė taip reikalinga pergale.

Klampiose rungtynėse „Plastena“ palaužė „TPA-Elmenhorster“

2019-01-23
Sunkiose, gynybinėse ir taškas į tašką susiklosčiusiose Veteranų 40+ lygos rungtynėse „Plastena“ (2-9) rezultatu 50:44 palaužė Kaišiadorių „TPA-Elmenhorster“ ekipą (2-8).

Paskutinysis Bendruomenių lygos reguliariojo sezono turas

2019-01-22
Dešimtasis bendruomenių lygos turas prasidėjo rungtynėmis tarp „Didvyriai“ ir „Aktyvistai-Vilijampolė“. „Didvyriai“ komandai tai buvo svarbios rungtynės užsitikrinti antrą vietą grupėje, o „Aktyvistai-Vilijampolė“ komanda norėjo išsaugoti bent teorinius šansus patekti į kitą etapą. Nors pažvelgus į turnyrinę lentelę tikėtis įtemptos kovos buvo sunku, tačiau nerezultatyviose rungtynėse, rezultatu 48-46 laimėjo „Didvyriai“. Nugalėtojų gretose vienintelis Rolandas Raudys surinko dviženklį taškų skaičių (12 taškų). Pralaimėjusių gretose Tautvydas Pėkus surinko 15 taškų.

KM „Perkūnas“ 2009 berniukai pirmą pergalę iškovojo prieš Marijampolės KK „Kadis“ jaunuosius krepšininkus

2019-01-22
Pirmąja pergale KKML Moksleivių 2009 m. grupėje pasidabino KM „Perkūnas“ berniukai. Vytauto Žvirblio auklėtiniai 57:41 pabėgo nuo Marijampolės KK „Kadis“ jaunųjų krepšininkų (treneris Vidmantas Juškevičius).

„Virusą“ nuo pirmosios pergalės skyrė vienas metimas

2019-01-22
Kelių link pirmosios pergalės sezone nerandantis „Virusas“ (0-10) turėjo galimybių rungtynėse prieš „Žalgirio“ garbės klubą (3-7), tačiau fortūna C lygos senbūviams vėl atsuko nugarą.

Išaiškėjo „Savaitgalio“ lygos pusfinalių dalyviai: tarp keturių stipriausių – staigmeną pateikusi ekipa

2019-01-21
Sausio 20 dieną buvo sužaisti „Savaitgalio“ lygos ketvirtfinalių susitikimai, po kurių išaiškėjo keturios stipriausios čempionato komandos. Dvi iš jų (A. Puškino gimnazija ir „Abela“) pusfinalio etapą pasiekė be didesnių vargų, „No Name“ turėjo fantastišką akistatą su „Sigis atvirkščiai“ krepšininkais, o didžiausią staigmeną pateikė komanda, kuri reguliariame sezone užėmė viso labo tryliktą vietą.

Likus vienerioms rungtynėms Bendruomenių lygos reguliariajame sezone – grupėse daug nežinomųjų

2019-01-16
Justino Pilecko ir Manto Maslenikovo vedina „Aktyvistai-Kaniūkai“ komanda paneigė prognozes, įveikė favoritais laikytą „Eiguliai-Rami“ komandą rezultatu 80-74 ir išsaugojo galimybes patekti į kitą etapą. „Eiguliai-Rami“ po šių rungtynių susikomplikavo galimybes reguliarųjį sezoną pabaigti antroje A grupės vietoje. Nugalėtojams Justinas Pileckas pelnė 30, Mantas Maslenikovas 23 taškus. Pralaimėjusių gretose nesulaikomas buvo ir pusę komandos taškų pelnė Šarūnas Petraitis (37 taškai).

Iš aikštės vidurio pataikęs G. Klimavičius išplėšė pratęsimą, o jo metu „Policija“ palaužė „TPA-Elmenhorster“

2019-01-15
Šaltą žiemos vakarą vyko karštos Veteranų 40+ lygos rungtynės tarp KK „Policija“ (5-3) ir „TPA-Elmenhorster“ Kaišiadorys (2-7) komandų. Dvikovos akcentu tapo Giedriaus Klimavičiaus tolimas šūvis iš savo aikštės pusės į varžovų krepšį, po kurio rezultatas buvo išlygintas ir ekipos susirėmė papildomoms penkioms minutėms.

Permainingoje kovoje „Plastena“ palaužė „ARV auto“

2019-01-14
„Verslo įmonių“ lygos B divizione pozicijas sustiprino „Plastena“ (6-4), antrąkart šiame sezone įveikusi „ARV auto“ krepšininkus (4-6).

„Savaitgalio“ lygos aštuntfinalio etapas pažėrė įdomių ir netikėtų rezultatų

2019-01-13
Sausio 11-13 dienomis buvo sužaistas pirmasis „Savaitgalio“ lygos atkrintamųjų varžybų etapas – aštuntfinaliai. Kai kuriems porų favoritams teko nemažai pavargti dėl pergalės, o dvejuose susitikimuose nugalėjo reguliariame sezone žemesnę vietą užėmusios komandos.

„Rovinija“ susitvarkė su „Minordijos“ šešetu

2019-01-10
Ketvirtadienį „Rovinija“ (6-2) pratęsė savo pergalių seriją bei „Minordijos“ (1-8) pralaimėjimų ruožą Veteranų 40+ čempionate. Žymiai ilgesnį suolą turėję dvikovos favoritai oponentus įveikė ramiai – 67:51.

„KTU Plienas-Spalvų sala“ toliau šluoja varžovus Veteranų 35+ lygoje

2019-01-09
Visas rungtynes pirmavusi „KTU Plienas-Spalvų sala“ ekipa įsirašė šeštąją pergalę Veteranų 35+ lygoje. Trečiadienio vakarą ji užtikrintai nugalėjo „Omega“ komandą rezultatu 118:83.

LSU-2 pametė pergalę prieš KA „Snaiperį“

2019-01-09
Dvikovos eigoje pakankamai tvirtai pirmavę LSU-2 studentai (2-6) neįtikėtinai paleido pergalę iš rankų kovoje su KA „Snaiperis“ (3-5) krepšininkais.

Galingai startavusi KK „Healthy Choice“ antrąkart sezone įrodė pranašumą prieš „UNITED-DNC Sporto fėja“

2019-01-09
Žvėriškai pasirodęs Lukas Grabauskas dar pirmoje rungtynių pusėje garantavo KK „Healthy Choice“ (6-3) sėkmę prieš „UNITED-DNC Sporto fėja“ (4-4).

Įsibėgėjusi „Patvanka“ susitvarkė su „Serksta-Lekėčiai“ ekipa

2019-01-09
Du kėlinius lygūs su lygiais prieš „Patvanką“ (5-2) žaidę „Serksta-Lekėčiai“ (1-6) po ilgosios pertraukos leido varžovams įsivažiuoti. Antrają rungtynių dalį su kaupu (57:34) laimėjusi „Patvanka“ įsirašė triuškinančią pergalę rezultatu 101:72.

Bendruomenių lygos reguliarusis sezonas artėja prie pabaigos

2019-01-08
Sausio 5-ąją bendruomenių lygos komandos sužaidė aštuntąsias reguliaraus sezono rungtynes, po kurių dar daugiau komandų užsitikrino vietą atkrintamosiose. A grupėje sumaištis - net trys komandos reguliarųjį sezoną gali baigti pirmoje vietoje ir tik „Aktyvistai-Kaniūkai“ nebeturi šansų patekti į kitą etapą.

Kinų jauniai krepšinio stažuotę Lietuvoje pradėjo nesėkme prieš BC „Spurtą“

2019-01-08
Antradienį KM „Žalgiris“ sporto salėje žiūrovai spėliojo: tai mėgėjų lygos rungtynės, ar Pasaulio krepšinio čempionato dvikova tarp kinų ir amerikiečių. Debiutinėse KKML C lygos rungtynėse „China Basketball College“ ekipą testavo mėlynai raudona su baltomis žvaigždutėmis apranga pasipuošę BC „Spurtas“ krepšininkai.

Finišavo „Savaitgalio“ lygos reguliarusis sezonas: aštuntfinaliai – jau ateinantį savaitgalį!

2019-01-07
Sausio 4-6 dienomis buvo sužaisti paskutiniai „Savaitgalio“ lygos reguliaraus sezono susitikimai, po kurių išaiškėjo galutinė komandų rikiuotė prieš prasidedant aštuntfinalio etapui.

Į Lietuvą atvykę kinai pradės C ir B lygų kovas: laukia įtemptas dviejų mėnesių tvarkaraštis

2019-01-03
Sezono pirmoje pusėje C ir B lygose kybojęs klaustukas dėl „Komandos X“ pagaliau dingo – į Lietuvą atvykę „China Basketball College“ studentai netrukus startuos varžybose.

Pakankamai arti Kalėdų džiaugsmo buvusi „GranCanaria“ pametė pergalę prieš Batniavos „Vilkus“

2018-12-20
Prieš šventes nuotaiką gerokai pasikėlė Batniavos „Vilkai“ (2-7), po permainingos kovos 83:66 pabėgę nuo „GranCanaria“ (0-8) ekipos.

„Karštoje“ grupėje SK „Babtai“ nuskynė svarbią pergalę prieš „Žiežmarių sodus“

2018-12-18
Trečią pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes iškovojo SK „Babtai“ (4-4), šįkart 80:71 palaužę KK „Žiežmarių sodai“ ekipą (5-4). Ši pergalė babtiečiams buvo svaresnė nei pralaimėjimas pirmajame rate trijų taškų skirtumu, o tai gali teigiamai atsiliepti rikiuojant komandas I-ojo etapo pabaigoje.

Nekasdienis rekordas – rungtynių metu žaidėjas atliko net 34 rezultatyvius perdavimus!

2018-12-17
Neįprastas asmeninis rezultatas užfiksuotas gruodžio 17-ąją Ringauduose. KKML Veteranų „35+ lygos rungtynėse tarp „Omega“ ir „Basement“ ekipų Mindaugas Burneika nepelnė nei taško, tačiau atliko net 34 rezultatyvius perdavimus!

Po grandų akistatos išaiškėjo absoliutus „Savaitgalio“ lygos lyderis

2018-12-16
„Savaitgalio“ lygos II-ojo etapo dvikova suvedė šį sezoną iki šiol tik pergales skynusias ekipas – A. Puškino gimnaziją ir „Abelą“. Vis dėlto lauktam susitikimui „Abela“ visiškai nepasiruošė.

Triuškinanti revanšą pasiekusi „Imlitex“ laimėjo keletą mažų asmeninių pergalių

2018-12-12
86:62 triuškinanti „Imlitex“ pergalė prieš „Kauno tiltus“ buvo tai, ko kuriam laikui iš „Verslo įmonių“ lygos elito dingusiai ekipai būtent reikėjo.

„Mazgas“ įsitvirtino tarp C lygos A pogrupio lyderių

2018-12-12
Trečiadienį „Mazgas“ 79:51 susidorojo su „67‘ers“ ir atsakė į klausimą „kas yra kas?“ C lygos A pogrupyje.

„KUN&KAMS“ po pratęsimo minimaliu skirtumu palaužė „Lexuną“

2018-12-12
„Verslo įmonių“ lygos permainingose rungtynėse „KUN&KAMS“ (5-1) po pratęsimo 97:96 palaužė „Lexuną“ (2-4).

Puikiame „Verslo įmonių“ lygos mūšyje užfiksuoti du pratęsimai ir pirmoji „Teltonikos“ pergalė sezone

2018-12-10
Gruodžio 10-ąją Kauno kolegijoje įvyko vienas įsimintiniausių šio sezono mūšių.Pirmosios sezono pergalės „Teltonika“ troško taip stipriai, jog ją persekiojo ne tik visas 40 minučių, bet ir du pratęsimus, kol galiausiai parodė charakterį ir rezultatu 97:94 palaužė „Katos grupę“.