Lygos

Naujienos

Jėgą finale įrodę „ARV auto“ krepšininkai – geriausi „Savaitgalio“ Pavasario lygoje!

2020-07-25
Svarbiausioje čempionato atkarpoje įsibėgėjusi „ARV auto“ užakcentavo sezono pabaigą aukso medaliais. „Savaitgalio“ Pavasario lygos finale „ARV auto“ prieš „UKG Stadionas“ komandą dominavo didžiąją rungtynių dalį ir triumfavo rezultatu 88:73.

Nuviliantys pusfinaliai: dingęs azartas ir rekordiniai skirtumai

2020-07-22
Laukti „Savaitgalio“ Pavasario lygos pusfinaliai nesusiklostė kaip norėta. Keturios stipriausios viso sezono komandos turėjo plaktis dėl vietos finale, tačiau kovos nuotaikos išgaravo jau pirmuosiuose susitikimuose.

Po pirmųjų pusfinalio rungtynių – skambūs „ARV auto“ ir „UKG Stadionas“ pareiškimai finalo link

2020-07-21
Aukščiausio lygio koncentraciją pusfinalyje pademonstravę „ARV auto“ krepšininkai nepaliko vilčių „Abelai“ ir atsakomosioms rungtynėms neatsakytų klausimų paliko minimaliai. Visus kėlinius dominavusi „ARV auto“ oponentus sutriuškino rezultatu 79:44.

„Savaitgalio“ Pavasario lygos ketvirtfinaliuose staigmenų neužfiksuota: į pusfinalius pateko patikrinti favoritai

2020-07-20
Liepos 19 d. buvo sužaisti visi keturi „Savaitgalio“ Pavasario lygos ketvirtfinalių susitikimai. Etapas, kuriame nugalėtojas sprendžiasi iš vienerių rungtynių, paprastai pateikia ir kiek netikėtų rezultatų, tačiau šįkart pergales šventė patikrinti čempionato favoritai.

„Jei jau vasarą eikvojam, tai tik dėl aukščiausių tikslų.“ – „Savaitgalio“ Pavasario lygos pusfinalio dalyvių komentarai

2020-07-20
Šiandien startuoja „Savaitgalio“ Pavasario lygos pusfinalio etapas, o prieš juos komandų nariai pasidalino mintimis ir nuotaikomis.

„Savaitgalio“ Pavasario lygos aštuntfinaliuose staigmenų neužfiksuota. Kitas išbandymas – sekmadienį

2020-07-17
Penktadienį startavusiame „Savaitgalio“ Pavasario lygos atkrintamųjų varžybų etape pergales nuskynė aštuntfinalio porų favoritai. Tiesa, vienerios rungtynės net neįvyko, o kelialapį į ketvirtfinalį be prakaito iškovojo BC „24“ komanda. Šią kompaniją sekmadienį egzaminuos „Abelos“ komanda.

„Savaitgalio“ Pavasario lygoje – paskutinės rokiruotės prieš šią savaitę prasidėsiančias atkrintamąsias varžybas

2020-07-13
Jau šį penktadienį (liepos 17 d.) išvysime pirmąsias „Savaitgalio“ Pavasario lygos atkrintamųjų kovas. Į tolimesnį etapą žengs dvylika komandų, o aštuonioms iš jų atiteks aštuntfinalių išbandymas. Tuo metu keturios geriausiai grupės varžybose pasirodžiusios ekipos varžovų lauks ketvirtfinalio etape.

Įsibėgėjusioje „Savaitgalio“ Pavasario lygoje – antrojo etapo kovos

2020-07-03
Birželio vidury atnaujintas „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionatas netruko žengti jau į II-ojo etapo stadiją. Sužaidus pusę sezono rungtynių galima išskirti ir komandų pajėgumus.

Azarto nepraradusi „Savaitgalio“ Pavasario lyga grįžo!

2020-06-15
Daugiau nei tris mėnesius pristabdytas KKML „Savaitgalio“ Pavasario lygos čempionatas sugrįžta nuo birželio 15 dienos!

TOP 10: Geriausi šio sezono visų lygų žaidėjai ir kiti lyderiai

2020-03-30
Krepšinio gyvenimą sustabdžius nenumatytoms aplinkybėms, sustingo ir rezultatai, ir situacija turnyrinėse lentelėse, o krepšininkai vis dar nežino, kada ir ar galės grįžti į aikšteles. Kaip bebūtų, didžioji dalis sezono jau buvo nueita, statistika - užfiksuota, tad galime apžvelgti, kam iki šiol aikštėje sekėsi geriausiai.

KKML Viktorina II: svečiai iš Šiaulių, ryškiausios pavardės ir kiti įdomūs klausimai

2020-03-26
Kad užsitęsusią pertrauką krepšinyje leisti būtų smagiau, paruošėme dešimt istorinių ir kiek netikėtų faktų iš KKML gyvenimo. Koks esate mėgėjų krepšinio ekspertas?

Viktorina! Ar žinosite šiuos istorinius ir neįprastus faktus apie KKML?

2020-03-23
Kad užsitęsusią pertrauką krepšinyje leisti būtų smagiau, paruošėme dešimt istorinių ir kiek netikėtų faktų iš KKML gyvenimo. Koks esate mėgėjų krepšinio ekspertas?

VIDEO: Kol mokyklos ištuštėjusios, puiki proga prisiminti Kauno Gimnazijų taurės finalą!

2020-03-17
Kol mokyklos ištuštėjusios, puiki proga prisiminti, kokia pirtis buvo užkurta prieš savaitę vykusiame Kauno Gimnazijų taurės finale!

Jei KKML sezonas finišuotų dabar..?

2020-03-16
Pasaulyje išsikerojęs virusas kaip reikiant pakoregavo žmonių kasdienį gyvenimą. Drąstiškai situacija pasikėtė ir sporto bei krepšinio gyvenime – stipriausios pasaulio lygos įšaldė sezonus keliems mėnesiams, kitos nusprendė nelaukti geresnio rytojaus ir visai nutraukė pirmenybes, paskelbė nugalėtojus bei prizininkus.

KKML čempionatas laikinai stabdomas

2020-03-13
Dėl susiklosčiusios situacijos, LR Vyriausybės priimtų sprendimų ir rekomendacijų dėl viruso COVID-19 plitimo, stabdome kovo 13 - balandžio 13 dienomis vyksiančias KKML čempionatų rungtynes.

Super atkaklų A lygos ketvirtfinalio mačą laimėjusi Kauno kolegija išsaugojo sezoną

2020-03-13
Prieš pat pristabdant KKML pirmenybes dėl viruso plitimo, ketvirtadienį svarbią pergalę A lygos čempionate nuskynė Kauno kolegija.

Po penkerių metų pertraukos „Varpo“ gimnazija susigrąžino čempionų titulą

2020-03-09
Kauno Gimnazijų čempionate po penkerių metų pertraukos nugalėtojų titulą susigrąžino „Varpo“ gimnazija. Pernai triumfavusi VDU „Rasos“ gimnazija finalinėse rungtynėse atkakliai priešinosi, tačiau antroje rungtynių pusėje galingiau sužaidę „Varpo“ gimnazistai šventė pergalę rezultatu 92:80.

„Verslo įmonių“ lygoje prasideda A ir B divizionų atkrintamosios varžybos

2020-03-06
Kovo 5 dieną buvo sužaistos pirmosios „Verslo įmonių“ lygos atkrintamųjų varžybų rungtynės. B diviziono ketvirtfinalyje „ARV auto“ rezultatu 95:77 pranoko „BITĖ Lietuva“ komandą ir serijoje iki dviejų pergalių įsiveržė į priekį 1-0.

Dramatiška B lygos reguliaraus sezono pabaiga: lyderių rokiruotės ir paskutinių sekundžių intriga dėl šeštosios vietos

2020-03-05
Ketvirtadienį buvo sužaistos paskutinės B lygos reguliaraus sezono rungtynės, po kurių išaiškėjo galutinė komandų rikiuotė turnyrinėje lentelėje. KM „Žalgiris“ 2002 ir „Autodita-KTK“ komandų akistatoje sprendėsi paskutinio kelialapio į atkrintamąsias varžybas savininkas, o kova vyko išties įtemptai.

Šiandien prasideda A lygos ketvirtfinalių kovos!

2020-03-04
Trečiadienio vakarą bus sužaisti pirmieji A lygos ketvirtfinalių susitikimai. Serijas iki dviejų pergalių pradės trys poros: „UNITED-DNC-Sporto fėja“ – LSU, SK „Minbra“ – VDU ir „LSU-Skirgesa“ – Kauno kolegija. Tuo metu pirmąją vietą reguliariame sezone užėmusi „Sporto manija“ ketvirtfinalio etapo išvengė ir savo varžovo laukia pusfinalyje.

A lygos ketvirtfinaliuose dominavimą ir šypsenas keitė įtampa bei azartas

2020-03-04
Trečiadienį buvo sužaisti pirmieji A lygos ketvirtfinalių susitikimai, kurių metu buvo užfiksuoti ir triuškinantys, ir atkaklūs rezultatai.

Trys Bendruomenių lygos pusfinalininkai – jau aiškūs, ketvirtasis išaiškės po lemiamos ketvirtfinalio kovos

2020-03-03
Vasario 29-ają dieną įvyko atsakomosios Bendruomenių lygos ketvirtfinalių rungtynės.

Lemiama savaitė B lygoje: vilčių neprarandanti „Autodita-KTK“ ir lyderių lenktynės dėl pozicijų pusfinaliuose

2020-03-02
Šią savaitę bus sužaistos paskutinės šešios B lygos grupės etapo rungtynės, kurios išaiškins komandų rikiuotę prieš prasidedant atkrintamosioms varžyboms. 1-2 vietas užėmusios komandos iškart žengs į pusfinalio etapą, o 3-6 pozicijų komandos žais ketvirtfinalius.

„Verslo įmonių“ lygoje finišavo reguliarusis sezonas (ketvirtfinalių poros)

2020-02-28
Ketvirtadienį sužaisti du paskutiniai „Verslo įmonių“ lygos A ir B divizionų reguliaraus sezono susitikimai galutinai sudėliojo visas ketvirtfinalių poras.

Veteranų 50+ lygoje „Grifonas“ „Patvankai“ įrašė pirmąjį sezono pralaimėjimą

2020-02-27
Veteranų 50+ lygoje pirmą šio sezono pralaimėjimą „Patvankai“ (10-1) įrašė „Grifonas“ (8-3), rezultatu 88:73 atsigriebęs už prieš tai patirtus skaudžius pralaimėjimus.

Finišavo Veteranų 35+ lygos reguliarusis sezonas (ketvirtfinalių poros)

2020-02-27
Trečiadienio dvikova tarp „Lietuvos karininkų ramovės“ (2-10) ir „Etapas-KSM82“ (4-8) komandų baigėsi Veteranų 35+ lygos reguliarusis sezonas. Menką šansą aplenkti oponentus tunyrinėje lentelėje turėjusiems „Lietuvos karininkų ramovės“ veteranams juo pasinaudoti nepavyko – rungtynes įtikinamu rezultatu 97:55 laimėjo svečiai, kuriems ši pergalė garantavo penktąją poziciją.

Triukšmingieji Gimnazijų čempionato pusfinaliai išaiškino finalininkus!

2020-02-25
Gimnazijų čempionato pusfinalyje VDU „Rasos“ gimnazija rezultatu 102:76 pranoko „Saulės“ gimnazistus ir iškovojo bilietą į didįjį finalą, kuriame ginklus surems su „Varpo“ gimnazijos krepšininkais.

Bendruomenių lygos atkrintamųjų varžybų startas

2020-02-24
Vasario 22-ają dieną prasidėjo Bendruomenių lygos atkrintamosios varžybos. Ketvirtfinaliuose susitiko keturios geriausios „A“ ir „B“ pogrupių komandos.

Finišavo A lygos reguliarusis sezonas. Kokios ketvirtfinalių poros?

2020-02-21
Šią savaitę buvo sužaisti paskutinieji KKML A lygos grupės varžybų susitikimai, nulėmę galutinę komandų rikiuotę turnyrinėje lentelėje. 5-7 vietų savininkai buvo išaiškėję kiek anksčiau, tačiau dėl pirmųjų keturių pozicijų lyderiai dar turėjo pasivaržyti.

Pirmą sezono pergalę pasiekusi „iTo-Tasker“ pratęsė „China Basketball College“ pralaimėjimų seriją

2020-02-19
Po keturiolikos nesėkmių C lygos I-ajame etape, „iTo-Tasker“ komanda, prasidėjus II-ajam grupės varžybų etapui, penkioliktu bandymu iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone. Lygos naujokai antradienį minimaliu skirtumu 70:69 palaužė „China Basketball College“ jaunimą.

„Savaitgalio“ Pavasario lyga įgauna pagreitį (foto, video reportažas)

2020-02-17
„Savaitgalio“ Pavasario lygos susitikimai vyko jau antrąjį savaitgalį, tad ant parketo spėjo išbėgti visos čempionate dalyvaujančios komandos. Vasario 14-16 dienomis buvo sužaisti aštuoni susitikimai, tad jūsų dėmesiui trumpos foto ir video rungtynių apžvalgos.

Dėl triuškinančios „Reunion“ pergalės prieš „Žalgirio“ jaunimą klydęs Čeponis bei kritinė „Autodita-KTK“ situacija turnyrinėje lentelėje

2020-02-14
Žinomas krepšinio ekspertas ir komentatorius Vaidas Čeponis prieš ketvirtadienio B lygos rungtynes tarp „Reunion“ (7-7) ir KM „Žalgiris“ 2002 (6-6) komandų prognozavo triuškinančią „Reunion“ sėkmę, tačiau „Žalgirio“ jaunimas pasistengė, jog spėjimas nebūtų tikslus.

Lietuvos studentų krepšinio lygoje artėja III-ojo etapo susitikimai!

2020-02-13
LSKL čempionate artėja III-ojo etapo susitikimai!

Neišpildytus komandos tikslus prisiminęs naudingiausias „Savaitgalio“ lygos žaidėjas: „Turėjom daug potencialo šioje lygoje.“

2020-02-11
Vasario pradžioje vykusiuose „Savaitgalio“ lygos Rudens-Žiemos čempionato finaliniuose susitikimuose „Siesikų“ komandos nebuvo, tačiau asmeninių apdovanojimų metu komandos pavadinimas buvo linksnuojamas ne kartą. O to kaltininkas – Lukas Aleksiūnas. „Siesikų“ ekipos naujokas jau debiutiniame sezone susižėrė daugiausiai apdovanojimų: buvo naudingiausias, rezultatyviausiais, o taip pat taikliausiai baudas bei tritaškius metęs žaidėjas.

C lygoje išaiškėjo reguliaraus sezono II-ojo etapo grupių sudėtys

2020-02-10
Likus septynioms rungtynėms iki C lygos grupės varžybų I-ojo etapo pabaigos jau aiškūs esminiai komandų pajėgumai, kurie sudėliojo naujas II-ojo etapo grupes.

Praėjusį savaitgalį nuaidėjo Bendruomenių lygos žvaigždžių diena

2020-02-10
Vasario 8-ąją Bendruomenių lygoje nuaidėjo Žvaigždžių dienos renginys, kurį pradėjo rungtynės tarp geriausiųjų žaidėjų iš A ir B pogrupių sudarytų komandų.

Šį savaitgalį startuoja „Savaitgalio“ Pavasario lygos čempionatas!

2020-02-07
Vasario 8-9 dienomis bus sužaisti pirmieji „Savaitgalio“ Pavasario lygos mačai.

Gailiūno vedama „GZP“ po pratęsimo palaužė „Reunion“ ir sustiprino pozicijas B lygos lyderių lenktynėse

2020-02-06
B lygos pratęsimo trileryje spindėjęs Martynas Gailiūnas atsakingu metu savo komandai parūpino taiklių tritaškių, o po 45 minučių kovos „GZP“ (8-3) rezultatu 93:83 palaužė „Reunion“ (6-6) ekipą.

C lygoje – paskutinės komandų rokiruotės baigiantis grupės varžybų I-ajam etapui

2020-02-05
C lygos grupės varžybų I-asis etapas finišuos už septynių dienų – vasario 12-ąją, o per jas komandoms liko sužaisti po 1-2 rungtynes. Šių susitikimų baigtys atsakys į likusius klausimus dėl komandų išsidėstymų A, B, C ir D pogrupiuose.

Iš sosto nepajudinami A. Puškino gimnazijos krepšininkai ketvirtą sezoną paeiliui tapo „Savaitgalio“ lygos čempionais

2020-02-03
A. Puškino gimnazija ketvirtą sezoną paeiliui triumfavo „Savaitgalio“ lygos Rudens-Žiemos čempionate. Po pernai pralaimėto finalo „Abela“ alkūnėmis yrėsi revanšo link, tačiau lemiamomis minutėmis pritrūko sėkmės, o baudų metimais rezultatą persvėrę čempionai džiaugėsi jau ketvirtąja čempionų taure.

„No Name“ ketvirtu bandymu iškovojo pirmuosius bronzos medalius

2020-02-01
Vasario 1 d. vykusiame „Savaitgalio“ lygos Rudens-Žiemos čempionato finale trečioji vieta atiteko „No Name“ komandai, kuriai tai buvo pirmieji medaliai per penkerius gyvavimo metus. Taip „No Name“ perrašė komandos istoriją, kuri prieš tai klostėsi itin kontrastingai: 2016, 2017 ir 2019 metais ekipa žaidė dėl bronzos medalių, tačiau visus tris sykius nusileisdavo varžovams bei likdavo prizininkų papėdėje.

Gaivus gurkšnis: pralaimėjimų ruožą nutraukusi „Autodita-KTK“ gręžiasi link atkrintamųjų

2020-01-29
Paskutinių sekundžių dramoje „Autodita-KTK“ (3-8) rezultatu 89:87 palaužė „UNITED-2“ (8-3) ir nutraukė du mėnesius užsitęsusią penkių pralaimėjimų seriją. Gyvybiškai svarbus taškas „Autoditai-KTK“ kilstelėjo moralę bei ne tik leido atitrūkti nuo turnyrinės lentelės apačios, bet ir grįžti į kovą dėl pirmojo šešeto, kuris nuo komandos vis dar yra nutolęs per dvejas pergales.

Bendruomenių lygoje – lyderių triuškinimai ir įnirtinga kova dėl 2-4 vietų

2020-01-28
Sausio 25-ają dieną startavo 10-asis Bendruomenių lygos turas. Kuriame pirmieji susitiko pergalių ištroškę BC „Spurtas“ (1-9) ir dėl antros vietos B pogrupyje kovojantys „Dainavos“ (6-4) krepšininkai. Pastarieji susikrovę persvarą per trečiąjį kėlinį išplešė svarbią pergalę rezultatu 92:82. Naudingiausiai tarp jų žaidė Justinas Pileckas (26 tšk, 6 atk. kam, 5 rez. perd.), Domas Jankauskas  (20 tšk, 10 atk. kam.) ir Kipras Sirtautas (19 tšk, 10 atk. kam.). Pralaimėjusių gretose Modestas Kirielius įmetė 30, Simonas Dranseika 18 (16 atk. kam.).

Po pusfinalio batalijų – aiškūs „Savaitgalio“ lygos finalininkai!

2020-01-26
Sekmadienį sužaidus antrąsias „Savaitgalio“ lygos pusfinalių rungtynes išaiškėjo vasario 1 d. vyksiančio finalo dalyviai. Kaip ir pernai, dėl čempionų taurės rungsis „Abela“ ir A. Puškino gimnazija. Pastaroji sieks jau ketvirtojo titulo iš eilės! Praėjusio sezono finalą A. Puškino gimnazija laimėjo rezultatu 75:69.