„Karštoje“ grupėje SK „Babtai“ nuskynė svarbią pergalę prieš „Žiežmarių sodus“

2018-12-18
Trečią pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes iškovojo SK „Babtai“ (4-4), šįkart 80:71 palaužę KK „Žiežmarių sodai“ ekipą (5-4). Ši pergalė babtiečiams buvo svaresnė nei pralaimėjimas pirmajame rate trijų taškų skirtumu, o tai gali teigiamai atsiliepti rikiuojant komandas I-ojo etapo pabaigoje.

Nekasdienis rekordas – rungtynių metu žaidėjas atliko net 34 rezultatyvius perdavimus!

2018-12-17
Neįprastas asmeninis rezultatas užfiksuotas gruodžio 17-ąją Ringauduose. KKML Veteranų „35+ lygos rungtynėse tarp „Omega“ ir „Basement“ ekipų Mindaugas Burneika nepelnė nei taško, tačiau atliko net 34 rezultatyvius perdavimus!

Po grandų akistatos išaiškėjo absoliutus „Savaitgalio“ lygos lyderis

2018-12-16
„Savaitgalio“ lygos II-ojo etapo dvikova suvedė šį sezoną iki šiol tik pergales skynusias ekipas – A. Puškino gimnaziją ir „Abelą“. Vis dėlto lauktam susitikimui „Abela“ visiškai nepasiruošė.

Triuškinanti revanšą pasiekusi „Imlitex“ laimėjo keletą mažų asmeninių pergalių

2018-12-12
86:62 triuškinanti „Imlitex“ pergalė prieš „Kauno tiltus“ buvo tai, ko kuriam laikui iš „Verslo įmonių“ lygos elito dingusiai ekipai būtent reikėjo.

„Mazgas“ įsitvirtino tarp C lygos A pogrupio lyderių

2018-12-12
Trečiadienį „Mazgas“ 79:51 susidorojo su „67‘ers“ ir atsakė į klausimą „kas yra kas?“ C lygos A pogrupyje.

„KUN&KAMS“ po pratęsimo minimaliu skirtumu palaužė „Lexuną“

2018-12-12
„Verslo įmonių“ lygos permainingose rungtynėse „KUN&KAMS“ (5-1) po pratęsimo 97:96 palaužė „Lexuną“ (2-4).

Puikiame „Verslo įmonių“ lygos mūšyje užfiksuoti du pratęsimai ir pirmoji „Teltonikos“ pergalė sezone

2018-12-10
Gruodžio 10-ąją Kauno kolegijoje įvyko vienas įsimintiniausių šio sezono mūšių.Pirmosios sezono pergalės „Teltonika“ troško taip stipriai, jog ją persekiojo ne tik visas 40 minučių, bet ir du pratęsimus, kol galiausiai parodė charakterį ir rezultatu 97:94 palaužė „Katos grupę“.

„Omega“ paskutinę pratęsimo sekundę išplėšė pergalę prieš „GISMETEO-YZI“

2018-12-10
Pirmadienio mačai klostėsi išties atkakliai – trijuose susitikimuose iš viso buvo sužaisti net penki pratęsimai.

„Savaitgalio“ lygos II-ojo etapo pradžia: skirtingi lyderių susidūrimai bei „Rožių keršto“ pirmoji sezono pergalė

2018-12-09
Gruodžio 7-9 dienomis startavo „Savaitgalio“ lygos II-asis reguliaraus sezono etapas, po kurio komandos išsiaiškins galutinį išsidėstymą prieš prasidedant atkrintamųjų varžybų kovoms.

Kauno krepšinio teisėjų mokyklos veikla įgauna pagreitį

2018-12-05
Jau mėnuo praėjo nuo Kauno krepšinio teisėjų mokyklos pradžios. Būsimi krepšinio arbitrai mokosi ir žinias gilina teoriniuose bei praktiniuose užsiėmimuose, kuriuose jiems savo patyrimą perteikia nacionalinės kategorijos teisėjai ir komisarai Rimas Navickas ir Valdas Vilius.

„Basement“ tapo vienvaldžiais Veteranų 35+ čempionato lyderiais

2018-12-03
Pirmadienį Veteranų 35+ lygos lyderių akistata baigėsi ramia „Basement“ (4-0) pergale prieš KTU „Plienas-Spalvų sala“ (4-1). Nors rungtynės startavo apylygia kova, o varžovai vieni kitiems meistriškumu nenusileido, daugiau energijos turėję šeimininkai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 88:76.

SK „Babtai“ svečiuose pasiekė revanšą prieš BC „Boom“ ekipą

2018-12-03
Įvykių kupiname greito tempo mače SK „Babtai“ (3-4) rezultatu 82:79 iškovojo svarbią pergalę prieš turnyrinės lentelės kaimynę BC „Boom“ ekipą (3-3). „Babtai“ gana tvirtai laimėjo pirmąjį kėlinį (24:15), kurio metu įgyta persvara svečiams itin pasitarnavo saugant pergalę.

Baigėsi „Savaitgalio“ lygos I-asis etapas (komandų rikiuotė ir būsimi varžovai)

2018-12-02
Gruodžio 1-2 dienomis buvo sužaisti paskutiniai „Savaitgalio“ lygos I-ojo etapo susikitimai, po kurių išaiškėjo komandų rikiuotė bei būsimi sekančio etapo varžovai.

Bendruomenių lygoje – atkaklios kovos ir lyderių pergalės penktajame ture

2018-12-02
„Aktyvistai-Vilijampolė“ rimtai kibo į atlapus grupės lyderiams „Didvyriai“, tačiau prastai sužaistas trečiasis kėlinys (23-13)  neleido įvykti sensacijai. Rezultatu 74-64 laimėjo vieni iš turnyro favoritų – „Didvyriai“.

„Perkūnas“ namuose įtikinamai nugalėjo „Žalgirį“

2018-11-29
Pakankamai tvirtai rungtynių vadžias savo rankose laikę „Perkūno“ krepšininkai trečiajame kėlinyje varžovus jau triuškino virš dvidešimties taškų skirtumu, o galutinis rezultatas 95:82 skelbė įtikinančią šeimininkų pergalę.

Po ilgosios pertraukos žaidimą pagerinusi KK „Healthy Choice“ įveikė SK „Minbrą“

2018-11-28
Nesėkmingai trečiajame kėlinyje pasirodžiusi SK „Minbra“ (1-4) neišsigelbėjo rungtynėse prieš KK „Healthy Choice“ ekipą (3-2), kuri trečią pergalę įsirašė rezultatu 69:67.

B lygos lyderių mūšis: karčią piliulę nurijusi „Reunion“ Ringaudus paliko nieko nepešusi

2018-11-27
Ringaudai „Reunion“ komandai toliau lieka nesvetingi – per tris metus „Paradis“ jau penktą sykį apgynė namų sienas, o šįkart šeimininkai varžovams nepagailėjo ir druskos.

Su „Policijos“ antpuoliais susitvarkiusi „Santermita“ grįžo į pergalių kelią

2018-11-26
Veteranų 40+ lygos turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „Santermita“ (3-1) svečiuose 77:71 palaužė KK „Policiją“ (2-2) ir po nesėkmės „Rovinijai“ grįžo į pergalių kelią.

LSMU „Medikas“ apgynė namų sienas nuo „UNITED-ALTA Transportas“

2018-11-26
Pergalių kraitį B lygoje papildė LSMU „Medikas“ (2-4), dviejų pralaimėjimų ruožą nutraukęs reikalinga pergale 86:82 prieš „UNITED-ALTA Transportas“ ekipą (4-2).

Pasitinkant „Savaitgalio“ lygos I-ojo etapo pabaigą: ateinantį savaitgalį išaiškės galutinė komandų rikiuotė

2018-11-25
„Savaitgalio“ lygoje artėja reguliaraus sezono I-ojo etapo pabaiga – ateinantį savaitgalį (gruodžio 1-2 d.) bus sužaisti paskutiniai susitikimai, nulemsiantys komandų išsidėstymą.

Pagrindiniai KKML čempionatai įgavo pagreitį: kas žinoma iki šiol, įdomioji statistika ir kiti skaičiai

2018-11-23
Pagrindiniai KKML čempionatai (A, B, C lygos) netruko įsibėgėti – iki lapkričio 23 dienos juose spėta sužaisti beveik 30 proc. reguliaraus sezono rungtynių. Šiai dienai jau galima tiksliau aptarti vyraujančią situaciją kiekvienoje lygoje, panagrinėti statistiką ar kiek drąsiau paspėlioti ateities gaires.

Kauno krepšinio teisėjų mokykla kviečia mokytis teisėjauti!

2018-11-22
Lapkričio mėnesį Kaune pradeda veikti Kauno krepšinio teisėjų mokykla, kuri kviečia mokytis teisėjauti visus norinčius krepšinio entuziastus. Mokymai jau vyksta ir tęsis iki šio sezono pabaigos.

Trečiajame bendruomenių lygos ture net trijų rungtynių baigtis sprendėsi paskutinėmis minutėmis

2018-11-19

Krepšinio veteranus ir veteranes kviečia dalyvauti Europos čempionate Ispanijoje

2018-11-17
Kviečiame dalyvauti veteranų krepšinio komandas Europos čempionate, kuris ateinančią vasarą birželio 8-15 dienomis vyks nuostabiame Kosta Blanca kurorte – Altea.

100 taškų pelniusi „KTU Plienas-Spalvų sala“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Krepšinio pasaulis & EER“ ekipai

2018-11-15
Nerijaus Dirsės taiklus tritaškis paskutinę rungtynių sekundę ženklino 100-ąjį tašką bei įtikinamą „KTU Plienas-Spalvų sala“ pergalę prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis & EER“ ekipą rezultatu 100:68.

„Žalgirio“ dublerių vedinos Jono Jablonskio ir „Varpo“ gimnazijos išsivežė pergales iš varžovų teritorijos

2018-11-14
Trečiadienį buvo sužaisti du Bendrojo lavinimo mokyklų čempionato susitikimai, kuriuose pergales šventė svečiai. Nugalėtojų gretose spindėjo jau profesionaliai sportuojantys moksleiviai iš „Žalgirio“ sistemos.

Eigulių derbyje VDU „Rasos“ gimnazija pranoko Antano Smetonos gimnazistus

2018-11-12
Antano Smetonos gimnazijos krepšininkai svečiuose svaidė taiklius tritaškius lyg namuose, tačiau to neužteko rimčiau pakovoti dėl pergalės.

Klampiose rungtynėse MPG palaužė BC „Boom“

2018-11-12
Sudėtingose C lygos C pogrupio rungtynėse MPG (3-1) rezultatu 77:71 išvargo pergalę prieš BC „Boom“ ekipą (1-2).

Pirmą sezono pergalę iškovojo „ACME CUP“, užtikrintai susidorojusi su „Autojutos“ penketu

2018-11-11
Giedriaus Prabulio vedama „ACME CUP“ sekmadienio popietę 92:64 pranoko tik penkiese susirinkusius „Autojutos“ krepšininkus. Visas rungtynes pirmavę šeimininkai galutinai paspruko ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo net 35:19.

Bendruomenių lygos II-ajame ture – puikus Pauliaus Pacevičiaus pasirodymas

2018-11-11
Antrasis šių metų bendruomenių lygos turas prasidėjo įtikinama „Didvyriai“ komandos pergale prieš ”Aktyvistai-Kaniūkai“ rezultatu 100-62.

„Plastena“ turėjo pripažinti pirmąjį pralaimėjimą „Verslo įmonių“ lygoje – nusileista Bendruomenių lygos čempionams

2018-11-08
Pirmą pralaimėjimą „Verslo įmonių“ lygoje patyrė iki šiol dvi pergales sezono starte iškovojusi „Plastena“, svečiuose 75:85 nusileidusi „AKSA Gelžbetonio konstrukcijos“ ekipai. Identiška sudėtimi pernai Bendruomenių lygoje triumfavusi komanda šįmet nusprendė siekti titulo „Verslo įmonių“ čempionate.

Debiutinėse rungtynėse „Mazgas“ pranoko „Koaliciją“

2018-11-08
Pirmos sezono rungtynės „Mazgui“ susiklostė kaip per sviestą. Mačui ne itin pasiruošusi „Koalicijos“ ekipa neparodė rimto pasipriešinimo ir namuose kapituliavo rezultatu 62:99.

Pusę „Saulės“ gimnazijos taškų pelnęs Kerševičius nukalė pergalę prieš Jėzuitus

2018-11-07
Bendrojo lavinimo mokyklų čempionatas trečiadienį startavo „Saulės“ ir Jėzuitų gimnazijų dvikova, kurią laimėjo aikštės šeimininkai.

16 tritaškių pataikiusi „ARV auto“ paspruko nuo solidžiai žaidusios „Teltonikos“

2018-11-05
Tritaškiais prapliūpusi „ARV auto“ tik ketvirtajame kėlinyje atsikratė varžovų. Geriausias šio sezono rungtynes sužaidusi „Teltonika“ patampė nervus favoritų statusą turėjusiems svečiams.

„Lietuviški patiekalai“ svečiuose įveikė „Naftelf-Nowaco“

2018-11-04
„Naftelf-Nowaco“ir „Lietuviški patiekalai“ komandų žaidėjai prieš ateinančią darbo savaitę tinkamai išsikrovė tarpusavio akistatoje.

„GranCanaria“ nesulaikė „Žalgirio fanų“

2018-11-04
C lygoje „GranCanaria“ kol kas lieka be pergalių (0-3). Sekmadienį iš lygos naujokų pakankamai lengvus taškus nugvelbė „Žalgirio fanai“, D pogrupyje šiuo metu skaičiuojantys antrą pergalę ir trijų galimų.

Prastai rungtynes pradėjęs Birštono „Olimpas“ pripažino „Fabrica Moderna“ pranašumą

2018-10-30
Itin prastai rungtynes pradėjęs Birštono SC „Olimpas“ pirmajame kėlinyje „Fabrica Moderna“ ekipai pralaiminėjo net 7:28, tačiau sugebėjo grįžti į rungtynes.

„Paradis“ namuose pakankamai ramiai susitvarkė su „Selteka“

2018-10-30
„Ieškom ne gero, o TOBULO metimo.“ – prieš ketvirtą kėlinį komandos draugams pusiau juokais pabrėžė Julius Kalnietis.

„Extradent“ jau trečius metus iš eilės sezoną pradeda „Spalding“ turnyro auksu

2018-10-27
Trečią sezoną iš eilės „Extradent“ komanda „Spalding“ taurės turnyre neranda sau lygių – šįkart finale rezultatu 86:68 pranoko „LazybuGuru.lt“ ekipą. „Extradent“ auksą iškovojo ir pernai, finale 77:64 įveikusi „American Pizza“, o 2016 metais 62:53 nugalėjo „Lietuviškus patiekalus“.

„Spalding“ turnyro mažajame finale „LDK Palikuonys“ strigo „American Pizza“ gniaužtuose

2018-10-27
 „Spalding“ taurės turnyro bronzos medalius iškovojo „American Pizza“. Daugkartinė KKML prizininkė mažajame finale 73:61 įveikė pirmąkart finalų patirtį turėjusią „LDK Palikuonys“ ekipą.

Po metų pertraukos į A lygą grįžę čempionai nusileido „Snaiperiui“

2018-10-24
Organizuotai žaidęs „Snaiperio“ jaunimas pergalingai pradėjo A lygos kovas. Rezultatu 78:72 buvo įveikta ne bet kas, o po metų pertraukos į aukščiausio pajėgumo lygą grįžusi 2016-2017 m. sezono čempionė „Sporto manija“.

Pratęsimą išsikovoję KTU-2 studentai jo metu net 22:2 pranoko „67‘ers“

2018-10-23
Beprotiškas antradienio vakaras klostėsi KTU sporto centre, kur pirmąsias sezono oficialias rungtynes žaidė KTU-2 ir „67‘ers“ komandos. Rungtynės po pratęsimo finišavo KTU-2 pergale rezultatu 88:68.

Spalding“ taurės pusfinalyje „LazybuGuru.lt“ „įveikė „LDK Palikuonis“

2018-10-23
Antradienį paaiškėjo antrasis „Spalding“ taurės turnyro finalininkas. Juo tapo pusfinalio mačą rezultatu 95:79 prieš „LDK Palikuonis“ laimėjusi „LazybuGuru.lt“ ekipa.

Šią savaitę pagreitį įgauna visi KKML čempionatai: bus sužaisti net 69 susitikimai!

2018-10-22
KKML 2018-2019 m. sezonas kaip reikiant įsisiūbavo. Šią savaitę startuoja pagrindinių čempionatų kovos, o jų ateinančiomis dienomis tikrai netrūks – iki kitos savaitės bus sužaisti net 69 susitikimai!

Fantastiškoje „Spalding“ taurės pusfinalio kovoje - „Extradent“ pergalė

2018-10-22
„Spalding“ taurės turnyras beveik pasiekė finišo tiesiąją. Tikri Kauno mėgėjų krepšinio lygos mohikanai pademonstravo, jog ši dvikova buvo verta ir finalinės kovos. Tik po pratęsimo rezultatu 75:72 pergalę iškvototi pavyko „Extadent“ ekipai, palaužus „American Pizza“ komandą.

„Savaitgalio“ lygoje pamažu aiškėja komandų pajėgumas

2018-10-21
Jau mėnesį vykstatis KKML „Savaitgalio“ lygos čempionatas pamažu „įgauna formas“ – komandoms sužaidus 2-4 turus, ryškėja jų pajėgumas.