SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Mažasis finalas
2002 m.
2002 m.

Triuškinantį pranašumą išbarsčiusi „Top Sport“ emocingame trileryje išsaugojo pergalę prieš „LT United“
2017-12-13
Finalo verta akistata, per kraštus besiliejančios emocijos, susistumdymai, techninės pražangos, buvusių Lietuvos krepšinio žvaigždžių spindesys ir kiti geros krepšinio kovos sudėtiniai dalykai buvo sutalpinti „LT United“ ir „Top Sport“ dvikovoje.
Prieš tai „Žalgirio“ garbės klubą sutriuškinęs SK „Ežerietis“ šįkart prakaitavo visas keturiasdešimt minučių
2017-12-12
Nepaisant C lygos B pogrupio lyderių ir autsaiderių statusų, SK „Ežerietis“ (7-1) ir „Žalgirio garbės klubas“ (1-7) komandų dvikova klostėsi išties įdomiai ir atkakliai. Vis tik įkyriai viso mačo metu svečius persekioję žalgiriečiai, galiausiai, turėjo pripažinti SK „Ežeriečio“ pranašumą rezultatu 92:76.
UAB "Sports Mode" - SPALDING atstovas Lietuvoje ir lygos partneris siūlo idėjas kalėdinėms dovanoms
2017-12-12
Prekes galite įsigyti parduotuvėse ar užsakyti telefonu Vilniuje Žygio g. 90-160 (+370 613 56806) ir Kaune Savanorių pr. 192 (+370 685 23342); Daugiau pasiūlymų dovanoms rasite bei galėsite įsigyti e-parduotuvėse: www.spalding-baltic.com; www.select-sport.lt; www.legea.lt;
Gedimino Ramono vedini pareigūnai paspruko nuo „Santermitos“
2017-12-11
„Santermitos“ kėsluose strigusius KK „Policijos“ komandos draugus ramino Gediminas Ramonas - jo olimpinė ramybė ir užtikrintas asmeninis pasirodymas šeimininkams garantavo sėkmę. Ketvirtajame kėlinyje truktelėję pareigūnai apgynė namų sienas nuo „Santermitos“ rezultatu 70:60.
„AmberGrill“ įveikė geriausią sezono mačą iki šiol sužaidusius „Aisčius“
2017-12-11
KM „Aisčiai“ sužaidė kol kas geriausias rungtynes A lygoje, tačiau vis vien nusileido dvikovos pabaigą geriau sužaidusiems „AmberGrill“ krepšininkams – 68:74.
„ARV auto“ baudų metimais išplėšė pergalę prieš „Auto Elektrą“
2017-12-11
„ARV auto“ po sunkios dvikovos veteranų 40+ lygoje išlaikė teigiamą pergalių-pralaimėjimų santykį (4-3). Į pergalę kėsinosi ryžtingai nusiteikusi „Auto Elektra“ (2-5), varžovams nusileidusi tik mačo pabaigoje. Galiausiai pergalę rezultatu 66:62 baudų metimais išplėšė aikštės šeimininkai.
„Autojuta“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su KM „Perkūnas 2000“
2017-12-11
Karolio Rinkevičiaus pelnyti 33 taškai C lygoje nukalė dar vieną pergalę „Autojuta“ ekipai, kuri po įnirtingos kovos ketvirtajame kėlinyje palaužė jaunuosius „Perkūno“ auklėtinius rezultatu 80:101.
„KSK Ledi“ - dvidešimt metų kartu esantis kolektyvas su naujais iššūkiais Veteranų 35+ lygoje
2017-12-11
Pirmadienio vakarą įvyko labai emocingos ir atkaklios rungtynės Veteranų 35+ lygoje. Čia susitiko „KSK Ledi“ ir „Šilainių“ ekipos, o rezultatyviai ketvirtąjį sužaidusi „KSK Ledi“ komanda iškovojo pergalę rezultatu 79:87.
Du kėlinius besipriešinusi „GISMETEO-YZI“ ekipa nusileido „Basement“ komandai
2017-12-11
Pirmadienio vakarą Veteranų 35+ lygoje „Basement“ ekipa po du kėlinius trūkusios kovos užtikrintai nugalėjo „GISMETEO-YZI“ komandą rezultatu 75:59.
B lygos grandų dvikova finišavo „Kamidos“ pergale
2017-12-10
„Amžinų varžovų“ akistata tarp „Sporto manijos“ ir „Kamidos“ klostėsi kaip pridera – permainingai ir įtemptai iki pat finalinės sirenos. Vien per ketvirtą kėlinį pirmaujanti komanda keitėsi net vienuolika kartų, tačiau galiausiai paskutiniai į priekį šovė „Kamidos“ krepšininkai, iškovoję pergalę rezultatu 83:78.
Kauno kolegija-2 – vis dar pirmosios pergalės paieškose
2017-12-10
Kauno kolegija-2 drąsiai kibo į darbus siekiant pirmosios pergalės B lygoje, tačiau pametė fortūną dvikovos antroje pusėje. Galiausiai, „begėdis“ „Aisčių“ jaunimas išsivežė pergalę rezultatu 57:53.
Tadas Lukauskas paskutinės sekundės metimu nuvertė „Aktyvistai-Vilijampolė-Džymas“ iš pirmosios vietos sosto
2017-12-10
Sekmadienį „Savaitgalio“ lygos B pogrupio lyderių dvikovos pabaigoje švieslentė skelbė lygiąsias, tačiau mačo baigtį išsprendė sulyg sirena komandos draugo metimą pataisęs Tadas Lukauskas. Jo dvitaškis A. Puškino gimnazijai įteikė pergalę, praktiškai garantuojančią pirmą vietą pogrupyje.
Bendruomenių lygoje čempionai įrašė pirmąjį pralaimėjimą „Spurtui-Madrid“
2017-12-10
Praėjęsio savaitgalio susitikimai Bendruomenių lygoje beveik galutinai išaiškino kito etapo dalyvius, be to, pirmąją nesėkmę patyrė ir B pogrupio lyderiai – BC „Spurtas-Madrid“ krepšininkai. Apie kiekvieną dvikovą ir jos svarbą – atskirai.
Lapkričio mėnesio geriausiu moksleivių grupės žaidėju svetainės lankytojai išrinko Paulių Lukaševičių
2017-12-09
KKML svetainės lankytojai nusprendė, jog lapkričio mėnesio geriausiu žaidėju moksleivių grupėje tapo Paulius Lukaševičius. Moksleivių 2006 m. grupėje KM „Perkūnas“ 2006 komandai atstovaujantis žaidėjas apklausoje surinko net 52,5 proc. balsų ir atkakliose lenktynėse aplenkė metais jaunesnįjį kolegą iš „Perkūno“ 2007 komandos – Dominyką Grunkį (42,9 proc.).
„Minbra“ po atkaklios kovos palaužė VDU studentus
2017-12-06
Trečiadienio vakarą visa intriga nukeliavo į Kauno kolegijos sporto salę, kurioje po labai atkaklios kovos pergalę iškovojo SK „Minbra“, kuri rezultatu 94:79 rungtynių pabaigoje palaužė VDU studentus.
KM „Perkūnas 1999“ vis sėkmingiau pratinasi prie vyrų krepšinio – nugalėta „TYLA-Startas“ ekipa
2017-12-06
Vis dar sunkiai įsibėgėjančiai „TYLA-Startas“ ekipai – dar vienas išbandymas. Rungtynėse su KM „Perkūnas 1999“ į sudėtį sugrįžo komandos lyderis K.Birieta, tačiau tai nepadėjo komandai grįžti į pergalių kelią – krepšinio mokyklos auklėtiniams nusileista rezultatu 72:77.
C lygoje – „67ers“ pergalė ir atskleista komandos pavadinimo prasmė
2017-12-06
Trečiadienį A.Puškino gimnazijoje jau po pirmojo kėlinio į nokdauną savo varžovus pasiuntę „67ers“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Koalicija“ rezultatu 94:82.
SIL-Lapkričio mėnesio MVP suaugusių grupėje tapo po 37,6 naudingumo balo rinkęs Mantas Sinkevičius!
2017-12-05
KKML svetainės lankytojai nusprendė, jog lapkričio mėnesio geriausiu žaidėju suaugusių grupėje tapo Mantas Sinkevičius. C lygoje rungtyniaujančiai „Vilkijos-ECOWOOD“ komandai atstovaujantis žaidėjas apklausoje surinko du penktadalius balsų (39,8%) ir nepaliko vilčių kitiems, pretendavusiems į MVP vardą.
„Notomas“ ir toliau lieka nenugalimas Veteranų 40+ lygoje
2017-12-05
Veteranų 40+ lygoje lieka vienas nenugalimas lyderis. Tai - „Notomas“ ekipa, kuri antradienio vakarą pasiekė dar vieną užtikrintą pergalę prieš „Minordija“ komandą.
Puikiai iš toli pataikę „Žiežmarių sodai“ sutriuškino „Fabrica moderna“ ekipą
2017-12-05
C lygos įvyko kova dėl antrosios vietos pogrupyje. Joje sudalyvavo KK „Žiežmarių sodai“ ir „Fabrica moderna“ ekipa.
„Reunion“ po truputį įsibėgėja B lygoje – nugalėta „UNITED-ALTA Transportas“ ekipa
2017-12-04
Pirmadienio vakarą Sabonio krepšinio centre susitiko dvi, šį sezoną ne patį geriausią savo krepšinį demonstruojančios ekipos – „Reunion“ ir „UNITED-ALTA Transportas“. Nesunkią pergalę rezultatu 74:67 iškovojo „Reunion“.
„Sabonio KC 2002 II“ komanda įveikė 2001-2002 m. grupės lyderius
2017-12-04
Ir toliau vyksta atkaklios 2001-2002 m. grupės kovos. Viena tokių įvyko pirmadienį Sabonio krepšinio centre.
„Naftelf-Nowaco“ ir „Euros“ akistatoje – lygiavertė kova su pratęsimu
2017-12-03
Viena kitos vertos komandos išsiskyrė tik po papildomų penkių minučių. „Verslo“ lygos A diviziono rungtynėse „Naftelf-Nowaco“ išplėšė pratęsimą, o vėliau ir pergalę prieš „Eurą“ 71:68.
„Savaitgalio“ lygos reguliaraus sezono etapas pasiekė kulminaciją
2017-12-03
Po pirmojo žiemos savaitgalio rungtynių rezultatų – dvejopos nuotaikos „Savaitgalio“ lygos dalyvių stovyklose. Kai kurie jau palaidojo viltis pakliūti į atkrintamąsias varžybas, kai kuriems atvirkščiai – viltys atgijo.
Bendruomenių lyga: nutrūkęs Dainavos dominavimas bei aštrėjanti situacija B pogrupyje
2017-12-03
Likus trims turams iki antrosios sezono dalies Bendruomenių lygoje pamažu artėja kulminacija, o kiekvienų rungtynių baigtis vienaip ar kitaip daro vis didesnę įtaką turnyrinėje lentelėje. Praėjusį savaitgalį pirmąjį pralaimėjimą patyrė Dainava-AKSA, eilinę, tačiau nelengvą pergalę įsirašė BC Spurtas-Madrid, žaidimą gerino Aktyvistai-Kaniūkai, o B pogrupio komandų akistatos tampa vis įdomesnės.
„Top Sport“ išspaudė svarbią pergalę prieš GISMETEO-YZI
2017-11-30
Rankų nenuleidę „Top Sport“ veteranai iki pat finalinės sirenos išgyveno dramą Ringauduose, tačiau grįžo su pergale rankose. Didžiąją mačo dalį pirmavusi GISMETEO-YZI turėjo palankias sąlygas rungtynes baigti sėkmingai, tačiau į lemiamą šturmą kilę svečiai išplėšė pergalę rezultatu 70:67.
KM „Aisčiai“ 2008 ir Sabonio KC 2008 mūšyje su pirmu pralaimėjimu teko susitaikyti „saboniukams“
2017-11-30
KKML mažiausiųjų čempionate su pirmuoju pralaimėjimu turėjo susitaikyti viena iš ketvirtadienio dvikovos komandų. Jono Pauliaus II-ojo gimnazijoje auklėtiniai apgynė namų sienas ir 66:56 palaužė svečius iš Sabonio krepšinio centro.
Namuose dominavusi VDU „Rasos“ gimnazija „Saulei“ įrašė trečią pralaimėjimą
2017-11-29
„Saulės“ gim. krepšininkų viešnagė VDU „Rasos“ gimnazijoje paženklinta prastu pasirodymu. Iš prieš daugiau nei metus BLM čempionų taure besidžiaugiančios ar šį pavasarį bronzą iškovojusios komandos narių beveik nieko neliko, o nauji gimnazijos atstovai neprimena ta sprogstamąja jėga žibėjusios auksinės kartos.
Kėdainių „SC Pikenrolas“ toliau žengia be pralaimėjimų 2007 m. grupėje
2017-11-29
Trečiadienį Sabonio krepšinio centre vyko 2007 metų grupės rungtynės, kuriose susitiko „Sabonio KC 2007“ ekipa ir Kėdainių „SC Pikenrolas“.
Puikiai tritaškius metusi „Hegelmann“ ekipa ir toliau smaginasi C lygoje
2017-11-29
„Hegelmann“ ekipa šį sezoną rungtynėse prieš „American Pizza“ pelnė 87 taškus ir patyrė vienintelį pralaimėjimą. Visuose kituose penkiuose mačuose jie pelnė virš 100 taškų ir net neleido pagalvoti savo varžovams apie pergales. Vienas iš tokių pasirodymų įvyko ir trečiadienio vakarą A.Puškino gimnazijoje.
„LDK palikuonys“ iškovojo ketvirtąją pergalę C lygoje
2017-11-28
Antradienio vakarą po itin atkaklios ir permainingos kovos „Santaros“ gimnazijoje „LDK palikuonys“ iškovojo ketvirtąją pergalę C lygoje. Jie rezultatu 87:92 nugalėjo KK „Snaiperis“ komandą.
„Sportija“ ekipa ir toliau nesugeba iškovoti pirmosios pergalės C lygoje
2017-11-28
C pogrupio susitikime pirmąją pergalę šiame sezone iškovojo „Autojuta“ ekipa, kuri nugalėjo „Sportija“ komandą rezultatu 74:57.
Nenuilstantys „ARV auto“ surado pergalę prieš KESKO SENUKAI
2017-11-28
KESKO SENUKAI komandos planus įsitvirtinti „Verslo“ lygos B diviziono geriausiųjų ketvertuke sugriovė pagirtinas „ARV auto“ pasirodymas. Kaip reikiant šeimininkus pristabdę „ARV auto“ krepšininkai svečiuose 63:52 iškovojo pelnytą pergalę ir dar labiau užaštrino kovą B diviziono komandų lenktynėse.
Pirmosios pergalės dalybos: atsitiesusi „Katos grupė“ aplenkė „Triumfą“
2017-11-27
Justas Vasaitis paprašo rungtynių arbitro pristabdyti žaidimą – atsirišo sportiniai beteliai – tačiau šis liepia tęsti žaidimą. Būtent per tas likusias tris minutes „Triumfo“ ekipos žaidimas ir plaikstėsi lyg palaidi batraiščiai.
28 taškų skirtumu kėlinį pralaimėjusi „Eura“ nusileido „Extradent-Verslo“ ekipai
2017-11-27
Antrąjį rungtynių kėlinį net 28 taškų skirtumu pralaimėjusi „Eura“ komanda po ilgosios pertraukos nebesugebėjo prisivyti „Extradent-Verslo“ ekipos ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą Verslo lygoje rezultatu 97:84.
C lygoje - triuškinama SK „Babtai“ pergalė
2017-11-27
40:113. Tokie skaičiai degė Kauno kolegijos salės švieslentėje po rungtynių tarp „TYLA-Startas“ ir SK „Babtai“ ekipų. Be savo lyderio K.Birietos žaidusi „TYLA-Startas“ neturėjo jokių galimybių pasipriešinti savo varžovams ir C lygoje patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.
„Savaitgalio“ lygoje pasitaisymui ar išsigelbėjimui liko vos 2-3 turai (4 video)
2017-11-26
„Savaitgalio“ lygoje likus 2-3 grupės varžybų turams aistros dėl galutinio komandų išsidėstymo vis aštrėja. Jei A pogrupyje niekas iš sosto nenuverčia ANGRY BIRDS, o kelialapius į atkrintamąsias jau slapta dalinasi keturios stipriausios komandos, tai B pogrupyje pirmaujančios komandos keičiasi po kiekvieno turo, o 4-6 vietas besidalinančių komandų rikiuotė kol kas visiškai neaiški.
Bendruomenių lygoje toliau dominuoja „Dainava-AKSA“ ir BC „Spurtas-Madrid“
2017-11-26
Po šešias pergales įsirašiusios „Dainava-AKSA“ ir BC „Spurtas-Madrid“ komandos Bendruomenių lygoje kol kas lieka neįkandamas riešutas visiems oponentams. Kitos komandos taip pat nesnaudžia – žaidimą kaskart gerina stiprūs vidutiniokai, aršiai kovojantys dėl palankesnių vietų ir kelialapių į atkrintamąsias varžybas.
S. Dariaus ir S. Girėno gimnazija į BLM čempionatą grįžo su trenksmu
2017-11-23
Po dviejų metų pertraukos Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos krepšininkai į BLM pirmenybes grįžo su nauja jėga. Jie ketvirtadienį namuose priėmė praėjusių metų čempionų – Jono Basanavičiaus gimnazistų – iššūkį ir su juo susidorojo įtikinamai - 97:77.
Trečioji „CarPro LT-Host1Plus“ pergalė iš eilės – 20-ies taškų skirtumu
2017-11-23
„Verslo“ lygos B divizione pagreitį įgauna „CarPro LT-Host1Plus“ ekipa, ketvirtadienį iškovojusi jau trečią pergalę iš eilės. „CarPro LT-Host1Plus“ rezultatu 71:51 nukovė išsiblaškiusią BESK kompaniją ir pratęsė triuškinančių pergalių seriją. Prieš tai 79:57 buvo įveikta „Auto Elektra“, o 85:50 – „Intermedix Lietuva“.
Ambicingoji LEXUNA žengia be pralaimėjimų – šįkart krito MPG
2017-11-22
Dar vienas solidžias rungtynes sužaidusi LEXUNA pratęsė pergalių seriją iki penkių. Jai iššūkį metusi MPG namuose nusileido rezultatu 92:99. Pastarajai tai buvo antroji nesėkmė paeiliui. Tuo tarpu kol kas praleimėjimų nepatyrusi LEXUNA tapo vienvaldžia C pogrupio lydere.
„Kauno kolegija“ iškovojo antrąją pergalę A lygoje
2017-11-22
Trečiadienio vakarą nemažo susirininkusių žiūrovų palaikymo sulaukę „Kauno kolegijos“ studentai „Amber-Grill“ ekipai visų rungtynių metu neleido net pagalvoti apie pergalę ir nugalėjo juos rezultatu 57:70.
Dvikovą po pratęsimo laimėjęs SK „Medikas“ pratęsė pergalių seriją iki penkių
2017-11-20
Painią dvikovą su pratęsimu laimėjęs SK „Medikas“ pergalių ruožą B lygoje nuo sezono starto padidino jau iki penkių. Šeimininkų ir „UNITED-ALTA Transportas“ susitikimo rebusas sprendėsi itin painiai, o ir pagrindinio rungtynių laiko neužteko. Galiausiai, po 45 minučių, varžovai išsiskirstė esant vos minimaliam skirtumui – 90:89.
Puikiai pasirodęs Jašino ir Grybo duetas nukalė „Non-Standard“ pergalę
2017-11-20
Antradienį C lygos B pogrupio rungtynėse „Non-Standard“ 108:80 nepaliko vilčių „Triumfo“ ekipai, o dvikovoje stipriai žibėjo šeimininkų duetas. Žymantas Jašinas ir Mantas Grybas kartu pelnė beveik tiek pat taškų, kiek visa varžovų komanda (76), smeigė 15 tritaškių iš 28, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, perėmė 7 kamuolius bei surinko 89 naudingumo balus. Sutikime – tai neblogai pasirodžiusios komandos skaičiai.
Banga 25-SELTEKA su ACME-JABRA kovojo iki finalinės sirenos
2017-11-19
„Taip reikia pirmos pergalės, o trūksta tiek nedaug...“ – rodydamas mažytį tarpą tarp pirštų rodo ACME-JABRA komandos žaidėjas Audrius Kmita. Žvarbią sekmadienio popietę kaitinęs atkaklus C lygos D pogrupio komandų susirėmimas baigėsi svečių pergale 85:81.
Bendruomenių lygoje „Didvyrių“ pirmoji nesėkmė bei Manto Ramanausko 4x dublis
2017-11-19
Bendruomenių lygoje mažėja pralaimėjimo skonio dar nepatyrusių komandų. Šeštadienį A pogrupio lyderių kovoje vienas iš jų turėjo susitaikyti su pirmuoju pralaimėjimu – „Dainava-AKSA“ (5-0) rezultatu 81:74 įveikė „Didvyrius“ (4-1).
„Patvanka“ KTU „Omegą“ palaužė tik po spurto rungtynių pabaigoje
2017-11-17
Tris su puse kėlinio lygūs su lygiais prieš „Patvanką“ kovoję KTU „Omega“ veteranai per kelias minutes paleido varžovus į priekį nepavejamai. 13:2 spurtavusi „Patvanka“ likus dviem minutėms įspraudė varžovus į kampą (87:77) ir atlaikiusi dar vieną varžovų antpuolį šventė pergalę rezultatu 92:82.
Sporto ir laisvalaikio parduotuvė SIL apdovanojo spalio naudingiausius žaidėjus
2017-11-16
Spalio mėnesio naudingiausi KKML žaidėjai Justinas Leitanas ir Adomas Rybelis svečiavosi SIL parduotuvėje, esančioje V. Putvinskio g. 50A, bei atsiėmė jiems skirtus prizus. Žaidėjams buvo įteikti NBA T-Shirt marškinėliai – Adomui atiteko Los Angeles „Clippers“, o Justinui Leitanui – Oklahomos „Thunder“ komandų marškinėliai.
Nei akimirkai rankų nenuleidusi Kauno kolegija palaužė SK „Minbrą“
2017-11-15
Rungtynių eigoje savo žaidimo problemas sprendusi Kauno kolegija rado atsakymus pačiu tinkamiausiu laiku. Paskutinio ketvirčio metu taiklių tritaškių įsiūbuotas šeimininkų spurtas leido panaikinti apčiuopiamą varžovų pranašumą, o lemiamomis minutėmis iniciatyvą perėmusi Kauno kolegija jau turėjo planą, kaip laimėti. Rolando Rakučio auklėtiniai iškovojo pirmą pergalę A lygoje rezultatu 76:72.
VDU „Rasos“ gimnazija BLM vaikinų čempionatą pradėjo triuškinančia pergale
2017-11-14
Bendrojo lavinimo mokyklų (BLM) čempionatą sėkmingai pradėjo VDU „Rasos“ gimnazijos moksleiviai, svečiuose triuškinančiu rezultatu 111:61 pranokę Aleksandro Puškino gimnazistus. Jau pirmajame kėlinyje aukštas apsukas demonstravę svečiai pirmavo 33:8, tad rungtynių favoritai iškart tapo aiškūs.