2002 m.
2002 m.

Kauno krepšinio mėgėjų lygos 2016-2017 m. sezono apžvalga
2017-06-15
Kiekvienas čempionatas, kiekvienos rungtynės, komanda ar žaidėjas turėjo savo istoriją, kuri buvo įrašyta į praėjusio sezono archyvą. Kviečiame bent akies krašteliu žvilgtelti ir prisiminti 2016-2017 m. sezono KKML geriausiųjų kovas.
Kauno krepšinio mėgėjų lyga skelbia 2016-2017 m. sezono finišą
2017-06-05
Kauno krepšinio mėgėjų lygos bendruomenė 2016-2017 metais sukūrė dar vieną puikų sezoną, kuriame vyko apie 30 įvairaus amžiaus grupių čempionatų, varžėsi virš 300 komandų, o ant parketo išbėgo bent 4 375 krepšininkai. 25-ajame KKML sezone buvo sužaista beveik 2000 rungtynių!
Sezono finiše – „AVA Statyba“ komandos triumfas „Savaitraščio Kaunui“ Mažosios taurės turnyre!
2017-06-02
KKML 2016/2017 m. sezoną uždarė „Savaitraščio Kaunui“ Mažosios taurės turnyro finalinės dvikovos. Aukso medaliais vasarą pasitiko „AVA Statyba“ krepšininkai, turnyro finale rezultatu 101:89 įveikę čempionų titulą gynusią „Sporto maniją“. Bronzos medaliais pasidabino „Lietuviški patiekalai“, mažajame finale 100:78 pranokę BC „Hegelmann Litauen“ ekipą.
Fantastiškame 2005 m. grupės finale Sabonio KC minimaliu skirtumu palaužė „Aisčius“
2017-06-01
Nors Liutauras Serkevičius smeigė rezultatą lyginusį ir visus ant kojų pakėlusį tritaškį, „saboniukai“ iki finalinės sirenos dar spėjo žengti vieną žingsnelį į priekį – Kristupas Kepežinskas pataikė vieną baudos metimą, atsikovojo kamuolį puolime ir taip išsaugojo jau arti buvusią pergalę. Moksleivių 2005 m. grupės finale Remigijaus Bardausko auklėtiniai minimaliu skirtumu 74:73 palaužė KM „Aisčiai“ bendraamžius (tr. Arūnas Visockas).
Tornado KM-„Alburnus“ užtikrintai čiupo 2005 m. grupės bronzos medalius
2017-06-01
KKML Moksleivių 2005 m. grupės bronzos medaliais pasidabino įtikinamai mažajį finalą laimėję Tornado KM-„Alburnus“ berniukai. Šarūno Zablockio auklėtiniai rezultatu 84:55 įveikė KM „Perkūnas“ 2005 bendraamžius (tr. Modestas Bižys).
KKML Moterų lygos finale triumfavo čempionių charakterį parodžiusios SKK krepšinio veteranės
2017-05-31
Nuostabią finalinę dvikovą laimėjusios SKK krepšininkės mėgavosi triumfo akimirkomis. KKML Moterų lygos finale SKK ekipa 62:56 palaužė ilgą laiką pirmavusias, tačiau jau trečio kėlinio pabaigoje iniciatyvą praradusias LSU Kaunas krepšininkes. Bronzos medaliais pasidabino KTU merginos, mažajame finale 71:49 nukovusios Aurimės Rinkevičiūtės vedamas KKML „Pupytes“.
Moterų lygos bronzos medaliais pasidabino KTU merginos
2017-05-31
KKML Moterų lygos mažajame finale KTU krepšininkės 71:49 nukovė Aurimės Rinkevičiūtės vedamas KKML „Pupytes“. „Pupyčių“ lyderė pelnė 33 iš 49 komandos taškų, tačiau tai buvo vienintelė bėda, su kuria tądien susidūrė KTU komanda.
Dramatiškame 2000-2001 m. grupės Pavasario taurės finale „Aisčiai“ palaužė „Tornadą“
2017-05-30
KM „Aisčiai-Vilijampolė“ krepšininkai atlaikė lemiamą „Tornado“ KM šturmą tryško džiaugsmu – jų laukė Moksleivių 2000-2001 m. grupės čempionų taurė. Gynybiniame turnyro finale Tomo Bakanausko auklėtiniai 60:57 palaužė ilgą laiką pirmavusius, tačiau antroje mačo pusėje iniciatyvą praradusius „Tornado“ KM I krepšininkus (tr. Andrius Macijauskas).
2000-2001 m. grupės Pavasario turnyro bronzą išplėšė „Aisčiai“ 2000-2
2017-05-30
Moksleivių 2000-2001 m. grupės Pavasario turnyro mažajame finale vyko „Aisčių“ derbis – 2000-2 komanda (tr. Donatas Velička) surėmė ginklus su 2001-2 ekipa (tr. Raimondas Zakrys). Po įtemptos ir permainingos kovos minimaliu skirtumu 59:58 pergalę išplėšė vyresnieji.
Moksleivių 2000-2001 m. grupės čempionatą vainikavo puikus finalinis „Snaiperio“ ir „Perkūno“ mūšis
2017-05-29
Lietuvos čempionai papildė kolekciją dar vienu trofėjumi. Nelengvą finalinį mūšį laimėjusi KM „Perkūnas“ 2001 ekipa iškovojo KKML Moksleivių 2000-2001 m. grupės auksą. Juozo Barkausko auklėtiniai ilgą laiką vijosi KA „Snaiperis“ 2000 krepšininkus (tr. Kęstutis Matulaitis), tačiau prieš prasidedant ketvirtam kėliniui kilo į šturmą, perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir triumfavo rezultatu 80:76.
KM „Aisčiai“ 2001 bronziniame finale susitvarkė su Sabonio KC 2000 ekipa
2017-05-29
KKML Moksleivių 2000-2001 m. grupės bronzos medaliais pasidabino KM „Aisčiai“ 2001 krepšininkai. Raimondo Zakrio auklėtiniai mažajame finale triuškinančiu skirtumu 106:60 susitvarkė su Sabonio KC 2000 ekipa (tr. A. Vaicekauskas).
Moksleivių 2003-2004 m. grupės finale dominavo „Perkūno“ 2003 auklėtiniai
2017-05-26
Moksleivių 2003-2004 m. grupės čempionato finale užfiksuota „Perkūno“ 2003 pergalė daugiau nei pusšimčiu taškų skirtumu. Roko Tumpos auklėtiniai nesulaukė pasipriešinimo iš metais jaunesnių „Aisčių“ 2004 berniukų (tr. Karolis Abramavičius) ir įveikė juos rezultatu 124:58.
KM „Perkūnas“ 2004 palaužė Tornado KM II-„Ecolight“ ir pelnė bronzos medalius
2017-05-26
Moksleivių 2003-2004 m. grupės bronzos medaliais pasidabino „Perkūno“ 2004 komanda (tr. Mindaugas Barčaitis), įtemptame mažajame finale 68:63 įveikusi Tornado KM II-„Ecolight“ ekipą (tr. Tomas Kentra).
„Savaitraščio Kaunui“ Didžiosios taurės finale – galinga „Sporto manijos“ pergalė
2017-05-25
„Sporto manijos“ puolimo banga nubloškė UNITED. Triženklią taškų sumą be vargo surinkusi ekipa „Savaitraščio Kaunui“ Didžiosios taurės turnyro finale triumfavo rezultatu 119:88. „Sporto manija“ finalo tempą diktavo nuo pat rungtynių pradžios, ir nors UNITED  trečiajame ketvirtyje dar stengėsi išlaikyti intrigą, paskutinio kėlinio metu net 39 taškus pelniusi „Sporto manija“ varžovams nepaliko jokių šansų.
„Savaitraščio Kaunui“ Didžiosios taurės bronza atiteko „Aikštelė 44-Mantinga“ komandai
2017-05-25
„Savaitračio Kaunui“ Didžiosios taurės turnyro bronzos medaliais pasidabino „Aikštelė 44-Mantinga“ komanda. Svečiai iš Marijampolės nuožmioje dvikovoje nesusitvarkė su įspūdingai žaidusiu Šarūnu Beniušiu, tačiau trapiu skirtumu 85:82 įrodė pranašumą prieš BC „BalduSandelis.lt“ krepšininkus.
Solidžiai finale žaidusi „Talga&co“ tapo „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato nugalėtoja
2017-05-18
Finale puikiai varžovus sustabdžiusi ir nuo jų pakankamai toli atitrūkusi „Talga&co“ tapo „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato nugalėtoja. Vienu iš pirmųjų KKML trofėjų besidžiaugianti kompanija A. Puškino gimnazijos komandą finale įveikė įtikinančiu skirtumu – 66:52.
„Perkūno“ veteranai „Savaitgalio“ lygos mažajame finale aplenkė „Kazio veteranus“
2017-05-18
„Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato bronzos medaliais pasidabino „Perkūno“ veteranai. Praėjusių metų čempionai mažajame finale 95:78 susitvarkė su itin prastai trečią kėlinį sužaidusiais „Kazio veteranais“.
„Aisčių“ jaunimą palaužę „Naftelf-Nowaco“ krepšininkai triumfavo „Pavasario-LSD Žalgiris“ turnyre
2017-05-17
„Pavasario-LSD Žalgiris“ taurės turnyras finišavo nuožmia finaline dvikova. „Naftelf-Nowaco“ sulaukė puikaus pasipriešinimo iš KM „Aisčiai“ jaunimo, tačiau trečią kėlinį laimėję net 15 taškų skirtumu, būsimi čempionai pasiklojo tvirtus pamatus pergalei. Į nugarą alsavę „Aisčiai“ įtampą išlaikė iki pat finalinės sirenos, tačiau galiausiai turėjo pripažinti „Naftelf-Nowaco“ pergalę rezultatu 86:81.
„BuyPCGame.eu“ džiūgauja – jų rankose pirmasis trofėjus
2017-05-17
„Pavasario-LSD Žalgiris“ taurės turnyro bronzos medaliais pasidabino „BuyPCGame.eu“ ekipa. Pirmą trofėjų komandos istorijoje iškovojusi kompanija mažajame finale žaidė įtikinančiai ir kone triuškinančiu skirtumu 76:57 pranoko BC „Gazuotas Pienas“ ekipą.
KKML jauniausiųjų čempionatą vainikavo nuostabi „Aisčių-Šilainių“ ir Marijampolės finalinė dvikova
2017-05-11
Jauniausiame KKML čempionate – Moksleivių 2007 m. grupėje – triumfavo Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ berniukai. Justo Ališausko auklėtiniai finalinėje dvikovoje 69:64 palaužė svečius iš Marijampolės (tr. Kęstutis Juozaitis). Permainingoje akistatoje marijampoliečiai nesustabdė fantastiškai pasirodžiusio ir net 53 taškus į jų krepšį sumetusio Dominyko Grunkio.
Kovoje dėl 2007 m. grupės bronzos „Perkūno“ berniukai pabėgo nuo „Snaiperio“
2017-05-11
Moksleivių 2007 m. grupės bronzos medaliais pasidabino KM „Perkūnas“ 2007 berniukai (tr. Modestas Bižys), mažajame finale nelengvai, tačiau užtikrintu galutiniu rezultatu 57:38 įveikę KA „Snaiperis“ 2007 ekipą (tr. Edgaras Bartuševičius).
Sabonio KC-„Stiklita“ antrus metus iš eilės tapo 2002 m. grupės nugalėtoja
2017-05-10
Gegužės 10 dieną Sabonio krepšinio centre vykusiame Moksleivių 2002 m. grupės finale antrus metus iš eilės triumfavo Sabonio KC-„Stiklita“ jaunučiai. Kaip ir pernai, „Saboniukai“ įveikė Tornado KM-„Fudo“ ekipą, tik šįkart žymiai tvirtesniu skirtumu – 96:71. Lemiama finalo atkarpa tapo ketvirtasis kėlinys, kurį „Stiklita“ laimėjo net 35:16.
Moksleivių 2002 m. bronzą galinga pergale iškovojo „Perkūno“ auklėtiniai
2017-05-10
Moksleivių 2002 m. grupės bronzos medaliais pasidabino KM „Perkūnas“ 2002 žaidėjai, mažajame finale triuškinančiu rezultatu 70:40 susitvarkę su Sabonio KC 2002 II ekipa. Roko Tumpos auklėtiniai įsisiūbavus rungtynėms vis labiau tolo nuo varžovų, kurie savo dispozicijoje neturėjo ginklų pasipriešinti.
Neįtikėtiną spurtą surengusi „Sporto Spalvos-Vieningas Kaunas“ ekipa triumfavo Paguodos taurės finale
2017-05-09
Antrajame kėlinyje triuškinančia 21 taško persvara (38:17) pasidžiaugę „VŽ“ krepšininkai finalinėse „Pavasario“ Paguodos taurės rungtynėse buvo kaip reikiant sustabdyti. Pakeitusi žaidimo planą „Sporto Spalvos-Vieningas Kaunas“ komanda sužaidė tiesiog stulbinamą atakarpą (40:2) ir pakeitė rungtynių eigą negrįžtamai. „Sporto Spalvos-Vieningas Kaunas“ titulą iškovojo įtikinamu rezultatu 72:59.
Kantriai žaidusi „Plastena“ atėmė bronzą iš pranašumą išbarsčiusios „Intermedix“
2017-05-09
„Pavasario“ Paguodos taurės turnyro bronzos medaliais pasidabino iš keblios padėties išsinarpliojusi „Plastena“. Mažojo finalo metu ilgą laiką solidžiai pirmavusi „Intermedix“ pametė iniciatyvą dvikovos pabaigoje, o kantriai žaidusi „Plastena“ tinkamai išlaukė rungtynių lūžio momento ir čiupo pergalę rezultatu 67:65.
„Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionate išaiškėjo finalinio ketverto dalyviai
2017-05-07
Gegužės 6-8 dienomis buvo sužaisti vieni svarbiausių „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato susitikimai – komandos ketvirtfinalio etape varžėsi dėl patekimo į stipriausiųjų ketvertą.
Moksleivių 1998-1999 m. grupės čempionatas finišavo užtikrinta „Tornado“ KM pergale
2017-05-04
KKML Moksleivių 1998-1999 m. grupės čempionų taurę iškovojo „Tornado“ KM ekipa. Aivaro Grigaliūno auklėtiniai finale užgniaužė Sabonio KC 1999 krepšininkus (tr. Ramūnas Juška) ir iškovojo pergalę aiškiu rezultatu 68:43. Čempionato bronza pasidabino KM „Perkūnas“ 2000 auklėtiniai (tr. Rytis Anskaitis), dvikovoje su „Tornado“ KM II ekipa (tr. Artūras Darašas) įrodę pranašumą rezultatu 73:67.
1998-1999 m. grupės bronzą iškovojo „Perkūno“ žaidėjai
2017-05-04
KKML Moksleivių 1998-1999 m. grupės čempionato bronza pasidabino KM „Perkūnas“ 2000 auklėtiniai (tr. Rytis Anskaitis), dvikovoje su „Tornado“ KM II ekipa (tr. Artūras Darašas) įrodę pranašumą rezultatu 73:67. „Perkūniečiai“ vienu metu skaičiavo netoli triuškinančios persvaros, tačiau privalėjo susikaupti ir atlaikyti lemiamą varžovų šturmą.
Netrukus startuos „Savaitraštis Kaunui“ taurių turnyrai!
2017-05-03
„Savaitraštis Kaunui“ redakcija kartu su Kauno krepšinio mėgėjų lyga (KKML) kviečia krepšinio komandas tęsti tradiciją sezoną baigti krepšinio taurių turnyrais. 2016-2017 m. KKML sezoną vainikuos „Savaitraščio Kaunui“ „Didžiosios“ ir „Mažosios“ taurės turnyrai.
„Pavasario“ taurės ketvirtfinalyje „Aisčių“ energija pranoko „Hidraulinių sistemų“ patirtį
2017-05-03
Atvejis, kai jaunystė ir energija pranoksta patirtį. Pavasario-LSD „Žalgiris“ taurės ketvirtfinalio etape „Hidraulinės sistemos“ komandos krepšininkai nesusitvarkė su „Aisčių“ jauniais, rezultatu 71:78 pralaimėjo dvikovą ir buvo priversti baigti tolimesnes šio turnyro kovas.
Pergalingą spurtą surengusi „Naftelf-Nowaco“ prasibrovė į „Pavasario“ taurės finalą
2017-05-03
Iki ketvirtojo kėlinio pradžios „Gazuotui Pienui“ pralaiminėjusi „Naftelf-Nowaco“ spurtavo 13:0 ir sugniuždė visus varžovų planus pateikti į Pavasario-LSD „Žalgiris“ taurės finalą. BC „Gazuotas Pienas“ dar turėjo šešias minutes atsitiesti, tačiau ritmą pagavę aikštės šeimininkai tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose ir triumfavo rezultatu 83:68.
Į „Pavasario“ Paguodos taurės finalą žengė pusfinalyje „Intermedix“ įveikusi „VŽ“
2017-05-03
Irmantas Šturma trečio kėlinio pabaigoje šturmavo „Intermedix“ krepšį, paeiliui sumetęs trylika taškų, tritaškį pridėjo Gvidas Kananavičius, ir „VŽ“ įgijo pergalę atnešusį pranašumą (66:45). „Intermedix“ ketvirto kėlinio metu atliko didelį darbą ir paskutinėms minutėms grąžino intrigą, tačiau varžovai jau buvo tvirtai susidėję pamatus pergalei.
Į „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato ketvirtfinalius favortai oponentų nepraleido
2017-05-02
Sekmadienį paaiškėjo „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato geriausiųjų aštuonetas. Į ketvirtfinalio etapą pateko favoritėmis laikytos komandos, grupės varžybose užėmusios 1-8 vietas, tai: A. Puškino gimnazija, Šilainiai, Comeback 94, Kazio veteranai, Perkūno veteranai, No Name, Talga&co bei Aktyvistai-Vilijampolė.
Kauno KM „Perkūnas“ 2001 antrus metus iš eilės tapo Lietuvos čempionais
2017-05-02
Krepšinio mokykla „Perkūnas“ antrus metus iš eilės tapo Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ čempionais. Pernai savo amžiaus grupėje likę stipriausi, šįkart Juozo Barkausko auklėtiniai triumfavo ir Jaunučių U16 vaikinų čempionate.
Finale „Santermitą-Žėrutį“ nustebinusi „Labor-Galera“ pirmąkart triumfavo C lygoje
2017-04-29
C lygoje – (ne)tikėtas „Labor-Galera“ triumfas. Finalo pradžioje lediniu dušu apipilta „Santermita-Žėrutis“ komanda susikaupė iš naujo ir panaikino triuškinantį varžovų pranašumą, tačiau galutinai perimti kontrolės nesugebėjo. Ketvirto kėlinio metu dar kartą į priekį truktelėjusi „Labor-Galera“ atėjus lemiamoms minutėms apsigynė nuo varžovų apgulties ir triumfavo rezultatu 95:88.
C lygos bronzą „Sporto manija“ ir „Vilkija-ECOWOOD“ išsidalino tik po pratęsimo
2017-04-29
Nuostabų C lygos finalo spektaklį atidarė aistringa dvikova dėl bronzos medalių, kuriai prireikė ir pratęsimo. Pernai metų čempionė „Sporto manija“ išsprendė sunkų galvosūkį prieš „Vilkiją-ECOWOOD“ ir iškovojo trapią pergalę rezultatu 91:89.
Įspūdingame „Verslo“ lygos finiše „Lietuviški patiekalai“ palaužė „Imlitex Holdings“
2017-04-28
Nuostabia kova iki paskutinio atokvėpio finišavo „Verslo“ lygos čempionatas, kuriame rezultatu 90:85 triumfavo „Lietuviškų patiekalų“ komanda, antrus metus iš eilės nustūmusi „Imlitex Holdings“ ekipą link sidabro medalių. Reguliaraus sezono lyderiai auksą iškovojo po keturių metų pertraukos. Per šį laikotarpį „Lietuviški patiekalai“ buvo pasimatavę sidabro bei bronzos medalius, taip pat du sykius nebuvo patekę į finalinį ketvertą.
„Verslo“ lygos bronzą čiupo rungtynių pabaigoje pasprukusi „Extradent“
2017-04-28
„Verslo“ lygos bronzos medalius iškovojo mažojo finalo pabaigoje pergalingą spurtą surengę „Extradent“ krepšininkai, rezultatu 69:57 pranokę KUN&KAMS ekipą. Per penkias žaidimo minutes iš 51:55 į 69:57 rezultatą pakeitusi „Extradent“ ekipa puikia pergale pasaldino gana banguotą sezoną.
„Aisčių“ berniukai apgynė KKML 2006 m. grupės geriausiųjų sostą
2017-04-27
Balandžio 27-ąją finišvo KKML Moksleivių 2006 m. grupės čempionatas, kuriame antrus metu iš eilės triumfavo KM „Aisčiai“ 2006 komanda. Pralaimėjimo šiame sezone nepatyrę Tomo Bakanausko auklėtiniai finale susidūrė su sunkumais ir nesklandumais, tačiau 62:45 įveikė „Tornado“ KM-1000 linijų (tr. Modestas Gailiūnas) bendraamžius. Bronzos medaliais džiaugėsi Sabonio KC 2006 I komanda (tr. Arnoldas Jatkonis), mažajame finale 71:36 pasiekusi įtikinamą pergalę prieš KM „Perkūnas“ 2006 ekipą (tr. Gintaras Daugėla).
Pusfinalyje „Lietuviški patiekalai“ „KUN&KAMS“ privertė kapituliuoti nepadoriu 60-ies taškų skirtumu
2017-04-25
Ilgai laukta lemiama „Verslo“ lygos pusfinalio dvikova tarp „Lietuviški patiekalai“ ir „KUN&KAMS“ komandų neatnešė jokios intrigos ir ženklino gėdingai triuškinantį skirtumą. Pusę rungtynių be lyderio žaidę „KUN&KAMS“ krepšininkai neprilygo dominavusiems varžovams, o ir po ilgosios pertraukos didesnių darbų neatliko. Galiausiai „Lietuviški patiekalai“ pasiekė itin smarkią pergalę net 60-ies taškų skirtumu – 118:58.
Įtemptame „Pavasario“ taurės ketvirtfinalyje „BuyPCGame.eu“ palaužė „LDK Palikuonis“
2017-04-24
„Pavasario“ taurės turnyre įsibėgėjo svarbiausi mūšiai. Viename jų triumfavo sezono pabaigoje gerus rezultatus demonstruojanti „BuyPCGame.eu“ ekipa. Ketvirtoji komandos pergalė šiame turnyre buvo itin svarbi – ketvirtfinalyje 67:62 buvo nukauti „LDK Palikuonys“, ir tai nugalėtojams garantavo dar bent dvi rungtynes bei galimybę užsikabinti bet kokios spalvos medalį.
Istorinis triumfas: „Labor-Galera“ pirmąkart žengia į C lygos finalą
2017-04-21
C lygos atkrintamosiose varžybose favoritus pamokiusios „Labor-Galera“ ir „Vilkija-ECOWOOD“ ekipos penktadienį išsiaiškino ir savo pusfinalio serijos baigtį. Savaitės pradžioje iš Vilkijos itin svarbią pergalę (77:68) parsivežę „Labor-Galera“ krepšininkai parodė didelį norą užbaigti seriją jau penktadienį. Įtemptų ir banguotų antrųjų pusfinalio rungtynių atomazgoje galiausiai 91:83 triumfavo didesnį susikaupimą parodžiusi „Labor-Galera“ komanda.
Maksimaliai susitelkę „Santermita-Žėrutis“ krepšininkai išlygino pusfinalio seriją
2017-04-19
Vakar Kaune sirenos kaukė ne tik vidurdieny. Trečiadienio vakare LSMU salėje „Santermita-Žėrutis“ rinko pilną žaidėjų ir sirgalių armiją antrosioms C lygos pusfinalio rungtynėms prieš „Sporto maniją“. Maksimalią koncentraciją pademonstravusi komanda 74:55 pranoko savo pačių žaidybinėse schemose pasiklydusius „Sporto manijos“ krepšininkus ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą 1-1.
„Tornado“ KM tvirtu žingsniu žengė į Moksleivių 1998-1999 m. grupės finalą
2017-04-19
Moksleivių 1998-1999 m. grupės pusfinalio seriją prieš KM „Perkūnas“ 2000 ekipą „Tornado“ KM krepšininkai laimėjo 2-0. Aivaro Grigaliūno auklėtiniai, nepaisant pagirtino varžovų ryžto, abejas pusfinalio rungtynes laimėjo įtikinančiai (77:46 ir 81:57) ir keliauja į čempionato finalą.
„Imlitex Holdings“ spurtas po ilgosios pertraukos parbloškė „Extradent“
2017-04-18
„Verslo“ lygos pusfinalį pergalingai pradėjo „Imlitex Holdings“ krepšininkai, pirmajame mūšyje 79:63 aplenkę „Extradent“ ekipą. Antroje rungtynių pusėje įsismaginęs vicečempionų puolimas žlugdė bet kokius varžovų planus tą vakarą.
C lygos pusfinalyje – favoritus pamokiusios „Labor-Galera“ ir „Vilkija-ECOWOOD“ ekipos
2017-04-15
Pastarosios savaitės C lygos atkrintamųjų varžybų kairiajame flange pažėrė kiek netikėtų rezultatų. Jei kas spėliojo čempionato finalo ketverto dalyvius, greičiausiai nenumatė, jog viename iš pusfinalių susikaus grupės varžybose kuklius rezultatus rodžiusios „Labor-Galera“ bei „Vilkija-ECOWOOD“ komandos.
Veteranų 40+ finale buvusių krepšinio profesionalų akistatą laimėjo „Top Sport“
2017-04-13
Balandžio 13 dieną į VDU sporto centrą rinkosi būrys praeityje gerai žinomų krepšininkų. KKML Veteranų 40+ lygos finalinę dieną bronzos medaliais pasidabino KSK „Ledi“ krepšininkai, mažajame finale rezultatu 78:66 įveikę KK „Policiją“, o permainingame didžiajame finale „Top Sport“ 88:84 palaužė koja kojon žengusius, tačiau rungtynių pabaigoje iniciatyvą praradusius „Notomo“ krepšininkus.
Klubo 25-metį švenčianti KSK „Ledi“ pasidabino Veteranų 40+ bronzos medaliais
2017-04-13
Veteranų 40+ mažajame finale susitiko KK „Policija“ ir KSK „Ledi“ vyrai. Visų rungtynių metu pirmavę KSK „Ledi“ veteranai rezultatu 78:66 atsirevanšavo varžovams už du patirtus pralaimėjimus reguliaraus sezono metu ir pasidabino bronzos medaliais.
Išlaukė: „Sporto manija“ pirmąkart tapo KKML A lygos čempionais
2017-04-12
KKML A lygos pirmenybės finišavo aukščiausio lygio dvikova. Nuožmioje finalo akistatoje „Sporto manija“ ginklus surėmė su „BalduSandelis.lt“ ekipa. Rungtynių starte solidžią persvarą įgijusi „Sporto manija“ vėliau sulaukė svečių – nei akimirkai rankų nenuleidę „BalduSandelis.lt“ krepšininkai pavijo varžovus iki vieno metimo. Vis tik charakterį parodę bei pergalės troškimo vedini „Sporto manijos“ žaidėjai paskutinėmis minutėmis vėl atitrūko ir pergalę šventė rezultatu 89:80.
A lygos bronzos medaliais pasidabino UNITED kompanija
2017-04-12
A lygos bronzos medaliais pasidabino UNITED komanda, mažajame finale 92:81 įtikinamai įveikusi „Basement“ ekipą. Pirmajame kėlinyje apšilę UNITED krepšininkai įpusėjus antram ketvirčiui skaičiavo jau triuškinančią persvarą. Po šio smūgio „Basement“ atsistojo ant kojų, tačiau didesnės grėsmės varžovams nebekėlė.